Strony z województwa Łódzkie:

 • Blacharstwo - Lakiernictwo »

  Autoodnowa - to zakład blacharsko lakierniczy wyposażony w specjalistyczne narzędzia i urządzenia takie jak: rama naprawcza, kabina lakiernicza, spotter, lutospawarka i inne.
  Wykwalifikowani pracownicy przeprowadzą sprawnie i szybko wszelkie naprawy powypadkowe, renowacyjne, oraz inne prace z zakresu blacharstwa i lakiernictwa samochodowego.
  W zakładzie blacharsko lakierniczym - Autoodnowa - naprawisz zarówno samochód osobowy jak i dostawczy czy też auta typu bus.

  Data dodania: 03 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wdrożenia enova - partner enova »

  Resolution Sp. z o. o. integrator i firma wdrażająca oprogramowanie erp: enova. Solidny partner z długoletnim doświadczeniem w zakresie programów: kadrowych, płacowych, księgowych, magazynowych, sprzedażowych. Oferowany system ERP - enova pomaga w zarządzaniu głównymi procesami biznesowymi: kadrami i płacami, finansami i księgowością, majątkiem i usługami, produkcją, łańcuchem dostaw i projektami. Wspiera również zasobami ludzkimi oraz kontaktami z klientami - crm. System pozwala kontrolować bieżącą kondycję przedsiębiorstwa, zapobiegać zagrożeniom, rozwinąć silne strony oraz zaplanować dalszy rozwój. Soneta enova to nowoczesne, zaawansowane, a przy tym intuicyjne oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem. Głównym zadaniem jest usprawnienie procesów zachodzących w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Program to rozbudowane narzędzie kadrowo-płacowe, księgowe, handlowe oraz workflow.
  Ten stosunkowo tani i zdecydowanie najlepszy system ERP enova jest obecnie używany już przez ponad 7 000 firm i instytucji w całej Polsce.
  System enova jest w pełni rozszerzalny, można go integrować z innymi systemami, sklepami internetowymi a także pisać nowe moduły w języku C#
  Oprogramowanie enova spełnia zarówno podstawowe oraz bardzo wygórowane oczekiwania i wymagania przedsiębiorcy tworzącego nowy biznes. Program zaspokoi także wymogi dużego międzynarodowego koncernu.
  Oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem marki enova to nowoczesny i przyjazny użytkownikom system informatyczny klasy ERP.

  Data dodania: 04 06 2016 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: