Psycholog Podkategoria: Psycholog

Sortuj po:

 • Badania psychotechniczne kierowców Kraków »

  Oferujemy najszybsze w Krakowie badania psychotechniczne kierowców. Od ręki, bez żadnych kolejek. Wszystko podczas jednej wizyty. Naszą ofertę stanowi psychotechnika do świadectwa kwalifikacji, a także badania psychotechniczne do podniesienia kategorii prawa jazdy. Wykonujemy badania psychologiczne za punkty dla osób z zabranym prawem jazdy itp. Uwaga wymagane jest skierowanie z wydziału komunikacji, tj. decyzja. Psychotesty najtaniej w Krakowie.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Mandala Profesjonalny Psychoterapeuta Częstochowa »

  Od 2014 roku w Częstochowie istnieje centrum pomocy psychologicznej Mandala, które współpracuje z profesjonalnymi i certyfikowanymi psychoterapeutami i psychologami w nurtach Gestalt i poznawczo-behawioralnym. Centrum jest płatnym ośrodkiem, którego oferta obejmuje pomoc psychoterapeutyczną dla osób dorosłych i nastoletnich. W Mandali można również skorzystać z profesjonalnej psychoterapii par i małżeństw, psychoterapii grupowej oraz konsultacji psychologicznych, psychoedukacyjnych. W Mandali leczy się osoby z zaburzeniami nerwicowymi, depresyjnymi, osobowości, odżywiania, po traumatycznych przeżyciach, z trudnościami w relacjach. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie nerwic Gliwice »

  Mariola Rudel to wykwalifikowany magister psychologii, prowadzący od wielu już lat z wielkim powodzeniem własny gabinet psychoterapii. W gabinecie nasza specjalistka para się w głównej mierze takimi problemami, jak: - uzależnienie od alkoholu - leczone jest w rozległym zakresie, rezultatem długofalowej terapii jest zmniejszenie poziomu używania substancji, poprawa zdrowia i również funkcjonowania psychospołecznego; - leczenie nerwic zarówno w psychoterapii indywidualnej, jak a także grupowej - leczenie depresji w z uwzględnieniem poprawy samopoczucia chorej osoby, zmiany sposobu myślenia, usunięcia wszystkich objawów somatycznych. Nasz gabinet psychoterapii jest godny polecania. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby każdemu pomóc zwalczyć problem, z jakim do nas trafił.

  Data dodania: 16 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Badania kierowców Kraków »

  Nasza firma oferuje badania kierowców w Krakowie. Organizujemy kompleksową usługę badanie psychotechniczne (psychotesty) plus badanie lekarskie. Termin nawet tego samego dnia. Wykonujemy badania psychologiczne za alkohol, dla sprawców wypadku, za przekroczenia. Prowadzimy badania psychotechniczne w przypadku przekroczenia dopuszczalnych 24 punktów. Świadczymy badania operatorów i wysokościowe w ramach medycyny pracy. Oferujemy psychotesty dla górników i marynarzy. Pracownia Psychologiczna nr 1 w Krakowie.

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Stres Wrocław »

  Być może czujesz, że ostatnimi czasy nie radzisz sobie w swoim życiu. Chcesz coś odmienić, ale przez cały czas obniżone samopoczucie nie pozwala Ci zmotywować się do działania, podjąć jakiegoś kroku a oprócz tego zrobić chociażby najprostszej czynności czy zdecydować się na jakąś zmianę. Masz w tym momencie tego dość, skoro depresja pochłania całe Twoje życie i również odbiera Ci twoją naturalną radość a także szczęście. Pamiętaj wprawdzie, że zawsze możesz rozpocząć pracę nad sobą i również swoją psychiką oraz osobowością. Twoim przewodnikiem na tej drodze może być magister Jarosław Filipek, który uzyskał tytuł psychoterapeuty a oprócz tego analityka medycznego. Dzięki niemu leczenie stresu staje się dość przyjemną a także emocjonującą praktyką. Pozwala Ci na nowo odkryć najważniejsze wartości a oprócz tego nauczyć się cieszyć z tego, co aktualnie posiadasz. Twoje życie ulegnie totalnej odmianie.

  Data dodania: 20 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Centrum psychoterapii »

  Ludzkie życie jest niezmiernie zróżnicowane. Nie brak w nim ani miejsca na rozrywkę, ani na smutek. Acz oczywistością jest, że nie wszystko zależy od jednostki. Gdyż są sytuacje które nas dotyczą, zaś decyzja w naszej sprawie jest poza nami i musimy się dostosować. Atoli, czy dana sytuacja wynika głównie z naszej inicjatywy, bądź nie toż nierzadko dzieje się w ten sposób, że nie jesteśmy w stanie znieść owego co nas spotkało. Wówczas najlepiej jest zwrócić się do profesjonalistów. Bowiem Psychoterapia Warszawa może nas wyciągnąć z największego ''dołka''. Polecamy udać się do Centrum Terapii i Kreatywności. Jest to miejsce przyjazne oraz bezpieczne, gdzie znajdą Państwo zrozumienie, a jeszcze specjalistyczną pomoc. Tutaj tworzy się tak potrzebną przestrzeń, która pozwoli Państwu na nowo spojrzeć na otaczającą rzeczywistość. Specjalizacją tej placówki są psychologia kryzysu oraz psychologia stresu, zaś w psychoterapii kierunkiem działania jest rozwój osobowości oparty na analizie powiązanej ze snami i nowatorskie powiązanie psychologii z kulturą wszechstronnie pojmowaną.

  Data dodania: 06 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie materacy »

  Używamy sprzętu Karcher renomowanej na Europejskim rynku do prania i czyszczenia kanap, narożników, materacy, sof, foteli, krzeseł, zabawek pluszowych, dywanów wykładzin. Posiadamy środki piorące likwidujące alergeny i bakterii. Miły zapach tapicerki. Atest PZH. Nietypowe zlecenia. Prace wykonujemy na miejscu u klienta w domu lub biurze. Szybkie schnięcie tapicerki meblowej. Szybki dojazd. Warszawa i okolice.

  Data dodania: 25 03 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psycholog

(21)

Psycholog - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: