Uzależnienia Podkategoria: Uzależnienia

Sortuj po:

 • Centrum Mandala Profesjonalny Psychoterapeuta Częstochowa »

  Od 2014 roku w Częstochowie istnieje centrum pomocy psychologicznej Mandala, które współpracuje z profesjonalnymi i certyfikowanymi psychoterapeutami i psychologami w nurtach Gestalt i poznawczo-behawioralnym. Centrum jest płatnym ośrodkiem, którego oferta obejmuje pomoc psychoterapeutyczną dla osób dorosłych i nastoletnich. W Mandali można również skorzystać z profesjonalnej psychoterapii par i małżeństw, psychoterapii grupowej oraz konsultacji psychologicznych, psychoedukacyjnych. W Mandali leczy się osoby z zaburzeniami nerwicowymi, depresyjnymi, osobowości, odżywiania, po traumatycznych przeżyciach, z trudnościami w relacjach. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień alkoholowych łódzkie »

  Nigdy nie jest za późno, ażeby zmienić własne życie. Trzeba starać się żyć lepiej, tudzież już zwłaszcza w sytuacji, jeśli posiadamy świadomość owego, iż jest źle. W problemy można popaść z przeróżnych powodów. Rozpowszechnionym jest na pewno styl życia, stosunki z rodziną, bądź kolegami albo praca. Wszelkie wydarzenia życiowe determinują stan w jakim się znajdujemy. Na pewno uzależnienie od alkoholu jest stanem, z jakiego szczególnie trudno jest wyjść i niezbędna jest pomoc profesjonalistów. W Twojej Przystani dostaną Państwo leczenie uzależnień alkoholowych łódzkie na najwyższym stopniu. Ponadto w tym miejscu otrzymają Państwo zrozumienie plus pomoc. Należałoby także nadmienić, iż ten ośrodek jest położony nad Zalewem Sulejowskim. Oznacza to, iż jest tam dostęp do wody oraz lasów, tudzież toż pomaga w tymże, aby się wyciszyć, skoncentrować na terapii plus móc na spokojnie zastanowić się nad własnym życiem. Dokładniej Twoja Przystań mieści się w Barkowicach przy ul. Spacerowej 18. Zachęcamy także do odwiedzenia strony elektronicznej: twoja-przystan. pl.

  Data dodania: 08 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnienia »

  Niektórzy rozmyślają co powoduje, iż konkretne osoby wpadają w uzależnienie. Najczęściej spowodowane jest toż tym, iż poszczególna osoba nie radzi sobie ze swoimi problemami i pragnie sobie w taki, bądź także inny sposób z niniejszym wszystkim zaradzić. Należy wspominać o tym, iż bez względy czy wpadnie się w alkoholizm, narkomanię, bądź również dajmy na to hazard cierpi na tym nie wyłącznie uzależniony, ale pełna rodzina. Odbija się to na każdym. Jednak rzeczywistość jest taka, iż nikt z najdroższych, albo także znajomych nie są w stanie temu poradzić. Niewątpliwie mogą wzmacniać, przywoływać na leczenie alkoholizmu, bądź także innego uzależnienia, jednak to osoba z owym kłopotem musi zrozumieć, iż też nie daje sobie z tym rady. Tenże krok jest najważniejszy. Mnóstwo osób, ogromnie długo nie przyznaje się przed sobą samym, iż ma kłopot. Właśnie stąd leczenie uzależnienia jest tak trudne. Każdy spośród nas powinien zaczerpnąć choćby podstawowych wiadomości, jakie odnajdziecie na naszej stronie internetowej, ponieważ zupełnie nie wiadomo przecież, czy nie spotka to kogoś z naszych najdroższych.

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie narkomanii »

  Coraz więcej powtarza się o różnorodnego rodzaju uzależnieniach. Podyktowane jest to faktem, iż niestety ale z roku na rok, grono osób, które posiadają takowy kłopot powiększa się. Coraz groźniejszym uzależnieniem staje się także hazard. Ogromnie często jest tak, że rozpoczynając grać nie zdajemy sobie wcale sprawy, które może przysporzyć to efekty. Wiadomo przecież, że na początku, czy toż grając w kasynach, czy także w sieci traktujemy to jak zabawę. Naturalnie cieszą nas wygrane, jednakże stawiamy pewnie niskie sumy. Potem z upływem czasu widząc, iż możemy na tym zarobić stawiamy coraz większe sumy. Koło zamyka się w czasie gdy tracimy oraz stawiamy jeszcze większą ilość ażeby się odegrać. Niestety, ale to uzależnienie prowadzi niezwykle często do rozbicia związków, a również straty przyjaciół oraz wielkiego zadłużenia. Skąd tylko się uda chcemy zdobyć pieniądze na kolejne gry. Oczywiście leczenie hazardu, jak także jakiegokolwiek odmiennego uzależnienie, jak na przykład leczenie narkomanii jest możliwe pod warunkiem, że dana osoba pragnie z nim walczyć oraz się wyleczyć. Większą ilość wiadomości na tenże temat znajdziecie na naszej stronie.

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie materacy »

  Używamy sprzętu Karcher renomowanej na Europejskim rynku do prania i czyszczenia kanap, narożników, materacy, sof, foteli, krzeseł, zabawek pluszowych, dywanów wykładzin. Posiadamy środki piorące likwidujące alergeny i bakterii. Miły zapach tapicerki. Atest PZH. Nietypowe zlecenia. Prace wykonujemy na miejscu u klienta w domu lub biurze. Szybkie schnięcie tapicerki meblowej. Szybki dojazd. Warszawa i okolice.

  Data dodania: 25 03 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uzależnienia

(21)

Uzależnienia - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: