Strony z województwa Świętokrzyskie:

 • Bus Kielce Katowice »

  Kursując trasą Skarżysko - Katowice jeździmy systematycznie od kilku lat świadcząc codziennie przewozy osób. W czasie naszego kursu zatrzymujemy się na przystankach w wielu miastach, zabierając chętnych podróżnych. Przystanki na tej trasie to miedzy innymi bus Katowice Kielce, Tokarnia, Jędrzejów, Szczekociny, Zawiercie, Będzin, Sosnowiec, bus Katowice Nagłowice. Jeśli odwiedzisz naszą stronę www to znajdziesz informację o możliwości rezerwacji i zakupu biletu, przygotowanych promocjach, a także możesz sprawdzić, w którym punkcie na trasie obecnie jest bus. Na stronie jest rozkład jazdy busa, planowany czas zatrzymania na każdym przystanku. Pokonując busem szlak można skorzystać z bezprzewodowego internetu w sieci wi-fi. Linia Teambus rozpoczyna codziennie rano swoją trasę w Skarżysku, następnym większym miastem są Kielce, pokonując kolejne etapy trasy Teambus kończy swoją trasę w mieście Katowice. Następnie bus Jędrzejów Katowice powraca pokonując tą samą trasę do Skarżyska Kamiennej, żeby na drugi dzień ponownie pokonać wytyczoną trasę. Zapraszamy podróżujących do przejazdu naszą linią.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Okna drewniane Warszawa »

  Rozpoczęcie naszej działalności datujemy na lata dziewięćdziesiąte. Już na początku powstania firmy postawiliśmy na doskonałą jakość naszych wyrobów, dlatego nasze towary są na gatunkowo dobre. W wachlarzu naszych towarów znajdują się drzwi wejściowe Kraków i tarasowe, które mogą otwierać się na wiele sposobów i są różnej grubości. Do produkcji drzwi używamy najwyższej jakości wyselekcjonowanych materiałów. Już w standardzie drzwi wyposażamy w zamki wielopunktowego ryglowania z właściwym atestem. Rozszerzając naszą działalność produkujemy również okna drewniane Kraków . Wieloletnia praktyka pozwoliła nam na stworzenie produktu solidnej klasy, odpornego na czynniki atmosferyczne na które są ciągle narażone. Właściwie dobrane okucia i wykończenie farbami akrylowymi, zaimpregnowanie drewna wykorzystanego do produkcji okien i zamontowanie uszczelek odpornych na starzenie to działania, które podejmujemy przy produkcji każdego okna dla ewentualnego klienta. Ponadto w ofercie firmy są elementy do schodów, więźby dachowe, przęsła ogrodzeniowe oraz deski elewacyjne Kraków . Strona www, którą posiadamy przedstawia propozycję artykułów, które znajdują się w naszej palecie naszej propozycji. Zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu, poradzimy i odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie z tej dziedziny.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Remonty mieszkań Kielce »

  Każdego właściciela domu czeka kiedyś odnowienie mieszkanie. Zanim podejmiemy odpowiednie kroki w tym kierunku musimy zastanowić się w jakim zakresie wykonać remont, przygotować się finansowo i wybrać właściwą firmę, która rozpoczyna remonty mieszkań od wykonania kalkulacji i ustalenia z właścicielem mieszkania pory i zakresu wykonania usług remontowych. Wtedy wchodzi doświadczona firma Pixel, która zabiera się do pracy. Firma z dużą praktyką świadczy szeroką paletę usług w tym zakresie. Wykonujemy malowanie natryskowe i aktualnie najmodniejsze techniki nakładania farb i wzorów na ściany, gładzie Kielce , które mają swoich zwolenników oraz wykonujemy sufity podwieszane z karton gipsu, zabudowy poddaszy, odnawianie klatek, budowa ścianek działowych i wiele innych robót wykończeniowych. Wiele lat doświadczeń pozwala nam na szybkie, dokładne i jak najmniej niewygodny dla domowników wykonanie remontu z dobrej klasy towarów. Remonty mieszkań, które wykonujemy fachowo i dokładnie, to zadowolenie klientów, którzy polecają nas swoim znajomym. Dlatego jeśli stoisz przed takim wyzwaniem to skontaktuj się z firmą Pixel, przyjedziemy i doradzimy bezpłatnie.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie biur Kielce »

  PSP wykonuje usługi w różnych obszarach życia. Biorąc pod uwagę potrzeby przedsiębiorców i właścicieli mieszkań, przygotowaliśmy profesjonalne ekipy, które pracują w obszarze swoich zadań. Sprzątanie terenów zielonych to usługa, do zrealizowania której niezbędna jest fachowa wiedza z zakresu pielęgnacji roślin. Oprócz usuwania chwastów, koszenia trawników i zbierania liści, zajmujemy się również prześwietlaniem drzew i krzewów. Ponadto porządkujemy parkingi, place i chodniki. Na zlecenie klientów realizujemy usługi tj. sprzątanie biur, hal i pomieszczeń technicznych oraz domów i mieszkań. firma sprzątająca Kielce to fachowi ludzie, którzy wprowadzą ład i porządek w domu, biurze i wszelkich innych instytucjach. Ochrona mienia to usługa, którą wykonujemy dla osób, które potrzebują ochrony. Zakładamy systemy alarmowe i nadzorujemy obiekty całodobowo.
  W zimie zajmujemy się obsługą urządzeń wodnych i ciepłowniczych. Nasza spółdzielnia angażując zawodowców świadczy zlecenia rzetelnie i sumiennie. Sumiennie wykonywana praca przekłada się na nowe zlecenia, a nasi stali klienci wystawiają nam pozytywne referencje. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Kielce »

  Wykorzystując swoje doświadczenie i ogromne zapotrzebowanie na rynku firma Klimasko zakłada klimatyzatory. Nasza praktyka w tej branży to gwarancja, że zainstalowana przez nas Klimatyzacja Starachowice będzie spełniać swoje zadania. Współpracujemy z producentami dobrej jakości klimatyzatorów, które polecamy na naszej stronie www. W naszej ofercie jest także konserwacja, ewentualna naprawa oraz dezynfekcja, odgrzybianie. Swoją ofertę adresujemy także do posiadaczy sklepów i stacji paliw, ponieważ chłodnictwo Kielce to następna nasza propozycja. Zakładamy lady chłodnicze i komory oraz przechowalnie. Wykonujemy również przeglądy techniczne na szczelność instalacji.
  Inną usługą, którą oferujemy jest wentylacja Kielce pomieszczeń, która jest niezbędna zarówno w obiektach biurowych, indywidualnych oraz w pomieszczeniach firmowych. Montujemy również kurtyny powietrzne, kompleksowe systemy okanałowania wentylacyjnego, wentylatory przemysłowe, odciągi spalin. Przedstawione propozycje znajdują się na naszej stronie www, na którą oczywiście zapraszamy.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi remontowe Kielce »

  Wykonywanie usług to odpowiedzialne i trudne zadanie. Niezwykle ważny jest odpowiedni dobór materiałów budowlanych, które powinny być zdrowe dla otoczenia i w miarę uczciwej cenie. W branży jest wielu producentów, którzy chcą sprzedać swoje towary, niekoniecznie dobrej renomy, ale za to w dobrej cenie. Jak rozpoznać, który materiał do wyremontowania naszego mieszkania jest właściwy? Najlepiej zamówić ekipę, która wykonuje usługi remontowe Ostrowiec Świętokrzyski . Działając w tej branży posiadają fachową wiedzę na temat jakości materiałów jakie chcemy wykorzystać. Remont mieszkania wykonujemy raz na jakiś czas i dlatego powinniśmy niezwykle dojrzale podejść do tematu. Takie nastawienie ma profesjonalna ekipa, która remonty Kielce wykonuje szybko i fachowo. Ważny jest pierwsza faza prac, czyli faza przygotowań. Dopiero zmycie ścian i właściwe zagruntowanie pozwala na ich malowanie Kielce oraz nakładanie różnych struktur. Ale czy właściciel mieszkania nie posiadający gruntownej wiedzy w dziedzinie remontu wykona go dobrze? Niestety nie ma takiej pewności! Może okazać się, że w nie długim czasie tynki odpadają, a nasza praca, poświęcony czas i włożone pieniądze okażą się dodatkowym kosztem. Więc najlepiej wezwać firmę remontową, która fachowo wykona remont naszego domu. Wtedy będziemy mieć gwarancję, że nasze mieszkanie będzie nas oszałamiać nowym wyglądem. Taki efekt zapewnić może nasza firma, która zaprasza do współpracy. Na naszej stronie znajduje się portfolio wykonanych prac oraz referencje klientów, którzy skorzystali z naszych usług.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kozubek - balustrady ze stali nierdzewnej »

  Wyjątkowe balustrady można kupić w firmie która działa na terenie Kielc - Balustrady Kozubek. Firma ta działa od 2010 roku. Prowadzi sklep internetowy. Zaprasza także do swej siedziby w Masłowie w niewielkiej odległości od Kielc.

  Na każdy produkt firma wystawia fakturę VAT, zaś przedstawione w cenniku ceny obejmują podatek VAT. Balustrady Kozubek to jednostka wiarygodna i doświadczona. Pracownicy zawsze bezproblemowo udzielą na wszelkie pytania czy to przez telefon bądź pocztę elektroniczną.

  Oferta Balustrady Kozubek obejmuje między innymi balustrady schodowe jak również na taras w tym balustrady ze stali nierdzewnej oraz drewna, balustrady nierdzewne, poręcze ze stali i drewna, poręcze ze stali nierdzewnej jak również barierki na schody. Można też wyposażyć się w różnorodne elementy do balustrad np. gotowe słupki balustradowe w szerokim wyborze, zaczepy do szkła, elementy oraz mocowania słupków, profile i rury ze stali nierdzewnej, suporty barierki, zaślepki.

  Sklep posiada w sprzedaży też akcesoria do montażu takie jak na przykład: wiertła do stali, gwintowniki, kotwy, kleje do stali. Nadmienić trzeba, że każde zamówienie realizowane jest i kompletowane na podmiotowe potrzeby kupującego przy czym satysfakcja konsumenta jest najważniejsza. Balustrady kupione w tej firmie są nie tylko piękne, lecz i trwałe a także bezproblemowe w montażu. Można je łatwo instalować, oraz dobierać w odpowiednich wymiarach oraz kształtach.

  Data dodania: 13 11 2017 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: