Medycyna Podkategoria: Medycyna

Sortuj po:

 • Depilacja laserowa »

  Zimą skuś się na depilację laserową. Tylko kilka zabiegów wystarczy, by na wiosnę cieszyć się pięknym wyglądem skóry. Odkryj najnowsze rabaty gabinetu idealnej sylwetki Estetiqo w Toruniu i pozbądź się niepotrzebnego owłosienia na całe życie.
  Depilacja laserowa to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na błyskawiczną redukcję owłosienia z dowolnej części ciała. Zwłaszcza rekomendowany jest osobom, które odczuwają dyskomfort związany z nadmiernym owłosieniem. W trakcie kilku sesji zabiegowych (najczęściej 4-5) medyczny laser diodowy całkowicie bezboleśnie wpływa na strukturę włosów, pozbawiając ich jakichkolwiek możliwości kolejnego wzrostu. Po pewnym okresie włosy przestają rosnąć, pozostawiając skórę jedwabistą i lśniącą na zawsze. Co kluczowe, z zabiegu epilacji laserem jest w stanie skorzystać każda osoba – przedstawiciele płci damskiej i męskiej. Jedynym, najważniejszym przeciwwskazaniem są groźne choroby skóry. Kobiety w ciąży również powinny unikać depilacji laserowej, podobnie jak osoby, które ostatnio miały wykonany zabieg medycyny estetycznej.
  Nigdy więcej maszynek do golenia i hałasujących depilatorów! Depilacja laserowa w Laser Med to najlepszy prezent jaki możesz sobie sprawić. Spraw, by Twoja skóra wyglądała pięknie w okresie letnim. Wolne terminy są jeszcze dostępne! Sprawdź naszą bieżącą promocję na depilację laserową! Umów się na spotkanie. Miła w dotyku skóra bez niepraktycznych maszynek do golenia – tak, depilacja laserowa czyni cuda.

  Data dodania: 08 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Depilacja laserowa Toruń »

  Skorzystaj z innowacyjnych zabiegów depilacji laserowej w niezwykle przystępnej cenie. Nasza firma Wykonuje zabiegi używając urządzenia laserowegio cieszącego się dobrą sławą na rynku, którego właściwości dostosowywane są bezpośrednio do Twojej skóry. Usuwanie owłosienia przy pomocy lasera od lat prowokuje wiele dyskusji. Depilacja laserem to okazuje się jednak być przynosząca najlepsze rezultaty i zupełnie bezbolesną receptę na trwałe pozbycie się zbytniego owłosienia.

  Oferujemy przystępne ceny zabiegów epilacji laserowej. Proponujemy laserowe usuwanie owłosienia osobom, które odczuwają dyskomfort z powodu nadmiernego owłosienia. Depilując kilkunastu Klientów każdego dnia, zdajemy sobie sprawę, jak wiele trudności może spowodować ten rodzaj dolegliwości. Używany przez nas laser diodowy jest całkowicie łagodny dla każdego rodzaju skóry. Laserowe usuwanie owłosienia to metoda dla każdego z Was. Dzięki depilacji laserowej uwierzysz w siebie i pozbędziesz się kompleksów. W naszym gabinecie kosmetycznym opłaty za zabieg depilacji laserowej kształtują się w zależności od partii ciała 100 złotych. To niezwykle atrakcyjna cena. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji.

  Nasz salon kosmetyczny modelowania sylwetki w Toruniu, obok depilacji laserowej, proponuje też pełen wachlarz innych zabiegów dotyczących redukcji tłuszczu i zmarszczek – endermologię, lifting, lipolizę ultradźwiękową, oraz karboksyterapii. Liczymy na to, że nasza nowo przygotowana oferta cen nakłoni Państwa do skorzystania z naszych zabiegów. U nas jesteście mile widziani! Depilacja Toruń

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda dzieci dwujęzycznych »

  Mgr Katarzyna Czyżycka - logopeda dzieci dwujęzycznych, oraz jej zespół terapeutów z Centrum Logopedycznego GŁOSKA serdecznie zapraszają na terapię logopedyczną online dedykowaną dla dzieci dwujęzycznych. Oferta obejmuje terapię logopedyczną skupioną na rozwiązywanie problemów komunikacji międzyludzkiej u dzieci dwujęzycznych oraz młodzieży, dorastających poza granicami Polski oraz wychowujących się w środowisku wielokulturowym. Takie okoliczności bardzo sprzyjają powstawaniu wad językowych i problemów w rozumieniem tekstu oraz mowy w języku ojczystym oraz w języku otoczenia. Terapia logopedyczna online to seria systematycznych spotkań z logopedą. Dziecko spotyka się z logopedą co tydzień a pojedyncza sesja online trwa około 45 minut. Zajęcia logopedyczne online odbywają się przez komunikator internetowy Skype. Do prowadzenia zajęć online wystarczy komputer, tablet, laptop a nawet smartfon z dużym ekranem. Logopeda online skutecznie i profesjonalnie poprowadzi korektę wad wymowy w języku polskim, np. jąkanie, rotacyzm (problemy z głoską [R]) albo seplenienie w różnych odmianach. Dzieci dwujęzyczne, które cierpią na ORM, czyli opóźniony rozwój mowy również powinny przyjść na terapię do logopedy online. Jeżeli dziecko dwujęzyczne w wieku dwóch lat nie mówi wcale (z różnych przyczyn), wizyta u logopedy online jest również konieczna. Logopeda internetowy będzie również przydatny do terapii zaburzeń układu nerwowego u dzieci dwujęzycznych. Logopeda online przyda się, jeśli dzieci dwujęzyczne cierpią na zespół Downa, zespół Aspergera albo autyzm. Następnym zaburzeniem u dzieci dwujęzycznych, gdzie terapia z logopedą przez internet będzie przydatna, jest dysleksja. Logopeda online skutecznie poprowadzi terapię i profilaktykę dysleksji oraz zaburzeń z nią związanych u dzieci dwujęzycznych. Terapia logopedyczna online jest bardzo skuteczną metodą pracy z dziećmi i młodzieżą.

  Data dodania: 15 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowe odżywianie »

  Organizm człowieka jest niezwykle skomplikowany. Poniekąd najmniejszy aspekt posiada olbrzymie znaczenie dla naszego zdrowia. Ludzie nie winni bagatelizować swojego stanu. Bez najdrobniejszych wątpliwości trzeba o nie dbać, a już wyjątkowo o właściwe funkcjonowanie narządów. Zwłaszcza leczenie wątroby ma kolosalne znaczenie. Bowiem narząd owy każdego dnia wykonuje ponad 500 procesów biologicznych, a od owego jaki jest jego stan zleży przeszło 5 000 funkcji życiowych. Jak widać wątroba ma jedno z głównych ról do wykonania. Bez niej organizm nie jest w stanie funkcjonować. Jej funkcji jest znacznie dużo. Do najistotniejszych z nich należą: pomaganie w usuwaniu toksyn, przekształcanie składników odżywczych, produkowanie żółci oraz wytwarzanie białek. Bez wątpienia o wątrobę należy dbać i mieć na uwadze zdrowe odżywianie. Objawy chorób wątroby przeważnie są widoczne przez brak apetytu, nudności i wymioty, utratę wagi, wyczerpanie, ciemny mocz, jasny kał oraz mnóstwo innych. Więcej wiadomości mogą skorzystać Państwo ze strony elektronicznej: http://zdrowe. eu/zdrowa-watroba-ostropest/.

  Data dodania: 07 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Chirurg naczyniowy Warszawa »

  Dolegliwości układu naczyniowego są niezwykle groźne, mimo że do ich diagnostyki nie trzeba zaawansowanych badań. W naszym gabinecie profesjonalny chirurg naczyniowy przeprowadzi szczegółowy wywiad medyczny oraz wykona również potrzebne badania. Takie, które pomogą wyjaśnić powód pieczenia w kończynach oraz zdiagnozować miażdżycę czy niewydolność żył. Oferta lekarska obejmuje głównie chirurgię naczyniową, USG doppler, USG tętnic i skleroterapię. Kierowana jest do osób w dowolnym wieku, także dzieci. Badania są dokładne i nieinwazyjne, opisywane przez chirurga specjalistę i pomogą szybko namierzyć problemy zdrowotne oraz zastosować właściwe leczenie.

  Data dodania: 12 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Biopsja mammotomiczna Lublin »

  Obecnie medycyna jest niezmiernie poszerzona. Dzieje się tak za sprawą nie tylko świetnie wykwalifikowanych specjalistów, lecz też dlatego, iż obecnie mamy dostęp do ogromnej ilości narzędzi. Jak widać: wiedza, zdolności, tudzież dodatkowo technologia powodują, że ma się możliwość szybkiego zdiagnozowania choroby ewentualnie pojawiających się zmian, a także są znacznie większe szanse na wyleczenie. Na pewno biopsja mammotomiczna Warszawa służy pomocą wszystkim kobietom. Dawniej, gdy pojawił się guzek na piersi toż każda pacjentka skazana była raptem na usunięcie go razem ze zdrowym fragmentem przez chirurga. Dziś dzięki biopsji można owego uniknąć. Mianowicie jest owo bezoperacyjna metoda polegająca na wszelkim usuwaniu łagodnych zmian w piersiach. Warto nadmienić, że po owym nie ma żadnej blizny oraz nacina się wtenczas skórę wyłącznie na 2 mm. Ogólnie mówiąc biopsja mammotomiczna usuwaja cały guzek oraz nie narusza tudzież nie niszczy piersi w środku. Więcej wiadomości wynajdą Państwo na stronie internetowej: biopsjamammotomiczna. pl.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Jak wspierać rozwój mowy dziecka »

  Nasz świat cechuje bardzo szybkie tempo rozwoju. I nie mówię tu tylko o postępie technologicznym. Dzieci żyjące teraz znają całkiem inny świat niż znali go ich rodzice jak byli sami dziećmi. W szybkim tempie rodzice również dużo i ciężko pracują aby zapewnić jak najlepszy byt swoim pociechom. Jak się okazuje dzisiejsi rodzice w wielu przypadkach popełniają bardzo wiele błędów wychowawczych, które powodują np. opóźniony rozwój mowy dziecka czym bardzo się martwią a tak naprawdę nie wiedzą, że to trochę ich wina. Na stronie o której tutaj wspominam można znaleźć bardzo dużo porad jak wspierać rozwój mowy dziecka. Jest to strona Pani Sandry, która jest doświadczonym logopedą. Znaleźć na niej można również etapy rozwoju mowy dziecięcej oraz wskazówki kiedy należy udać się do logopedy. Zapraszam wszystkich rodziców do poczytania i życzę miłej lektury.

  Data dodania: 17 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Świerzb »

  Vetericyn Wound and Skin Care to zupełnie nowy towar, który jest całkowicie bezpieczny dla zwierząt. Można zastosować go na skórę kota, psa, kanarków czy konia - zawsze będzie działał wg wskazań. Używa się go na drobne rany, podrażnienia, otarcia, oparzenia, grzybice, wysypki a także infekcje bakteryjne. W tym momencie nigdy mikoza ani świerzb nie będzie utrapieniem dla Twojego pupila. Głównie, że mikstura działa bardzo szybko. Już w toku 30 sekund niszczy niemal wszelkie drobnoustroje, a jego unikalna procedura działania oparta jest na odwzorowywaniu funkcji, jakie zachodzą w konkretnym układzie immunologicznym zwierzaka. Dzięki temu nie jest trujący, ani szkodliwy w żaden sposób i również można go wykorzystywać niejednokrotnie. Nie ma notabene żadnego zagrożenia, toteż wskazane jest nabyć ten wyprodukowany w Ameryce innowacyjny artykuł.

  Data dodania: 10 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk »

  Zapraszamy do Dental Ceramic Studio w Gdańsku, które posiada wieloletnią praktykę zarówno w kraju jak i za granicą. Oferujemy pacjentom konsultacje z technikiem przy doborze kształtu i koloru licówek. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w dni robocze od 10-17. Zapewniamy także możliwość zrobienia fotograficznej dokumentacji przeprowadzonych prac. Naszym priorytetem jest funkcjonalność i estetyka. Jesteśmy w stanie wykonać zarówno duże skomplikowane prace protetyczne jak i mniejsze naprawy protez. Współpracujemy także z innymi gabinetami stomatologicznymi w zakresie wykonania prac protetycznych. Zapraszamy państwa do naszej lokalizacji na Starym Mieście w Gdańsku.

  Data dodania: 22 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Haluksy leczenie »

  Halluxduo to sprawdzeni fachowcy ortopedzi z długoletnim doświadczeniem w zawodzie specjalizujący się w uzdrawianiu pacjentów z problemami haluksy. Nasza przychodnia to zatem współczesna opieka medyczna, gdzie lekarze specjaliści wychodzą naprzeciwko wzrastającym życzeniom pacjentów z kłopotami przodostopia. Przedmiotem naszej aktywności stanowi udzielenie opieki medycznej na jak najznakomitszym poziomie którą życzyliby sobie nasi Klienci. Dostarczamy najdoskonalszej wartości pomoce medyczne w oparciu o współczesne techniki operacyjne oraz troszczymy o nieustający wzrost naszych kompetencji i kwalfikacji. Jako profesjonalni lekarze uważamy, iż za własnym profesjonalizmem stoją setki godzin spędzonych w salach operacyjnych znanych jednostek leczniczych w Poznaniu. Nasz duet to eksperci ortopedzi z długą praktyką spędzonych na salach chirurgicznych jak również setki przebytych godzin leczenia.

  Data dodania: 02 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie żylaków Lublin »

  Gdy mamy do czynienie z przewlekłą niewydolnością żylną i jej objawami należy niezwłocznie skorzystać z konsultacji lekarza specjalisty oraz wykonać badania umożliwiające postawienie dokładnej diagnozy. W tym przypadku flebolodzy polecają badania USG Doppler żył ułatwiające podjęcie właściwego leczenia. Dla zainteresowanych osób chorych Poradnia Flebologiczna z Lublina oferuje badania ultrasonograficzne, skleroterapię i leczenie żylaków na każdym etapie rozwoju chorobowego. Zwalczanie niewydolności układu krążenia w renomowanej przychodni daje w efekcie pełne bezpieczeństwo, postęp w leczeniu i sprawność właściwą dla określonego wieku pacjenta. Lubelska placówka jest szczególnie łatwo dostępna dla chorych z najbliższej okolicy i całego województwa. Promowana jest pod hasłem Leczenie żylaków Lublin ponieważ specjalizuje się w usuwaniu żylaków za pomocą nowoczesnych metod i aparatury medycznej. Zdobyte doświadczenie i przygotowanie zawodowe jest dla chorych najlepszą rekomendacją przychodni.

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczna poradnia genetyczna »

  Jesteśmy doświadczoną przychodnią trudniącą się przede wszystkim genetyką kliniczną i również przeprowadzaniem diagnostyki genetycznej. Nasze usługi obejmują takie prace jak badanie niepłodności małżeńskiej, prowadzenie ciąży wysokiego ryzyka ewentualnie niemało innych usług z tym związanych. Na domiar tego nasza firma trudni się sprzedażą doskonałej klasy sprzętu laboratoryjnego i również specjalistycznej aparatury. Kluczową zaletą naszej kliniki jest fakt, że dysponujemy doświadczoną kadrą specjalistów, którzy potrafią przeprowadzić nawet w największym stopniu zaawansowane zlecenia. Gwarantujemy, że decydując się na skorzystanie z naszego laboratorium czy też sklepu każdy będzie całkowicie zadowolony. Zadowolenie naszych klientów jest w największym stopniu istotną kwestią dla naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 08 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień od alkoholu Warszawa - sprawdź »

  Jeżeli nie są Państwo w 100% zadowoleni ze swojego ciała i chcielibyście pozbyć się szpecących blizn a oprócz tego znamion, to jak najszybciej zapiszcie się na wizytę i również skorzystajcie z kompleksowej porady chirurgicznej. Oferujemy nie tylko wykorzenianie znamion, lecz również wykorzenianie wrastającego paznokcia, który jest bardzo częstym problemem wielu kobiet. Nasi klienci mogą liczyć poza tym na profesjonalne porady proktologiczne, dlatego też jeśli macie problem z hemoroidami czy też ropniami, to nie ma na co czekać i również warto jak najszybciej skorzystać z naszej fachowej pomocy. Warto wspomnieć także oraz o tym, że wykonujemy także wszywki esperalu, które po wielokroć są jedynym rozwiązaniem dla osób z kłopotami alkoholowymi. Dołączcie do tej pory w dzisiejszych czasach do grona naszych ukontentowanych klientów i również przekonajcie się sami, że porządny chirurg w Warszawie ani trochę musi dużo wymagać pieniędzy.

  Data dodania: 08 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Fraxel Warszawa | http://www.lasermed.pl »

  Przedsiębiorstwo Lasermed to po prostu doświadczone centrum chirurgii plastycznej a oprócz tego dermatologii laserowej. Położone jest w stolicy, niemniej nawet tak fajna lokalizacja nie wpłynęła niekorzystnie na cennik usług gabinetu. Potencjalny klient może notabene bardzo łatwo sprawdzić, do tego stopnia zapłaci za botox lub plastykę ust, wyszukując interesujący go zabieg na stronie firmowej Lasermed. Portal zapewnia też swoim odbiorcom dostęp do Różnorakich informacji na temat wykonywanych zabiegów, które wchodzą w skład dermatologii ogólnej, laserowej, estetycznej i chirurgii plastycznej czy przeszczepiania włosów. Lasermed cieszy się sporym zaufaniem pacjentów, bo każdy skórnik, który pracuje w tym gabinecie, ma właściwe wykształcenie a oprócz tego doświadczenie. Tak profesjonalny zespół potrafi pomóc każdej osobie.

  Data dodania: 06 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Viagra.edu.pl »

  Zaburzenia wzwodu to dolegliwość, która jest trudna dla tysięcy panów na całym świecie. Ciebie także dotyczy ten nieprzyjemny problem? W naszym sklepie odnajdziesz środki na wspomniane zaburzenia, które umożliwią Ci wygranie walki z impotencją i powrócić do 100% sprawności seksualnej! Przygotowaliśmy dla Ciebie obszerną ofertę, w której znajdziesz tak popularne środki jak Kamagra, Viagra, Cialis, Valif, Levitra oraz mnóstwo innych. Co istotne wszystkie dostępne w naszym sklepie leki na impotencję są szczegółowo opisane, a ich najwyższą jakość gwarantują sprawdzeni dostawcy. Sprawdź już dziś! Zapraszamy.

  Data dodania: 06 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie prostaty laserem »

  Spec Piotr Humański zdobywał wszelkie wychowanie na Akademii Medycznej w Łodzi. Parę lat później wyspecjalizował się w chirurgii ogólnej, dalsze doświadczenia zdobywająć w wielu profesjonalnych placówkach. Udało mu się pozyskać tytuł doktora, za sprawą czego ostał się jednym z najbardziej rozchwytywanych speców w swojej dziedzinie medycznej. Każdy pacjent, który zdecyduje się do niego umówić, będzie objęty specjalistyczną a także w głównej mierze przyjazną opieką. W placówce doktora Piotra Humańskiego można poczuć się bezstresowo i bezpiecznie. Placówka jest przystosowana w dodatku, żeby przeprowadzać konkretne zabiegi - jednym z nich jest nawet operowanie prostaty. Skuteczne badanie i również właściwa diagnoza to jedno, lecz leczenie jest znacznie istotniejsze. Laser tulowy oraz inne nowoczesna aparatura wyraźnie je ułatwiają.

  Data dodania: 20 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna medycyna sportowa Kraków »

  Spółka ORTO-SPORT, jak nikt inny zadba o Twoje zdrowie, poprzez profesjonalną opiekę. Fizjoterapia w sporcie to fundament, w takim razie zespół najlepszych specjalistów oraz nowoczesny sprzęt, od lat zdobywa renomę wśród klientów indywidualnych jak oraz klubach sportowych. Zespół proponuje: rehabilitację po przebytych urazach i kontuzjach sportowych, diagnostykę oraz rehabilitację w stanach bólowych kręgosłupa i również kończyn, rehabilitację przed i po zabiegach operacyjnych, regenerację na najlepszym poziomie, komputerową diagnostykę ciała, stóp, analizę chodu a oprócz tego równowagi, masaż zdrowotny, wkładki ortopedyczne, korekcyjne, sportowe. Orto- Sport zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta a także profesjonalizm poparty wiedzą a także doświadczeniem. Na Orto- Sport zdecydowanie pożądane byłoby postawić. Znajdziecie nas Państwo w Krakowie.

  Data dodania: 08 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie materacy »

  Używamy sprzętu Karcher renomowanej na Europejskim rynku do prania i czyszczenia kanap, narożników, materacy, sof, foteli, krzeseł, zabawek pluszowych, dywanów wykładzin. Posiadamy środki piorące likwidujące alergeny i bakterii. Miły zapach tapicerki. Atest PZH. Nietypowe zlecenia. Prace wykonujemy na miejscu u klienta w domu lub biurze. Szybkie schnięcie tapicerki meblowej. Szybki dojazd. Warszawa i okolice.

  Data dodania: 25 03 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

(21)

Medycyna - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: