Gabinety lekarskie Podkategoria: Gabinety lekarskie

Sortuj po:

 • Jak wspierać rozwój mowy dziecka »

  Nasz świat cechuje bardzo szybkie tempo rozwoju. I nie mówię tu tylko o postępie technologicznym. Dzieci żyjące teraz znają całkiem inny świat niż znali go ich rodzice jak byli sami dziećmi. W szybkim tempie rodzice również dużo i ciężko pracują aby zapewnić jak najlepszy byt swoim pociechom. Jak się okazuje dzisiejsi rodzice w wielu przypadkach popełniają bardzo wiele błędów wychowawczych, które powodują np. opóźniony rozwój mowy dziecka czym bardzo się martwią a tak naprawdę nie wiedzą, że to trochę ich wina. Na stronie o której tutaj wspominam można znaleźć bardzo dużo porad jak wspierać rozwój mowy dziecka. Jest to strona Pani Sandry, która jest doświadczonym logopedą. Znaleźć na niej można również etapy rozwoju mowy dziecięcej oraz wskazówki kiedy należy udać się do logopedy. Zapraszam wszystkich rodziców do poczytania i życzę miłej lektury.

  Data dodania: 17 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda dzieci dwujęzycznych »

  Mgr Katarzyna Czyżycka - logopeda dzieci dwujęzycznych, oraz jej zespół terapeutów z Centrum Logopedycznego GŁOSKA serdecznie zapraszają na terapię logopedyczną online dedykowaną dla dzieci dwujęzycznych. Oferta obejmuje terapię logopedyczną skupioną na rozwiązywanie problemów komunikacji międzyludzkiej u dzieci dwujęzycznych oraz młodzieży, dorastających poza granicami Polski oraz wychowujących się w środowisku wielokulturowym. Takie okoliczności bardzo sprzyjają powstawaniu wad językowych i problemów w rozumieniem tekstu oraz mowy w języku ojczystym oraz w języku otoczenia. Terapia logopedyczna online to seria systematycznych spotkań z logopedą. Dziecko spotyka się z logopedą co tydzień a pojedyncza sesja online trwa około 45 minut. Zajęcia logopedyczne online odbywają się przez komunikator internetowy Skype. Do prowadzenia zajęć online wystarczy komputer, tablet, laptop a nawet smartfon z dużym ekranem. Logopeda online skutecznie i profesjonalnie poprowadzi korektę wad wymowy w języku polskim, np. jąkanie, rotacyzm (problemy z głoską [R]) albo seplenienie w różnych odmianach. Dzieci dwujęzyczne, które cierpią na ORM, czyli opóźniony rozwój mowy również powinny przyjść na terapię do logopedy online. Jeżeli dziecko dwujęzyczne w wieku dwóch lat nie mówi wcale (z różnych przyczyn), wizyta u logopedy online jest również konieczna. Logopeda internetowy będzie również przydatny do terapii zaburzeń układu nerwowego u dzieci dwujęzycznych. Logopeda online przyda się, jeśli dzieci dwujęzyczne cierpią na zespół Downa, zespół Aspergera albo autyzm. Następnym zaburzeniem u dzieci dwujęzycznych, gdzie terapia z logopedą przez internet będzie przydatna, jest dysleksja. Logopeda online skutecznie poprowadzi terapię i profilaktykę dysleksji oraz zaburzeń z nią związanych u dzieci dwujęzycznych. Terapia logopedyczna online jest bardzo skuteczną metodą pracy z dziećmi i młodzieżą.

  Data dodania: 15 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Saw-dental.pl - chirurg stomatolog Gliwice »

  Dobry dentysta Gliwice pomoże Ci w walce o zadbane i piękne zęby! Nawet jeśli masz wrażenie, że Twoje zęby są w idealnym stanie, nie ociągaj się z pójściem do stomatologa. Dentysta Gliwice przyjrzy się uzębieniu uważnie i, co możliwe, znajdzie zmiany w jamie ustnej, które będą wymagały jego ingerencji. Ubytki zębowe najbardziej bezproblemowo i najprędzej można wyleczyć na wczesnym etapie ich powstawania. W przypadku, gdy Twoje kłopoty z uzębieniem są poważniejsze, porady udzieli Ci chirurg stomatolog Gliwice. Kłopotów z uzębieniem nie zdołasz pozbyć się samodzielnie! Nie należy się jednak trapić - na szczęście chirurg szczękowy Gliwice przy pomocy specjalistycznego oprzyrządowania znajdzie sposób na pozbycie się nawet najbardziej zaawansowanych komplikacji stomatologicznych.

  Data dodania: 21 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opieka osób starszych »

  Strona dotycząca opieki nad osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi. Rzetelna baza wiedzy na temat opieki seniora. Blog zawiera opisy konkretnych przypadków, ciekawostki, informacje, porady. Oferujemy również usługi opieki w Lublinie i w województwie lubelskim. Dysponujemy doświadczoną kadrą pracowników i wieloletnim doświadczeniem. Autorem bloga jest Artur Lewtak, opiekun, socjolog, absolwent nauk o rodzinie, pedagog, trener.

  Data dodania: 08 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Badanie urodynamiczne »

  Temat nietrzymania moczu dotyczy osób starszych, kobiet po porodach naturalnych a oprócz tego przy schorzeniach. Przy tych ostatnich występuje w dodatku częstomocz. W celu zbadania przyczyny nietrzymania moczu należy wykonać badanie urodynamiczne. Samo badanie ma na celu zdiagnozowanie dolegliwości i również zakwalifikowanie jej do operacji albo leczenia zachowawczego. Badanie to polega na wprowadzeniu do cewki moczowej i również odbytu specjalnych cewników. Badanie nie jest bolesne lecz może wywołać u pacjenta dyskomfort. Niepłodność u mężczyzn staje się dziś nieco częstym zjawiskiem. Najczęściej o fakcie bycia bezpłodnym mężczyzna dowiaduje się wówczas gdy uda się do lekarza w konkretnym celu. Jeżeli bezpłodność nie jest spowodowana wadą budowy układu płciowego mężczyzny, ani ciężką chorobą, nieleczoną, bądź powikłaną, leczenie niepłodności u mężczyzn w większości wypadków kończy się sukcesem Na naszej stronie firmowej przedstawiamy Państwu zakres naszej działalności. Prowadzimy praktykę prywatną, ale również dla wygody naszych pacjentów a także w trosce o nich, realizujemy kontrakty z Narodowym Funduszem Zdrowia.

  Data dodania: 03 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Warszawa »

  Czy może słyszeliście kiedykolwiek o tym, cóż to jest osocze bogatopłytkowe i w czym znajduje własne zastosowanie? Na pewno dla większość spośród Was jest to coś nieznanego. Aczkolwiek jak nietrudno się domyśleć osocze bogatopłytkowe to specyfik, jaki wytwarzany jest z ludzkiej krwi. Jest to metoda, za pomocą której leczy się takie przypadłości jak między innymi łokieć tenisisty oraz tym pokrewne. Niezwykle dobrze sprawdza się też w zmniejszaniu nieprzyjemnych symptomów zwyrodnieniowych, a też ma pozytywny wpływ na intensywniejsze gojenie się urazów. Ważne jest to, że robi się je z krwi pacjenta. Jeżeli chcielibyście otrzymać więcej na ten temat, a może również skorzystać z tejże metody leczenia zachęcamy ażeby udać się do ortopedy Michała Bartoszewicza, jaki posiada własny gabinet w stolicy. Możemy swobodnie napisać, że jest to świetny specjalista, do jakiego warto się udać z wieloma niedogodnościami. Specjalizuje się on przede wszystkim leczeniem nieoperacyjnym, lecz również i operacyjnym narządów ruchu. Jeśli zauważacie dolegliwości umówcie się na wizytę.

  Data dodania: 08 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczna plastyka brzucha Poznań »

  Perfekcyjne proporcje ciała to sen każdej kobiety, lecz nie tylko. W dzisiejszych czasach o swój wygląd dbają również mężczyźni. Wymarzone ciało pozwala na uzyskanie komfortu fizycznego oraz psychicznego. Dochodzenie do wymarzonej sylwetki jest niejednokrotnie obarczone miesiącami ciężkiej pracy. Wynik finalny jest wszelako powalający, gwarantuje lepsze samopoczucie i komfort. Ciężkie treningi i również spory spadek wagi w krótkim czasie powoduje chociaż, że wynik finalny jest nie do końca taki, jakby każdy chciał. Pojawiają się problemy związane z deformacją ciała. Dzisiejsza medycyna posiada chociaż rewelacyjne rozwiązania. Plastyka brzucha jest rozwiązaniem dla wszystkich, którzy pragną, ażeby po przywrócić ciało do pożądanego stanu. Abdominoplastyka brzucha to odpowiedź dzisiejszej medycyny na problemy, którymi trapionych jest dużo osób.

  Data dodania: 23 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie żylaków Lublin »

  Gdy mamy do czynienie z przewlekłą niewydolnością żylną i jej objawami należy niezwłocznie skorzystać z konsultacji lekarza specjalisty oraz wykonać badania umożliwiające postawienie dokładnej diagnozy. W tym przypadku flebolodzy polecają badania USG Doppler żył ułatwiające podjęcie właściwego leczenia. Dla zainteresowanych osób chorych Poradnia Flebologiczna z Lublina oferuje badania ultrasonograficzne, skleroterapię i leczenie żylaków na każdym etapie rozwoju chorobowego. Zwalczanie niewydolności układu krążenia w renomowanej przychodni daje w efekcie pełne bezpieczeństwo, postęp w leczeniu i sprawność właściwą dla określonego wieku pacjenta. Lubelska placówka jest szczególnie łatwo dostępna dla chorych z najbliższej okolicy i całego województwa. Promowana jest pod hasłem Leczenie żylaków Lublin ponieważ specjalizuje się w usuwaniu żylaków za pomocą nowoczesnych metod i aparatury medycznej. Zdobyte doświadczenie i przygotowanie zawodowe jest dla chorych najlepszą rekomendacją przychodni.

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny warszawa »

  Podczas leczenia ortodontycznego kierujemy się wiekiem, zaawansowaniem wady zgryzu, parafunkcją, kondycją stawów skroniowo-żuchwowych i życzeniami pacjenta. W Klinice Impladent gabinet stomatologiczny Warszawa preferuje nowoczesne, wielofazowe sposoby leczenia wad zgryzu i zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Ponadto każdy pacjent po założeniu aparatu jest dokładnie instruowany o technikach mycia zębów z aparatem. Różni się to trochę od “zwykłego” szczotkowania - do tego celu służą specjalne szczoteczki, pasty i akcesoria, które można nabyć praktycznie w każdej aptece, drogeriach oraz w specjalistycznych sklepach internetowych. W razie braku takich szczotek można użyć zwykłej szczoteczki ze średnio-miękkim prostym włosiem.

  Data dodania: 14 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Piła »

  Klinika dentystyczna Twój Stomatolog z Czarnkowa z przyjemnością prezentuje Państwu swoją propozycję medyczną. Nasza klinika zajmuje się bardzo dużym zakresem działań stomatologicznych. Wchodzą w nie takie kwestie jak na przykład chirurgia stomatologiczna, leczenie kanałowe, implanty zębowe, profilaktyka. protetyka, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, wybielanie i również ściąganie kamienia nazębnego itd.. Nasza placówka to jednakże nie tylko wysoki standard samego leczenia, ale i również wyposażenie na najwyższym poziomie, a także zdecydowanie doświadczona obsługa pacjenta. Każdy dentysta kooperujący z nami to naukowy specjalista. Pacjenci są zadowoleni do tego stopnia, że przyjeżdżają do nas z całego województwa wielkopolskiego. Ich opinie można zresztą przeczytać na naszej stronie internetowej, jak jeden mąż z pozostałymi informacjami o naszej klinice.

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Gliwice »

  Masz kłopot ze zdrowiem kości bądź stawów? Odczuwasz ból, masz stan zapalny? Może nagle potrzebujesz pomocy reumatologa, który pogada z pacjentem, oceni jego stan zdrowia a także zaproponuje odpowiednie leczenie. A może Twój kłopoty jest innej natury, dotyczy układu moczowo-płciowego? W tej sytuacji potrzebna będzie wizyta u urologa. Na szczęście, specjalistów obu tych dziedzin możesz odnaleźć w centrum medycznym Vitamed Gliwice. Kompetentna a oprócz tego fachowa załoga jest w stanie nieść pomoc pacjentom, bez względu na dolegliwości, z którymi się zmagają. Aktualnie dziś skontaktuj się z nami oraz umów się na wizytę do jednego z naszych specjalistów! Nie warto czekać, nie opłaca się zwlekać. Bez pomocy lekarskiej Twój kondycja zdrowia może się pogorszyć. Nie pozwól na to i również już dziś zgłoś się do nas, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, iżby Ci odciążyć!

  Data dodania: 17 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta białystok »

  Pomimo ogromnego postępu w stomatologii spora część pacjentów, szczególnie tych którzy mieli nieprzyjemne doświadczenia na fotelu stomatologicznym, może zwyczajnie bać się leczenia. Dlatego też oferujemy wiele rozwiązań, dzięki którym lęki te zostaną zminimalizowane a nawet wyeliminowane całkowicie. Jedną z takich metod, które może zaoferować dentysta Białystok jest narkoza. Oczywiście poza zespołem stomatologicznym, nad zabiegiem zawsze czuwa lekarz anestezjolog wraz z asystentką. Poza osobami ceniącymi sobie czas i spokój, z leczenia pod narkozą często korzystają osoby niepełnosprawne oraz dzieci.

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia rehabilitacyjna podlaskie »

  Nasza wyszukiwarka rehabilitacji pozwoli Ci w kilka minut znaleźć najkorzystniejsze propozycje. To prosty i również szybki sposób, żeby odnaleźć sprawdzone ośrodki rehabilitacyjne funkcjonujące w Twojej okolicy. Wystarczy, że wybierzesz typ ośrodka, którego potrzebujesz, a z kolei wskazać preferowaną lokalizację. Do wyboru masz wiele obiektów między innymi oddział szpitalny, przychodnia rehabilitacyjna, gabinet fizjoterapii, sanatorium, ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny, i również multum więcej. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki zaawansowanej. Za jej pomocą możesz wyznaczyć m. in. zakontraktowane zabiegi, dostępność konkretnych specjalistów, metody terapii, sposoby diagnostyki, techniki fizjoterapii, dostępne rodzaje masaży, zabiegi dodatkowe, a także przystępność wysokiej klasy sprzętu medycznego. Dzięki temu znajdziesz miejsce, które spełni wszelkie Twoje wymagania.

  Data dodania: 08 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia stomatologiczna »

  Chirurgia twarzowo-szczękowa to dziedzina medycyny, która łączy ze sobą cząstki medycyny ogólnej, chirurgii stomatologicznej i plastycznej. Zajmuje się leczeniem chorób jamy ustnej także zębów, tkanek miękkich, szczęki oraz twarzoczaszki.

  Na oddział chirurgii szczękowej trafiają najtrudniejsze przypadki, do których należą na przykład uszkodzenia lub zniekształcenia jamy ustnej. Dotyczy to także kuracji długotrwałych stanów zapalnych oraz wyrywania zębów mądrości, redukcji wad zgryzu, czy umieszczania implantów.

  Chirurg szczękowo-twarzowy, to nie jest lekarz dentysta. Mają wspólny zakres pracy, jednak to zupełnie odmienne dziedziny zabiegowe. Dział stomatologiczny zajmuje się naprawą tylko w obrębie jamy ustnej. Podczas gdy chirurgia szczękowa obejmuje leczenie w obrębie twarzowej części czaszki, dlatego jest szerszym pojęciem.

  Lekarz endodonta, jaki podejmuje leczenie kanałowe, używa mikroskopu, za pomocą którego zabieg jest absolutnie dokładny. Dzięki zastosowaniu mikroskopu stomatolog endodonta może uważnie ujrzeć nadpsutą przez bakterie zębową miazgę i zdecydować, jaką część zęba powinno się oczyścić.

  W przypadku, gdy choroba jest rozwinięta, dobrze zastanowieniu się nad zgłoszeniem do leczenia kanałowego. Inaczej jedynym sposobem będzie całkowita ekstrakcja zęba. Dziurę po wyrwanym zębie trzeba jak najszybciej uzupełnić, by zmniejszyć ryzyko następnych dolegliwości jamy ustnej. To niestety oznacza nowe koszty – przez konieczność zastosowania protezy lub wszczepienia implantu.

  Zapraszamy do gabinetów w Toruniu
  Gabinet Stomatologiczny Toruń Rubinkowo
  ul Heleny Piskorskiej 15
  87-100 Toruń

  Gabinet Stomatologiczny Toruń Centrum
  ul Szosa Chełmińska 16
  87-100 Toruń

  Data dodania: 19 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Przeszczep włosów FUE »

  Przy obecnym stanie wiedzy medycyny estetycznej łysienie nie jest wielkim problemem, a przeszczep włosów rozwiązuje ten problem bezboleśnie i skutecznie na wiele lat lub na zawsze.
  Przeszczep włosów to nie jedyny sposób na walkę z łysieniem, ale najskuteczniejszy.
  Jeśli Ciebie również dotyczy problem łysienia, to zapraszamy na konsultacje do kliniki Hair-Med w Mielcu.
  W trakcie konsultacji nasz doświadczony lekarz trycholog zadecyduje o kwalifikacji pacjenta do przeszczepu włosów metodą FUE i przedstawi możliwy do uzyskania efekt zabiegu.
  W trakcie konsultacji przedstawimy również inne metody walki z utratą włosów. W Hair-Med oferujemy kroplówki witaminowe, mezoterapię skóry głowy i leczenie osoczem bogatopłytkowym.
  Zapraszamy do Hair-Med Mielec!

  Data dodania: 21 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień od alkoholu Warszawa - sprawdź »

  Jeżeli nie są Państwo w 100% zadowoleni ze swojego ciała i chcielibyście pozbyć się szpecących blizn a oprócz tego znamion, to jak najszybciej zapiszcie się na wizytę i również skorzystajcie z kompleksowej porady chirurgicznej. Oferujemy nie tylko wykorzenianie znamion, lecz również wykorzenianie wrastającego paznokcia, który jest bardzo częstym problemem wielu kobiet. Nasi klienci mogą liczyć poza tym na profesjonalne porady proktologiczne, dlatego też jeśli macie problem z hemoroidami czy też ropniami, to nie ma na co czekać i również warto jak najszybciej skorzystać z naszej fachowej pomocy. Warto wspomnieć także oraz o tym, że wykonujemy także wszywki esperalu, które po wielokroć są jedynym rozwiązaniem dla osób z kłopotami alkoholowymi. Dołączcie do tej pory w dzisiejszych czasach do grona naszych ukontentowanych klientów i również przekonajcie się sami, że porządny chirurg w Warszawie ani trochę musi dużo wymagać pieniędzy.

  Data dodania: 08 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Niepłodność »

  Jeśli zmagacie się z niepłodnością, to pożądane byłoby skorzystać z porad wykwalifikowanego lekarza. Bezpłodność to bardzo ciężki temat, który jest poruszany jeszcze częściej. Leczenie niepłodności dotyka zarówno mężczyzn, jak a także kobiety. W klinice Plast-Med pracują jedynie doświadczeni lekarze, którzy pomagają osobom w walce z tą chorobą. Klinika funkcjonuje już od 2007 roku. Klinika znajduje się w Katowicach. Tak aby począć sztuka lekarska z niepłodności, to lekarze z kliniki zlecają postępowanie, które umożliwią dalsze sztuka lekarska pacjentów. Badanie nasienia to podstawowe badanie, które wykonuje się w diagnostyce męskiej niepłodności. Jeśli zaś chodzi o żeńskie badania, to z reguły są z początku wykonywane wszystkie badanie hormonalne, które pozwolą wykluczyć czy też potwierdzić, od czego dalej lekarze powinni rozpocząć leczenie. W następstwie tego warto zacząć badania w tym kierunku wcześniej, by móc wprowadzić odpowiednie leczenie.

  Data dodania: 27 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Medeste »

  W naszym gabinecie bezpieczeństwo i komfort pacjenta jest sprawą kluczową. Staramy się by pacjent czuł się w naszej klinice dobrze.
  Starzeją się wszyscy, ale nie wszyscy mają świadomość, w jak prosty sposób udaje się tę starość opóźnić. Medycyna estetyczna to dość młoda dziedzina, jednak bardzo szybko rozwijająca się. Zajmuje się ochroną zdrowia, choć skupia się głównie na urodzie i związanym z nim stanem ducha. Coraz większy wachlarz sposobów pozwala na poprawę wyglądu pacjenta, a co się z tym wiąże dodaje mu pewności siebie i zwiększa radość z życia.
  Medycyna estetyczna przede wszystkim pozwala na pozbycie się niedociągnięć urody.
  https://www.medeste.pl/zabiegi/

  Powiększanie ust kwasem hialuronowym
  Pragniesz nawilżyć usta kwasem hialuronowym? W naszym gabinecie mamy duże doświadczenie w wykonywaniu zabiegów powiększania i modelowania ust kwasem hialuornowym. Nasi doktorzy zadbają o Twój komfort i bezpieczeństwo.

  Osocze bogatopłytkowe twarz we Wrocławiu
  Zabieg osoczem bogatopłytkowym daje rewelacyjne rezultaty, zwiększa nawilżenie oraz napięcie skóry okolicy poddawanej zabiegowi.

  HIFU we Wrocławiu
  Jeśli opadnięte policzki i zaznaczone chomiki przeszkadzają Ci zabieg HIFU będzie dla Ciebie świetną metodą na podniesienie policzków i usunięcie chomików.

  W Klinice Medeste Clinic poznacie Państwo profesjonalistów, który zadbają o Wasz wygląd. Proponujemy zabiegi medycyny estetycznej jak powiększanie ust kwasem hialuronowym, wampirzy lifting, Profhilo, laserowy resurfacing twarzy, RF, Nieinwazyjny lifting twarzy HIFU.

  Data dodania: 30 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia »

  W niektórych sytuacjach nie jesteś w stanie udać się do przychodni samodzielnie - ze względu na przykład na choroby uniemożliwiające poruszanie się bądź bardzo złe humor. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pacjentów. Nasza przychodnia oferuje komfortowe wizyty lekarza w domu. Nie ma konieczności przemieszczania się, korzystania z komunikacji miejskiej, czekania w przychodni. Lekarz podczas wizyty domowej przeprowadzi takie samo badanie jak w gabinecie, ma szansę wystawienia zwolnienia lekarskiego a oprócz tego recepty. Odwiedzamy w domach zarówno dorosłych, jak i również niepełnoletnich pacjentów. Lekarska wizyta domowa może odbyć się jedynie po wcześniejszej konsultacji telefonicznej, jeśli lekarz uzna, że istnieją medyczne wskazania do odwiedzin pacjenta w domu. Podczas wizyty zachowujemy pełne standardy bezpieczeństwa.

  Data dodania: 28 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Leczenia Alzheimera | Neurolog Warszawa »

  Centrum Leczenia Alzheimera w Warszawie zapewnia pacjentom dostęp do kompleksowej terapii zajęciowej dedykowanej osobom dotkniętym chorobą Alzheimera, zespołami otępiennymi i zaburzeniami pamięci. Terapia prowadzona jest przez zespół terapeutów, pod nadzorem lekarza neurologa, który przeprowadza konsultacje neurologiczne, również niezależnie od prowadzonej terapii.

  Centrum położone jest na warszawskiej Woli. Dowiedz się więcej na temat form terapii i przyczyn choroby

  Data dodania: 18 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie zeza Kielce »

  Centrum Okulistyczne Adama Rybowskiego to firma prywatna zapewniająca fachową opiekę okulistyczną. Bo jej siedzibą są Kielce, kieruje swoją propozycję do mieszkańców miasta a także okolic. Świadcząc kompleksowe usługi, oferuje badania i leczenie schorzeń narządu wzroku, lecz lecz również. W ramach Centrum działa szpital jednodniowy, w którym fachowcy wykonują zabiegi okulistyczne oraz operacje zaćmy. Każdy okulista przyjmuje pacjentów w komfortowym gabinecie wyposażonym w nowoczesne urządzenia medyczne. Na propozycję poradni składają się konsultacje, badania diagnostyczne oraz optometryczne. Szeroki zakres działania obejmuje leczenie zeza, laserową korektę wad wzroku oraz ortokorekcję. Usytuowany w centrum okulistycznym salon optyczny zapewnia fachową pomoc wyborze opraw okularowych. Proponuje też soczewki kontaktowe a także akcesoria.

  Data dodania: 29 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Usg jamy brzusznej świętochłowice »

  Jako przychodnia Vita-Med w Świętochłowicach działamy na rynku od 2007 roku. Proponujemy Państwu konsultacje przez doświadczonych lekarzy z wieloletnim stażem. Za sprawą tego jesteśmy w stanie zapewnić szczegółową diagnostykę i również kompleksowe leczenie w jednym miejscu. Z myślą o najstarszych pacjentach a także tych chorych, którzy nie mogą osobiście przybyć na wizytę lekarską, wprowadziliśmy wizyty on-line. W trosce o naszych pacjentach wprowadziliśmy recepty w Internecie. Duży wachlarz naszych usług obejmuje m. in. usg jamy brzusznej, usg płuc, usg tarczycy, czy badanie piersi. Można także wykonać badanie Ekg czy badanie Doppler-Duplex. Przychodnia Vita-Med prowadzi rehabilitację dziecięcą w ramach NFZ a oprócz tego prywatnie. Nasi lekarze spełniają najwyższe standardy wykonywanych badań specjalistycznych. Zapraszamy serdecznie do zapisywania się do naszej przychodni.

  Data dodania: 26 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia endokrynologiczna mazowieckie »

  W naszej przychodni pracują fachowcy z długoletnim doświadczeniem. Dobro pacjentki zawsze jest dla nas najważniejsze a oprócz tego nienagannie zdajemy sobie sprawę z tego, że hormony bardzo wpływają na zdrowie a także zachowanie pacjentki. Prowadzona przez nas prywatna przychodnia ginekologiczna i również endokrynologiczna, to miejsce, w którym każda kobieta znajdzie kompleksową usługę dla siebie. U nas dostępny jest nie tylko doświadczony endokrynolog, ale także ginekolog, onkolog a oprócz tego wielu innych fachowców. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej a oprócz tego zaznajomienia się ze szczegółami propozycji. Wybierz odpowiedniego lekarza dla siebie a także umów się na wizytę. Nie czekaj na moment, w którym Twój stan się pogorszy, Pozwól nam zadbać o to, żebyś zawsze cieszyła się jak najlepszym zdrowiem. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

  Data dodania: 03 04 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gabinety lekarskie

(9)

Gabinety lekarskie - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: