Maszyny i urządzenia Podkategoria: Maszyny i urządzenia

Sortuj po:

 • Laser CO2 - Lasertechnik »

  Do wszystkich zainteresowanych zakupem albo naprawą urządzeń laserowych bądź ploterów termicznych skierowana jest oferta naszej firmy DK Lasertechnik. Nasza grawerka laserowa jest na najlepszym poziomie. W ofercie znajdują się: plotery na laser CO2, znakowarki laserowe i również plotery termiczne. Sprzęt jest sprzedawany w wersjach o różnej mocy oraz gabarytach. Importujemy podzespoły prosto z Usa, Europy a także Azji. Jesteśmy krajową firmą z siedzibą w Krakowie - która jest oficjalnym dystrybutorem rezonatorów laserowych CO2 firmy Universal Laser System z Usa. Kontakt handlowy a także z działem zajmującym się serwisem urządzeń i częściami zamiennymi jest możliwy do zrealizowania, za pomocą telefonu bądź e-maila. Na naszej stronie internetowej zawarte zostały informacje na temat specyfikacji urządzeń dostępnych w sprzedaży.

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Toner q2612a do hp »

  Obecnie nieomal, że wszystko podparte jest na technice. Nieomal, że każdy korzysta z nowatorskich rozwiązań. Bez powątpiewania komputery odgrywają decydujące znaczenie. Dzisiaj już nieczęsto kto wykonuje coś ręcznie. Mamy do możliwości szczególnie mnóstwo urządzeń. Aczkolwiek nie wszystko załatwiane jest drogą elektroniczną. Czasem trzeba jest przyniesienia czegoś na papierze. Dlatego wydruk jest w takiej sytuacji potrzebny. Względem owego toner do hp 12a to coś czego nie może zabraknąć. Przeto bardzo gorąco zalecamy zaczerpnąć z oferty sklepu: MarkoweTonery. pl. W tej firmie priorytetem jest przede wszystkim zadowolenie nabywców przez dostarczanie najwyższej klasy materiałów do drukarek. Owa działalność również świadczy fachową pomoc w zakresie wyboru właściwych artykułów. Co ważne każda rzecz, jaką proponuje niniejszy sklep została starannie przedstawiona, czyli są doskonałej jakości zdjęcia, zaś dodatkowo precyzyjny opis. Wyjątkowo gorąco zachęcamy do zaczerpnięcia z oferty, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu.

  Data dodania: 08 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Magnes »

  Zmiany, które następują w technologii upraszczają nam niezwykle życie. Jednakże jest ich tak dużo, że nie za każdym razem z dosłownie wszystkiego zdajemy sobie sprawę. Nie posiadamy też za bardzo wolnego czasu ażeby wgłębiać się w ową tematykę. Dużo osób spośród nas nie rozumie nawet jak szczególnie ogromne zastosowanie zyskały dzisiaj magnesy. Dzięki temu, iż udało się szczególnie ograniczyć ich wielkość, bez utraty mocy udźwigu zaczęto go stosować w wielu branżach. Większa ilość na owy temat znajdziecie na stronce firmy Dhit. Jest właśnie ona fabrykantem magnesów neodymowych. W jej ofercie na pewno odkryjecie każdy magnes, jaki będzie Wam potrzebny. Robi ona także takie niestandardowe, na indywidualne zamówienie. Należałoby również i zaciekawić się zabawkowi megalitycznymi. Na pewno zapewnią wielogodzinną zabawę dzieciom, lecz także i dorosłym.

  Data dodania: 22 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • BPS SOLUTIONS — Frezowanie i Toczenie CNC, Wykrojniki, Tłoczniki, Formy Wtryskowe i Rozdmuchowe, »

  BPS SOLUTIONS 04-994 Warszawa, ul. Poezji 19 e-mail: info@bps.com.pl tel: +48 22 382 16 60 kom: +48 516 600 101 kom: +48 515 600 303 Szanowni Państwo. Nasz rozbudowany park maszynowy oraz wyspecjalizowana kadra pracownicza posiadająca ogromne doświadczenie w branży, pozwala nam zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi obróbki metali, a w szczególności:• frezowanie CNC 3- i 5- axis gabarytów: 1100x800x550 mm z dokładnością do 0, 01 mm• toczenie konwencjonalne i CNC w zakresie wymiarowym: Ø =600, L=1200• elektrodrążenie wgłębne do: X=600, Y=400, Z=410 • cięcie elektroerozyjne drutowe: X=600, Y=400, Z=450 • wytaczanie otworów do Ø=500 mm, w płytach i korpusach do 1200x1200x1000 mm, • wiercenie na wiertarce współrzędnościowej, • wiercenie i gwintowanie na wiertarce promieniowej - Ø=160 mm i M= 130• szlifowanie na okrągło otworów do fi 200 L=500mm i wałków do fi 220 L=670mm, • szlifowanie płaszczyzn o max wymiarach: 800x500mm, • cięcie laserem • gięcie, zaginanie • spawanie MIG/MAG/TIG • obróbkę wykańczającą: polerowanie, docieranie, malowanie proszkowe i lakierowanie• obróbkę cieplną – hartowanie, oksydowanie, czernienie, miedziowanie. Wykonujemy: formy wtryskowe gorąco i zimnokanałowe, formy rozdmuchowe, formy do gumy, wykrojniki i tłoczniki, noże i gilotyny tnące, części zamienne i przyrządy specjalne, stemple, matryce. Obrabiamy: stale do twardości 75 HRC, stopy aluminium i specjalne, niektóre stopy tytanu, metale kolorowe, tworzywa sztuczne i inne. Realizujemy zamówienia na detale prototypowe, jednostkowe, krótko i średnio seryjne. Zapewniamy zgodność z dokumentacją techniczną, powtarzalność kształtowo - wymiarową, krótkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny. Posiadamy własna wtryskownię. Zapraszamy do kontaktu bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta nwww.bps.com.plnhttp://bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta/itemlist/category/22-frezowanie-cnc

  Data dodania: 31 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Filalmenty »

  Dziś obieg wiadomości ma szczególnie wielką skalę, bo wszelkie wiadomości są przenoszone przede wszystkim drogą elektroniczną. Poza owym dzisiaj można coś przekazywać na szereg różnorodnych sposobów. Kiedyś można było toż wykonywać tylko tekstowo, zaś później był obraz. Bezsprzecznie owo co wizualne wydaje się bardziej atrakcyjne plus błyskawiczniej zapada w pamięć. W tej sprawie również mamy dziś wszystko na bardziej zaawansowanym poziomie. Z gwarancją skanery 3d odgrywają ogromną w tym rolę. Dzięki nim możliwe jest widzenie przestrzenne i np. dzięki temu prościej się pracuje nad czymś. Taki skaner zapraszamy uzyskać w Seb-comp. Jest toż działalność dostarczająca własnym klientom najwyższej klasy produkty. Wszelki spośród nich został dokładnie opisany plus zaprezentowany na wysokiej klasy zdjęciach. Zapraszamy do zakupu na: drukarki3d. seb-comp. pl.

  Data dodania: 23 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Alcorn »

  Bezpieczeństwo jest jedną spośród najwyższych wartości, które winien mieć zapewnione wszelaki z nas. Odrębnie zawsze będzie nam towarzyszył strach, który jest emocją wynikającą z niepewności o własny los. Zagrożenia tak naprawdę czyhają na człowieka na dowolnym kroku. Niewątpliwie nie da się tymże nie przejmować. Acz nie można pozostawiać owego samemu sobie. Dzisiejsza technologia pozwala nam także na to, iżby czuć się bezpiecznie w domu, pracy, szkole i innych miejscach użyteczności publicznej. Współczesne systemy zabezpieczeń da Państwu Alcorn znajdujące się w Legionowie przy ulicy Jagiellońskiej 8. Poza znakomitej klasy sprzętem mogą Państwo liczyć na doradztwo i pomoc w tym, ażeby wybrać najbardziej trafny system, który będzie w pełni odpowiadał Państwa potrzebom. Dodatkowo również właściwe zaznaczenia jest to, że wszystko jest prowadzone w czasie, zaś także oferowane jest wsparcie techniczne. Więcej wiadomości o firmie, zaś dodatkowo o jej ofercie znajdą Państwo wchodząc na stronę elektroniczną: alcorn. pl.

  Data dodania: 14 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka do bram »

  Nowoczesność składa się z szybkich plus skutecznych rozwiązań, jakim wielokrotnie towarzyszy niebanalny design. Warto jest to stosować w życiu codziennym, bo dzięki temuż zyskuje się zdecydowanie więcej czasu i energii dla siebie plus własnych bliskich. Warto o tymże pomyśleć, jeżeli urządza się dom. W tym przypadku ważne jest nie wyłącznie to co wewnątrz, lecz także należy zwrócić uwagę na właściwe ogrodzenie oraz dobrą bramę. Jeżeli nie chcą Państwo za wszelkim razem wysiadać z auta, jeśli chcą wjechać na własną posesję to zalecamy napędy do bram, których kierowanie jest niewyobrażalnie proste. Dzieje się toż nie tylko za sprawą pilota, ale także telefonu komórkowego, kart magnetycznych itp. Dlatego bardzo gorąco zapraszamy do skorzystania spośród oferty Alcorn. Jest to działalność specjalizująca się w przeróżnych systemach zabezpieczających powiązanych z innowacyjnymi technologiami. Gdyby pragnęli dowiedzieć się Państwo czegoś więcej toż można owo wykonać wchodząc na witrynę elektroniczną: alcorn. pl. Jest opcja kontaktu online bądź telefonicznego.

  Data dodania: 09 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Ogólna automatyka »

  Automatyka generalnie jest stosowania w wielu dziedzinach, zaliczamy do tego obszary przemysłowe i urządzenia wykorzystywane w życiu codziennym. Automatyzowanie procesów produkcyjnych przyspiesza cykl wytwarzania produktu, zwiększa bezpieczeństwo pracy, usprawnia ją i dynamizuje. Automatyzacja jest w zasadzie równoznaczna z robotyzacją procesów produkcyjnych. Często też wiąże się z miniaturyzacją urządzeń. Miniaturyzacja jest ostatnio dynamicznym trendem, ale jednocześnie wiąże się ze zwiększeniem kosztów wytwarzania, a także podnosi koszt jednostkowy urządzenia. Niemniej ogólna automatyka z uwagi na wiele zalet technologicznych, jest nie do uniknięcia. Przyszłość przemysłu zależy od stopnia automatyki. Ten trend nie będzie teraz wyhamowywał; wręcz przeciwnie - zacznie nabierać dynamiki. Wymusi to konkurencja między zakładami i przedsiębiorstwami. Wyścig o wynik finansowy, wydajność, ograniczanie kosztów produkcji wymuszają coraz nowocześniejszą automatyzację. Dla przeciętnego klienta jest to dobra informacja, ponieważ wysoka konkurencja obniża końcową cenę produktu.

  Data dodania: 24 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Piły ukośne »

  Przedsiębiorstwo posiada bogatą ofertę przyrządów a oprócz tego narzędzi do obróbki takich materiałów jak: PCV, drewno oraz aluminium i stal. Za sprawą wysokiej jakości urządzeń, jakimi są piły dwugłowicowe, cięcie PCV, drewna czy aluminium będzie mnóstwo łatwiejsze i również bardziej precyzyjne. Nie zważając na pił, w większości wypadków wybieranymi przyrządami są jednogłowicowe i dwugłowicowe zgrzewarki naroży. Gwarantują one szybkie oraz proste ustawienie zgrzewu w różnych kątach, od 30 do nawet 180 stopni. Tak bywa stosowane są do zgrzewu metali, stali bądź aluminium czy PCV. Na domiar tego są bardzo przydatne przy produkcji profili okiennych i również różnego typu stelaży. Maszyny sprzedawane przez zakład pracy posiadają wszelkie konieczne atesty i spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Dlatego praca z ich wykorzystaniem przebiega w profesjonalny i regularny wyjście.

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Piece obrotowe »

  Przedsiębiorstwo Mech-Masz zaprasza do współpracy firmy z branży piekarniczej. O ile szukacie dobrego sprzętu do prowadzenia swojej działalności, to właśnie u nas go znajdziecie. Na rynku działamy od niezwykle długiego okresu. Jesteśmy w stanie zapewnić Wam najlepsze piecie, które będą Wam służyły przez długie lata. Znajdziecie u nas pełną przystępność produktów, które możecie obejrzeć na stronie internetowej firmy. Mamy dla Was doskonałe piece elektryczne, piece ceramiczno - rurowe, piece obrotowe, komory garownicze, które są mobilne, komory odroczonego wypieku, linie do produkcji chleba, meble a także dużo akcesoriów, które ani chybi przydadzą Wam się na przestrzeni pracy. Zachęcamy do współpracy. Jeżeli macie do nas jakieś pytania, jesteśmy do waszej dyspozycji. Mamy nadzieje, że będziecie ukontentowani z jakości usług.

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Http://hempol.pl rozdrabniacz leśny »

  HEMPOL to rzetelna a oprócz tego godna polecenia przedsiębiorstwo, która od 1990 roku proponuje swoim klientom wysokiej jakości maszyny leśne w bardzo ciekawej cenie. Jako jedna z niewielu firm w Polsce sprzedajemy maszyny fińskiej firmy SUOKONE OY, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych. Polecamy w pierwszej kolejności rewelacyjny rozdrabniacz leśny, frezy i kruszarki. Wszystkie dostarczane przez nas urządzenia wykonane są z doskonałej klasy materiałów w dbałości nawet o najmniejsze detale, dzięki czemu będą Państwu sprawnie służyć przez bez liku długich lat użytkowania. Jeśli nie wiedzą Państwo jeszcze jakie maszyny leśne wybrać z naszej szerokiej propozycji sprzedażowej to służymy wysokiej jakości doradztwem. Zapewniamy też profesjonalny serwis od a do z bezpośrednio u klienta. Polecamy także nasze urządzenia używane.

  Data dodania: 05 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne odkurzacze centralne Radom »

  Wyśmienicie zdajemy sobie sprawę z tego, jak niełatwo jest w dzisiejszych czasach kupić porządne odkurzacze centralne, z tej racji powstała nasza rzetelna firma, by ułatwić Państwu to zagadnienie. Przez cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, za sprawą czego możemy zaproponować Państwu najnowocześniejsze rozwiązania. Polecamy przede wszystkim niezawodne grzejniki, umywalki, kabiny natryskowe oraz systemy grzewcze. Nasza propozycja usługowa dedykowana jest do klientów prywatnych i biznesowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z niezwykle dużym zaangażowaniem. Jeśli uważają Państwo, że wysokiej klasy odkurzacze centralne muszą wiązać się z niezwykle dużymi wydatkami, to po wypróbowaniu naszych usług bardzo szybko zmienią Państwo swoje zdanie. Oferujemy innowacyjne systemy grzewcze i również sanitarne, których próżno szukać u naszej konkurencji.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesny promiennik »

  Przedsiębiorstwo Halzet ma ponad 28 lat doświadczenia na rynku produkcji wysokiej klasy halogenowych promienników podczerwieni. Nasza oferta zapewnia ogromny wybór produktów. Każdy promiennik podczerwieni wyróżnia się poszczególnymi parametrami, m. in. mocą, długością strefy grzejnej, długością fali czy napięciem. Promienniki stosowane są na liniach produkcyjnych oraz serwisowych dzięki funkcjonowaniu bez udziału powietrza. Idealnie wypełniają swoje zadania w obiektach trudnych do ogrzania tj. hale sportowe, pawilony jak również kościoły. Przedsiębiorstwo Halzet wykonuje indywidualne zamówienia. Lata doświadczeń pozwalają nam na wykonywanie różnorakich promienników podczerwieni. Zapewniamy Państwu najlepszą cenę na rynku polskim. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które nie boi się wyzwań. Pomożemy każdemu klientowi w doborze nawet w najwyższym stopniu niespotykanych promienników. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Państwa zadowolenie oraz rzetelną obsługę.

  Data dodania: 31 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Https://mini-komputery.pl/ »

  Technologia osiągnęła rozległej rewolucji. Wystarczy popatrzeć na dzisiejszy rynek. Pełny jest on najrozmaitszego rodzaju działalności. Świat biznesu najwięcej czerpie spośród techniki plus poniekąd się na niej opiera. Jak szczególnie znaczące jest toż, ażeby potrafić oraz chcieć korzystać z tegoż? Mianowicie jeśli chce się przetrwać na obecnym rynku i wybić spośród konkurencji toż czerpanie z innowacyjnych narzędzi technicznych jest wręcz koniecznością. Potrzeba mieć różnorodnego rodzaju sprzęt. Dlatego również rekomendujemy Państwu wejść na: https://mini-komputery.pl/ oraz zastosować spośród tej kolosalnej oferty. Działalność oferuje znakomitej jakości sprzęt. Do wyboru mają Państwo przemysłowe komputery wyróżniające się wydajnymi procesorami, ale dodatkowo wbudowanymi twardymi dyskami tudzież zasilaczem. Firma Electrons ma sporo lat doświadczenia w produkowaniu monitorów i komputerów panelowych tudzież integrator urządzeń komputerowych. Namawiamy do skorzystania spośród oferty. W razie wszelakich pytań można skontaktować się dzwoniąc czy mailowo, bądź przyjść osobiście.

  Data dodania: 02 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Mikrosłuchawka Warszawa »

  W dzisiejszych czasach telefon jest urządzeniem, jakie zawsze mamy przy sobie. To dzięki niemu możemy z każdego miejsca połączyć się z inną osoba. Jednak w pewnych okolicznościach może zjawić się problem z tym, żeby w konkretnej chwili móc tak po prostu z kimś rozmawiać poprzez telefon komórkowy. W takowych momentach niezwykle przydaje się mikrosłuchawka, jaka jest całkowicie nie widoczna. Jest to malutkie urządzenie, jakie wkłada się do środka ucha. Zintegrowana jest ona z naszym telefonem przez pętle bluetooth, jaką zakładamy na szyi. Takowe urządzenie nie jest niedrogie, jednakże można zdecydować się na wypożyczanie mikrosłuchawki, tylko na tenże okres, bądź też na takowe sytuacji, kiedy będzie ona nam zdecydowanie potrzebna. Wszystkie zainteresowanie osoby zachęcamy do skontaktowania się z nami. W swej propozycji mamy do wypożyczenia mikrosłuchawki NaNo razem z całym wyposażeniem i oczywiście nowiutkimi bateriami. To dzięki nim bez kłopotu będziecie mogli porozumiewać się w ciągu ważnej konferencyjni, sesji i tym podobnych sytuacjach.

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • E-sklep z kamerami, monitoringiem, alarmami »

  Tak łatwo jest się znów ucieszyć z czegoś. Czasem drobne rzeczy jak chociażby systemy alarmowe potrafią wywołać uśmiech na buzi. Takie kamery HD-TVI mogą być różne i mają wiele ciekawych funkcji, o których osoby, które nie są wczytane w temat mogą nawet nie wiedzieć. Podobnie sprawa się ma w przypadku kamery IP, bo i o niej rozmawiamy. Jeżeli ciekawość Cię zżera, po porostu weź i zobacz co tam w Internecie piszczy na tematy w takiej branży. Wiele osób poczytuje sobie za sukces posiadanie zainteresowań i rozmowy, a systemy alarmowe to wtedy tylko dodatek.

  Data dodania: 15 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Rębak »

  ZPUH OSKA to rzetelna i również godna polecenia firma, która od przeszło 20 lat proponuje swoim klientom doskonałej jakości przenośniki łańcuchowe w bardzo przystępnej cenie. Jako jedna z nielicznych firm w kraju proponujemy niezawodne maszyny dla przemysłu drzewnego a także meblowego, które poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Polecamy także nasze oryginalne rębaki bębnowe i również rębaki zasypowe, które nienagannie nadają się do rozdrabniania odpadów. Sprzedajemy także wysokiej klasy rozdrabniacze bijakowe, które z kolei są niezbędnym sprzętem przy rozdrabnianiu zrębków. Ciągle staramy się poszerzać naszą ofertę, by móc zaspokoić coraz to większe oczekiwania klientów. Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji producenta, która obok pozytywnych referencji naszych klientów jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości wykonania.

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wysokiej klasy automaty tokarskie częstochowa »

  Namawiamy Was do skorzystania z oferowanych przez nas usług. Naszą najważniejszą usługą są usługi tokarskie. Mamy nowoczesny park maszynowy, za sprawą czego jesteśmy w stanie zrealizować różnorakie usługi. Nasze wieloletnie doświadczenie spowodowało, że cieszymy się sporym uznaniem między naszych klientów. Was również namawiamy do współpracy. Dostaniecie u nas specjalistyczne koła zębate, które zrobione są z wielką starannością i również dokładnością. Realizujemy też szlifowanie bezkłowe, oraz zlecenia na toczenie detali w dużych seriach. Doskonale znamy się na uzyskiwaniu gwintów o różnych wielkościach. Mikromat to specjalistyczna firma, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Więc zachęcamy Was do współpracy. Namawiamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy drobiazgowo opowiedzą Wam o naszej propozycji.

  Data dodania: 26 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Logo siemens »

  Ułatwianie sobie codziennego działania winno być niezmiernie znaczące. Niestety wiele osób nie zauważa możliwości, których tak rzeczywiście jest niezwykle dużo wokół nich. Na pewno tracą na tymże znacznie dużo. Z rzetelnością należałoby wyjątkową uwagę zwrócić na maszyny. Gdyż toż właśnie w nich tkwi niezwykle duża przyszłość. Dzięki ich zaawansowaniu i ''inteligencji'' wszelką pracę wykonuje się szybciej, precyzyjniej, tudzież także człowiek nie traci tyle energii. Choć, żeby dana maszyna mogła działać właściwie to niezbędnych jest sporo niezbędnych części. Do owych należą sterowniki siemens ceny o przystępnych stawkach. Sterowniki wykorzystuje się przede wszystkim jako istotne elementy logiki, zaś także procesów przemysłowych. Bardzo gorąco zalecamy uzyskać je w Automation-Systems. Jest to firma, jaka zapewnia najznakomitszej klasy produkty. Mieści się ona w miejscowości Kolbuszowa przy ulicy Domatków 36. Można skontaktować się drogą internetową ewentualnie telefonicznie. Zapraszamy do zaczerpnięcia z oferty.

  Data dodania: 03 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Uzywane wtryskarki »

  list item
  Przedsiębiorstwo trudni się sprzedażą wtryskarek nowych a oprócz tego używanych na obszarze całej Europy. Oferowane przez nas maszyny są cenione na rynku, z tej przyczyny zapotrzebowanie na nie stale rośnie. Nasza firma stale się rozwija, unowocześnia swoje metody produkcyjne i również dopasowuje propozycji do klientów indywidualnych. Realizujemy Państwa potrzeby na każdym kroku, biorąc pod uwagę wszelkie wskazówki. Posiadamy również części zamienne do wtryskarek, które jesteśmy w stanie poprawnie wymienić w niesprawnych maszynach. Naszym atutem jest zaangażowanie, wykonywanie projektów z pasją a także potrzebną wiedzą, a także przystępne ceny usług. Wszelkie proponowane przez nas maszyny są z początku precyzyjnie sprawdzane oraz testowane, za sprawą czego zapewniamy zainteresowanym osobom maksymalne zadowolenie z naszych usług.

  Data dodania: 29 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Niezawodne kable koncentryczne »

  Zapraszam do obejrzenia prowadzonej przez nas strony, na której znajdą Państwo m. in. kable koncentryczne, które są odporne na zakłócenia sygnału w sieci i również wytrzymałe na zniszczenie. Na dodatek zakup tego kabla nie przyniesie dużych kosztów. Na stronie firmowej mogą Państwo wypatrzyć także ofertę telewizji, a jest to telewizja ip - TV przyszłości. Zawarte są w niej szerokiej gamy usługi dodatkowe. Telewizja ip to tzw. TV internetowa. By dostać więcej informacji na ten temat, trzeba wejść na naszą stronę, gdzie wszystko pokazane jest krok po kroku. Można również skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy w trosce o jakość świadczonych usług pomogą klientom wybrać pasującą dla nich ofertę. Należałoby zaznajomić się z naszymi ofertami, które ułatwiają życie codzienne. Nasze towary to wykwint dla klientów.

  Data dodania: 17 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sharp Poznań »

  Najem drukarek to wskazana propozycja nie tylko dla potężnych firm korporacyjnych, ale również dla małych przedsiębiorców regionalnych. Zakup profesjonalnej drukarki, jak powszechnie wiadomo nie wchodzi w grupę najtańszych wydatków, dlatego też pożądane byłoby na poważnie zastanowić się nad dzierżawą sprzętu. Najem to niezwykle wskazane a także elastyczne rozwiązanie. W branży działamy od początku lat 90-tych więc przez tak długi okres czasu udało nam się zyskać wysoką pozycję na rynku i wielu konkretnych klientów. Prowadzimy nie tyle samą sprzedaż, ale również serwis kserokopiarek od a do z. Jeśli nie chcą mieć Państwo jakiegokolwiek dłuższego przestoju w firmie, to już teraz skontaktujcie się z naszą firmą. Mamy nie tylko nasze urządzenia drukujące, ale również w miarę tanie materiały eksploatacyjne, dzięki których dość znacznie obniżą Państwo koszta za drukowanie.

  Data dodania: 09 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Ściernica borazonowa »

  Uruchomiliśmy innowacyjny sklep internetowy w którym mogą Państwo zakupić wysokiej klasy noże krojcze, noże strugarskie, piły do metalu a także profesjonalne ściernice szlifierskie. Współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami, z tej racji oferujemy towary z najwyższej światowej półki. Jako jedna z nielicznych firm w kraju proponujemy swoim klientom fachową regenerację narzędzi stolarskich a także tartacznych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie z niezwykle dużym zaangażowaniem, z tej przyczyny udało nam się nabyć wielu zadowolonych klientów. Najbardziej wymagającym klientom polecamy najprzód nasze niezawodne piły do metalu, które nienagannie sprawdzą się lecz i w fachowym zakładzie stolarskim, lecz również w domowym warsztacie. Zapewniamy najlepsze ceny oraz błyskawiczna dostawę na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 07 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Części do koparek »

  Każdy, kto ma porządny osprzęt budowlany, musi mieć dostęp do części oraz różnych akcesoriów, które powinno się w tego typu sprzęcie wymieniać. Właściwym i niedrogim źródłem tego typu sprzętu jest PRH Renox. Jedną z głównych zalet tego sklepu to na pewno jego duży asortyment. Pośród bardzo dużej ilości kategorii można odnaleźć m. in: części cat, sworznie do koparek, łańcuchy, gąsienice, lemiesze, tuleje, koła napinające, rolki jezdne oraz dużo więcej. Każda z kategorii to multum stron z produktami do różnych rodzajów sprzętu. Gdy ktoś z kolei niezwykle twardo liczy się ze wszelakimi pieniędzmi, jakie wytwarza firma, ma obowiązek zaznajomić się opcją promocje, skoro produkty, które w niej może znaleźć klient, nieprzerwanie są w bardzo niskich cenach. Nowości to podstrona, która przedstawia najnowsze towary będące obecnym w sklepie internetowym.

  Data dodania: 10 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia narzędzi warsztatowych »

  Prowadzenie biznesu nie jest prostą sprawą. Ludzie chociażby nie zdają sobie sprawy z tego jak ciężki jest owo kawałek chleba. Na pewno potrzeba włożyć w owo niezwykle sporo trudu. Choć branża branży nie jest równa. Oznacza to, iż zakres prac jest różnoraki. Z gwarancją wyjątkowo dużo wysiłku muszą włożyć mechanicy samochodowi. Nadto w tym zawodzie niezbędna jest ostrożność. Choć wszelaki właściciel wie, że kluczem do sukcesu nie są jedynie świetnie wykwalifikowani pracownicy, lecz jeszcze narzędzia warsztatowe i specjalistyczny sprzęt. Takie produkty nabędą Państwo w firmie MAGNUS. Jest toż dystrybutor, a zarazem importer. Wszelakiego rodzaju narzędzia pochodzą między innymi od największych światowych producentów z Tajwanu plus Chin. MAGNUS to rzetelna działalność, jaka oferuje fachowe doradztwo. Dodatkowo jeszcze jest otwarta na współpracę. Więcej wiadomości odnajdą Państwo wchodząc na stronę elektroniczną: magnus-narzedzia. pl. Można również skontaktować się za pośrednictwem formularza, bądź mailowo lub dzwoniąc. Namawiamy.

  Data dodania: 05 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pompa Viscomat »

  Najważniejszą kwestią jest należyty dobór pompy do oleju 230V. Na wstępie możemy zrezygnować z pompy importowanych z rynku chińskiego, co prawda są one o wiele tańsze od swoich włoskich zamienników ale równocześnie o wiele mniej wytrzymałe. Odpowiednio dobrany układ dystrybucyjny do pojemnika na olej napędowy nie jest tematem łatwym, przy doborze modułów do dystrybutora towarzyszy nam mnóstwo problemów. Kolejnym pytaniem które sobie zadajemy jest wydajność pompy do paliwa. W ofercie największych wytwórców można znaleźć pompy o wydajności od 35 aż do ponad 100 litrów na minutę. Koszt za takie urządzenia mieści się w zakresie od 600 pln do tysiąca pln. O ile w zakładzie posiadamy dużo ciągników w których objętość zbiornika przekracza 150l powinno się pomyśleć kupno pompy do benzyny o wysokiej wydajności, zmniejszy to znacząco trwanie tankowania.
  Kolejnym problemem jest wybór przepływomierza paliwa, tu możemy wybierać pomiędzy przepłwomierzami analogowymi, które posiadają licznik tankowania jednokrotnego oraz licznik sumujący, precyzyjność takich urządzeń wynosi +/- 1%. Bardziej skomplikowane liczniki elektroniczne oprócz licznika tymczasowego a także sumującego tankowanie posiadają też pamięć kilu lub więcej poprzednich tankowań, można je również zastosować do skomplikowanych systemów administrowania olejem.
  Ponadto do dystrybutora musimy dobrać dobry filtr oleju napędowego wąż do oleju oraz pistolet nalewowy, jednak te elementy muszą być odpowiednio do pompy do oleju

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ciężki dym na Pierwszy Taniec »

  Ciężki dym na Pierwszy Taniec powstaje w trakcie sublimacji suchego lodu w wodzie. Podczas przekształcania się w gaz, dwutlenek wody łączy się z drobinkami wody, tworząc białe obłoki, które otaczają młodą parę w tracie wykonywania pierwszego tańca na weselu. Tanie w obłokach Młodej Pary wygląda zjawiskowo. Ciężki dym utrzymuje się do wysokości kolan. Wygląda jak prawdziwe białe obłoki, dlatego można odnieść wrażenie, że Młoda Para unosi się w chmurach. Do wytwarzania ciężkiego dymu potrzebny jest suchy lód oraz wytwornica ciężkiego dymu. Po wsypaniu granulatu suchego lodu do specjalnego koszyka zanurza się go w wodzie, rozpoczynając w ten sposób proces sublimacji. W zależności od wydajności wytwornicy ciężkiego dymu potrzebna jest odpowiednia ilość granulatu. Zależy to również od wielkości sali, na której Młoda Para będzie wykonywała swój pierwszy taniec. Sklep suchego lodu dostarcza suchy lód na wesele w ciągu 24 h. Dostawa suchego lodu odbywa się kurierem w całym kraju. Zamówienie suchego lodu jest bardzo proste. Po wypełnieniu formularza zamówień odbiorca indywidualny lub firma zamawiająca granulat otrzymuje mailem potwierdzenie przyjęcia zamówienia. Suchy lód dostarczany jest w opakowaniach styropianowych, aby uniknąć strat, które powstają w procesie sublimacji. Dostępne są również zestawy specjalne, w których opakowania styropianowe posiadają grubsze niż zwykle ścianki.
  Sklep suchego lodu dostarcza suchy lód na pierwszy taniec w zestawach wysyłkowych o zawartości: 7 kg, 10 kg, 12 kg, 15 kg, 20 kg oraz 25 kg granulatu fi 16 mm. Zestawy wysyłkowe na wesele dostarczane są w 24 h.

  Data dodania: 12 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Zagęszczarka rewersyjna »

  Weber MT to firma z wieloletnim doświadczeniem, jej główna siedziba jest ulokowana w niemieckiej miejscowości Bad Laasphe. Na potrzeby polskiego rynku w 1992 roku uruchomiono filię tej renomowanej firmy zajmującej się wytwarzaniem ręcznie kierowanych urządzeń do zagęszczania gruntu oraz asfaltu. Polski wydział mieści się w Nadarzynie / Starej Wsi. W ofercie firmy znajduje się także sprzęt do przecinania powierzchni oraz zagęszczania betonu. Weber MT nieustannie się rozrasta i wprowadza nowości do swojej propozycji, jak chociażby zagęszczarka rewersyjna CR 2, która jest nadzwyczajnie wydajna a także charakteryzuje się stabilnością funkcjonowania i wyśmienitymi parametrami posuwu. Dużym zainteresowaniem cieszy się również płyta wibracyjna typu CF 2 oraz CF 3, które stosuje się podczas prac na terenach zielonych, w ogrodach i również przy remontach nawierzchni.

  Data dodania: 10 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne suwnice pomostowe »

  Jako przedsiębiorstwo WIS MARK od wielu lat produkujemy suwnice natorowe. Nasze wyroby w większości wypadków swoje zastosowanie znajdują do wewnątrz wielkich hal przemysłowych, ale lecz również. Konstrukcja oferowanych przez nas suwnic składa się przede wszystkim z kratownicowego pomostu, który toczy się przez umyślnie skonstruowany przez nas tor trochę przypominający szyny. Działanie suwnicy opiera się na ruchach przesuwnych tzn. że porusza się ona po torach dla bezpieczeństwa a oprócz tego efektywności pracy umieszczonych przez naszą firmę w górnej części hali przemysłowej. Produkowane w naszym zakładzie suwnice są różnej wielkości. Te większe, dla w dużej mierze lepszego sterowania wyposażyliśmy w specjalne kabiny dla operatorów takich maszyn. Te mniejsze suwnice zaprojektowaliśmy w taki sposób, ażeby spokojnie dało się nimi zdalnie sterować - przewodowo bądź nadal wygodniej, czyli bezprzewodowo.

  Data dodania: 08 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Www.armatki-zapylenie.pl »

  Zmiany następują przede wszystkim w celu, by było lepiej aniżeli uprzednio. Nikt raczej świadomie nie zmienia się lub czegoś na gorsze. Każdemu człowiekowi zależy na tym, iżby wszystko było o wiele bardziej ulepszone. Jest toż najbardziej widoczne w zakresie budownictwa. Tutaj są ciągłe przemiany. Non stop się coś tworzy albo również wyburza, iżby potrafić odpowiednio zagospodarować teren. Choć na czas rozbiórki często występują pewne pyły, dodatkowo także może pojawić się niepokojący zapach. Na stronie elektronicznej: armatki-zapylenie.pl mieści się na to skuteczne rozwiązanie. Mianowicie jest owo witryna należąca do Firmy Spraystream, która od ponad 30 lat jest producentem maszyn służących do zlikwidowania odorów oraz zapylenia. Co istotne to tymi urządzeniami łatwo się steruje, a także są one mobilne. Owe cechy powodują, iż jest możliwa praca na obszernym terenie. Niezwykle gorąco zachęcamy do zaczerpnięcia spośród oferty i ręczymy, że będą Państwo usatysfakcjonowani. Można skontaktować się telefonicznie lub internetowo, azaliż osobiście.

  Data dodania: 10 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szafy chłodnicze »

  Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kalimpex od dłuższego czasu istnieje na rynku oraz w swojej propozycji ma nowoczesne urządzenia chłodnicze, dzięki czemu Wasze jedzenie na sali handlowej na pewno nie ulegnie zepsuciu. Mamy pojemne lady regałowe, umeblowanie a oprócz tego urządzenia dla gastronomii, które nie tylko idealnie zachowują temperaturę, ale także są niezwykle niepowtarzalnie zaprojektowane. To powoduje, że śmiało można wszystko ukazać przed swoimi klientami. O ile sami nie wiecie jaka chłodziarka, albo wyróżniający się mebel lepiej się u Państwa sprawdzi, to zapraszamy to nawiązania kontaktu. Nasi ludzie najlepiej znają się na takich urządzeniach a oprócz tego zawsze zaproponują wszystkim najlepsze z możliwych rozwiązań. Wszystkim potencjalnym kontrahentom oferujemy konkurencyjne ceny za dostępne produkty a oprócz tego za ich zestaw. Bezsprzecznie będą Państwo rad ze współpracy z naszymi pracownikami.

  Data dodania: 12 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowa naprawa silników »

  Głównym zajęciem firmy TECHNET jest naprawianie silników spalinowych, maszyn budowlanych. Technet w swojej propozycji ma części Hatz. Firma posiada autoryzację na serwisowanie tego rodzaju silników. Współpracuje z wieloma sporymi firmami z branży mechanicznej. W zakresie usług są okresowe przeglądy i remonty główne silników. Pracownicy firmy dysponują odpowiednimi samochodami i mogą dojechać do klienta w każdym miejscu. W ramach usług firmy, oferowane są liczne zniżki i również promocje dla stałych i nowych klientów. Technet ze stroną internetowąl to solidny partner oraz sprzedawca maszyn a oprócz tego urządzeń budowlanych. Prócz tego w firmie można nabyć szereg akcesoriów, części a także narzędzi przemysłowych a oprócz tego budowlanych. Na wszystkie artykuły a także usługi jest udzielana gwarancja, a specjaliści pracujący w firmie, to wyspecjalizowani profesjonaliści, którzy służą pomocą i doradztwem.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Renderka »

  Zachęcamy Was do zapoznania się z propozycją naszego sklepu, który dedykowany jest wszystkim miłośnikom szycia na maszynie. Jeśli uwielbiacie spędzać czas przy maszynie, gdyż za sprawą tego możecie spełniać swoje pasje i również zamiłowania, to u nas znajdziecie wysokiej jakości sprzęt marki Bernina. Możecie być pewni, że w Wasze ręce trafią maszyny do szycia, które są nadzwyczajnie precyzyjne, precyzyjnie. Zapraszamy do odwiedzin zarówno klientów, którzy poszukują maszyn na własny użytek, jak również wielkie firmy zajmujące się szyciem. Oprócz takich doskonałej jakości maszyn oferujemy Wam: overlock, renderka, hafciarki, specjalne oprogramowania i co niemiara innych. Mamy nadzieję, że nasz pełen profesjonalizm i również ogromny katalog produktów sprawi, że niejednokrotnie będziecie odwiedzać nasz sklep. Zachęcamy do skorzystania!

  Data dodania: 29 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Najwyższej jakości drukarki do koszulek »

  Potrzebują Państwo drukarki do koszulek lub innej ubrań? Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycją naszych drukarek umożliwiających nanoszenie druku na materiały. Zależy nam na 100 % zadowoleniu naszych klientów, wskutek tego mamy szacunek do ich oczekiwań. Wierzymy, że nadruki, jakie zostaną przez Państwa naniesione, będą szalenie wyjątkowe i również nie może zmącić ich narzędzia niewiadomego źródła. Tylko tu znajdą Państwo maszyny doskonałej jakości. Wydruki z naszych drukarek są wytrzymałe na temperatury, odporne na ścieranie i trwałe. Dajemy gwarancję na subtelność a oprócz tego ostrość wydruku. Rozumiemy również, jak znaczący jest luksus - stosowanie sprzętu z naszej oferty jest przyjemnością a oprócz tego nie sprawia najmniejszych problemów w ciągu użytkowania. Wybór wyjątkowej drukarki nie wypada do najłatwiejszych, w następstwie tego w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 14 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wysokiej jakości myjki ciśnieniowe »

  Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe MIWA wykonujeswoją działalność na rynku lokalnym od roku 2002. Specjalizuje się w importowaniu a także dystrybucji wysokiej jakości urządzeń do czyszczenia, takich jak np. myjki ciśnieniowe wysokojakościowej marki Kranzle. Przedsiębiorstwo posiada w swojej ofercie m. in. zmywarki do posadzek a oprócz tego profesjonalne odkurzacze i również różnego typu środki do utrzymywania czystości. Trudni się też sprzedażą tzw. sprzętu ręcznego, w skład którego wchodzą artykuły do zmywania podłóg, mycia okien oraz sprzątania powierzchni, a także stelaże na czyściwo. W dodatku, firma świadczy usługi serwisu kupionych maszyn a oprócz tego sprzętu pogwarancyjnego z konkurencyjnych podmiotów gospodarczych. Do tego, zakład pracy zapewnia wsparcie techniczne obejmujące natychmiastową pomoc, lecz również wsparcie handlowe a także logistyczne.

  Data dodania: 11 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Silniki prądu zmiennego | http://www.wamel.com.pl »

  Wamel silniki elektryczne to firma zajmująca się: serwisem, wywarzaniem silników, obróbką skrawaniem, magnesowaniem magnesów trwałych oraz projektowaniem maszyn elektrycznych zgodnie z zamówieniem klienta tak aby spełniały one ściśle konkretne zadania. Do produktów jakie sprzedaje ta przedsiębiorstwo z tradycjami zaliczają się chociażby: motoreduktory prądu stałego, silniki prądu zmiennego, silniki z magnesami trwałymi, tachoprądnice napięcia stałego, silniki o wykorzystaniu uniwersalnym a oprócz tego silniki prądu stałego o wzbudzeniu elektromechanicznym. Jeżeli takie jest zamówienie wytwórnia może wtajemniczyć ustalone najpierw modyfikacje do urządzeń ze swojej oferty, zająć się skonstruowaniem prototypów silników i prądnic aby były dopasowane do zakresu działalności wykonywanej przez osobę składającą zamówienie w firmie.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty USG Siemens Acuson | TRIMED »

  Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie placówki medyczne oferujące swoim pacjentom szereg badań do wykonania. W naszej firmie otrzymacie najnowsze aparaty USG, dzięki którym będziecie mogli wykonać jeszcze lepsze, dokładniejsze badania. Pozwoli to na szybsze diagnozowanie najróżniejszych chorób, jak również na prawidłową ocenę płodu rozwijającego się w organizmie kobiet. Nasze ultrasonografy cieszą się ogromnym powodzeniem, dlatego serdecznie zachęcamy Was do zakupu ich do swojej placówki medycznej.

  Data dodania: 29 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Multicom - kasy fiskalne Jelenia Góra »

  Kasy fiskalne Jelenia Góra to coś czego potrzebujesz? Na naszej stronie znajdziesz wszystko czego szukasz. Mamy w swojej ofercie kasy fiskalne oraz kasy fiskalne online. Wyślemy za Ciebie wszystkie potrzebne dokumenty do Urzędu Skarbowego, powiemy Ci jak obsługiwać kasę fiskalną oraz pomożemy w uzyskaniu zwrotu 700 zł. Zaprogramujemy również na Twojej kasie nagłówek, wszystkie pozycje, stawki vatowskie oraz ceny.

  Data dodania: 08 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Części JCB »

  RENOX to godna polecenia firma, która od wielu lat oferuje swoim klientom najwyższej jakości części do maszyn budowlanych. Specjalizujemy się głównie w obsłudze spycharek, koparek a oprócz tego ładowarek. Jeżeli interesują Państwa oryginalne części cat to jak najszybciej skontaktujcie się z nami. W naszej rozległej propozycji sprzedażowej znajdą Państwo niezawodne części do spycharek takich marek jak np. JCB, KOMATSU, CAT a także VOLVO. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu, którzy oferują lecz i kompleksową obsługę techniczną, ale również fachowe doradztwo. Za sprawą nam błyskawicznie przekonają się Państwo, że zamienne części cat wcale nie muszą mnóstwo wymagać pieniędzy. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zadowolenie klientów, z tej przyczyny mogą Państwo liczyć na błyskawiczną dostawę a oprócz tego gwarancję na wszystkie produkty.

  Data dodania: 15 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Schroeder »

  Komory wędzarnicze, dojrzewalnicze, intensywnego schładzania i fermentacyjne, nastrzykiwarki, pakowaczki, klipsownice a oprócz tego inne istotne mniejsze elementy jak klipsy, pętle, etykiety składają się na żmudny i wymagający bieg produkcji w przemyśle spożywczym w tym głównie mięsnym a także wędliniarskim. Klipsy - te drobne komponenty są niezbędne w procesie skutecznego i również bezpiecznego pakowania porcji wytworzonych towarów. Dosłownie tak drobny detal ma niezwykłe znaczenie a oprócz tego objęty jest specjalistycznymi normami. Nasze klipsy, które wytwarzane są ze specjalnego stopu aluminium, tworzą szczelną oraz integralną całość ze znajdującym się w opakowaniu produktem. Ich część i również wykończenia spełniają najwyższe standardy wysokiej klasy, a to wpływa na efektywne i skuteczne kompresja mięsa, wędlin a oprócz tego innych artykułów spożywczych

  Data dodania: 27 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne urządzenia fiskalne pomorskie »

  Przedsiębiorstwo KOMPAR to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w temacie kas fiskalnych. Nasza przedsiębiorstwo oferuje Państwu kasy fiskalne znanych a oprócz tego renomowanych marek. Są niezawodne, bardzo dokładne, a co bardzo istotne, dla naszych klientów przygotowaliśmy propozycję z różnych pułapów cenowych. W związku z tym czy to będzie mała firma czy duży sklep, nasze kasy fiskalne zwykle znajdą kupca. Nasza przedsiębiorstwo także jest autoryzowanym dostawcą urządzeń elektronicznych, tego rodzaju jak elektroniczne wagi sklepowe, specjalistyczne a oprócz tego magazynowe dużych a także cenionych firm. Oprócz sprzedawania prowadzimy również serwis fachowy. Załoga zatrudnieni w firmie KOMPAR to doświadczeni specjaliści w dziedzinie elektroniki i również informatyki. Serdecznie namawiamy na naszą stronę internetową. Znajdą tam Państwo wszelkie niezbędne informacje.

  Data dodania: 10 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Ręczny skaner 3d »

  Dzisiejszy świat opiera się przede wszystkim na technice, Toż dzięki jej zasobom żyje się zdecydowanie łatwiej, tudzież wszelka praca nie jest już tak bardzo uciążliwa. Należałoby spośród tego czerpać. Z pewnością to co zapewnia nam komputeryzacja pozwala na dokładne tworzenie i przechowywanie danych. Bez najwęższych wątpliwości skanowanie 3d ma w tymże znacznie wielkie znaczenie. Gdyż odzwierciedla ono dokładnie dany przedmiot. Na pewno jest toż znacząca usługa dzięki której wiele osób błyskawicznie będzie miało dostęp do pewnej rzeczy, która np. znajduje się setki kilometrów od niego. Zatem serdecznie zapraszamy zaczerpnąć spośród oferty Tripiodi. Tam czerpie się ze skanerów owych marek jak: ScanTech, FARO, Artec 3D oraz Polyga. Na stronie internetowej: tripiodi. pl zawarto więcej informacji.

  Data dodania: 17 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Precyzyjne gięcie na prasach krawędziowych »

  Frima KOTT Sp. z o. o. to jedna z nielicznych firm w Polsce, która oferuje swoim klientom profesjonalne gięcie CNC w bardzo dobrej cenie. Nasza propozycja usługowa dedykowana jest nie tylko dla klientów z Wrocławia. Jesteśmy w stanie podjąć się świadczenia zleceń lecz i w Polsce, lecz również za granicą. Ciągle podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, za sprawą czego możemy realizować usługi na jeszcze to wyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, za sprawą czego udało nam się osiągnąć bardzo wysoką pozycję na rynku a także zdobyć wielu zadowolonych klientów. Dla nas obróbka plastyczna metali to nie tylko żmudna codzienna praca, ale w głównej mierze wielka pasja z którą zawsze staramy się dzielić z naszymi klientami. Fachowe gięcie CNC na każdą kieszeń jedynie u Nas.

  Data dodania: 07 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kompensatory stalowe »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która zajmuje się produkcją wielu różnych towarów wykonanych z najlepszej jakości stali różnego rodzaju. Nasza propozycja obejmuje w szczególności takie produkty jak węże ze stali szlachetnej, kompensatory gumowe, węże gumowe, kompensatory gumowe a także multum innych artykułów. Trudnimy się sprzedażą zarówno dokumentnie jak a oprócz tego hurtowo. Gwarantujemy, że każdy będzie zadowolony z towarów przez nas dostarczanych. Na rynku istniejemy od bardzo wielu lat oraz permanentnie rozwijamy naszą propozycję. Dzięki temu, że przechowujemy bardzo dużo różnych produktów w naszych magazynach możemy zastrzec sobie, że każdy będzie mógł od nas prędko oraz sprawnie otrzymać sprzedawane przez nas produkty. Namawiamy do sprawdzenia pełnej oferty naszej firmy, a na bank dzięki temu każdy będzie całkowicie zadowolony.

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt ogrodniczy Gdynia szeroki wybór »

  Jeżeli szukają Państwo sklepu internetowego o dobrym zaopatrzeniu w pilarki a także siekiery to świetnie Państwo trafili. Na naszej stronie mogą Państwo znaleźć narzędzia doskonałej jakości w niezwykle korzystnych cenach. Posiadamy bardzo rozbudowany asortyment a oprócz tego dobrej jakości towary. O ile planujemy przygotować opał na zimę to bez wątpliwości przyda nam się siekiera. Na naszej stronie jest pełna gama przeróżnych siekier i również pilarek, które w dużym stopniu ulepszą a oprócz tego ułatwią Państwa pracę. O ile nie wiecie Państwo co zakupić wystarczy wysłać do nas wiadomość z zapytaniem, a my dołożymy wszelkich starań, aby pomóc w wyborze wysokiej klasy narzędzi. Zadowolenie klientów to nasze zadowolenie tym samym zawsze staramy się realizować oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Namawiamy do zaznajomienia się z naszą propozycją i również zapraszamy do zakupu najlepszych narzędzi w najlepszych cenach.

  Data dodania: 02 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do szycia »

  Maszyny do szycia są urządzeniami, na które zawsze istnieje bardzo duże zapotrzebowanie. Z tej racji żeby dać możliwość osobom wejście do sprzętu do szycia najwyższej jakości powstał sklep Globar. Funkcjonuje on w tej chwili od początku lat 90-tych, więc od ponad 20 lat funkcjonuje w swojej wybranej branży i ma nie lada doświadczenie. Oferta Globar jest dość rozbudowana. Urządzenia do szycia, nóż krojczy, manekin bądź stębnówka... każdy klient bez problemu znajdzie tam coś, czego potrzebuje i również to sprzedawane w bardzo dobrej cenie. Globar to również przedsiębiorstwo, która jako pierwsza w swojej tematyce zainwestowała w sklep www. Mało tego posiada sklepy miejscowe w takich mieścinach jak Olsztyn czy Kraków. Artykuły najlepszej jakości, spory wybór a oprócz tego rozsądne ceny to atuty, które na pewnie powinny wciągnąć klientów do Globar. A oprócz tego na chyba nie będą oni żałowali tego wyboru.

  Data dodania: 28 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem i serwis Manitou »

  Zapraszamy do online wynajmu maszyn Manitou, Serwis Manitou proponowany w naszej firmie obejmuje między innymi naprawy oraz przeglądy sprzętu niezależnie od ich roku produkcji. Specjaliści serwisu maszyn Manitou posiadają aktualne kwalifikacje i wysoki poziom szkolenia zawodowe. Gwarantujemy sprawny sprzęt, ponieważ spełniamy rygorystyczne wymagania producenta. Elastyczny system płatności i rabatów za długoterminowy wynajem sprzętu pozwala nam na obopólną, korzystną współpracę z naszymi klientami. Nasza firma ma przyjemność zaoferować Państwu pełen zakres usług wynajem Manitou do prac budowlanych i drogowych oraz oferuje następujące typy maszyn ładowarka teleskopowa, podnośniki nożycowe, koparka lub dźwig. Cały ten sprzęt w zakupie jest bardzo drogi i na potrzeby budowlane czasem trudno znaleźć odpowiednie maszyny w dobrym stanie

  Data dodania: 20 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Niezawodne silniki hydrauliczne »

  Hydrom jest firmą zajmującym się kompleksową naprawą a oprócz tego serwisem silników hydraulicznych. Wieloletnie doświadczenie oraz praca specjalistów pozwala na sprawne a oprócz tego szybkie wykonanie potrzebnych napraw, lub prac serwisowych. Silniki hydrauliczne, nie zważając na swojej nieskomplikowanej budowy, wymagają naprawy przez doświadczonych pracowników, zważywszy na fakt że prosta budowa nie zawsze oznacza prosty schemat działania. Ciecz znajdująca się w ich układzie występuje z reguły pod ogromnym ciśnieniem, a w przypadku niedopatrzenia wynikającego z przeprowadzenia prac serwisowych przez osobę niedoświadczoną, energia skumulowana w postaci tegoż ciśnienia może skutkować awarią prowadzącą do wystąpienia niepotrzebnych szkód oraz kosztów z nimi związanych. Wskazane jest w następstwie tego powierzyć naprawę części osobom, które mają z nimi styczność na co dzień oraz którzy po zakończonej pracy świadczyć mogą gwarancją sprawności serwisowanych urządzeń.

  Data dodania: 06 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczny serwis sprężarek »

  Zlokalizowana w Bydgoszczy firma Metalko dysponuje wieloletnim doświadczeniem w zakresie obróbki skrawaniem, ale nie tylko. W jej skład wchodzą 3 Zakłady- Maszyn Wirowych, Budowy Aparatury a oprócz tego Antykorozyjny, w związku z tym też oferta obejmuje szereg innych usług. W ramach obróbki metali Metalko proponuje frezowanie cnc, szlifowanie, wiercenie a oprócz tego toczenie cnc. Obróbka plastyczna stali obejmuje walcowanie, cięcie i również gięcie blach. Firma trudni się w produkcji aparatury a oprócz tego urządzeń wielkogabarytowych dla przemysłu celulozowo-papierniczego. Para się naprawami i również regeneracją maszyn. Wytwarza części zamienne i również instalacje z tworzyw sztucznych. Wykonuje wykładziny ceramiczne a także z laminatów. Produkuje swoje wyroby zarówno na rynek krajowy, jak a oprócz tego zagraniczny. Zapewnia profesjonalne doradztwo i rzetelną realizację zamówień.

  Data dodania: 28 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Niezawodny mini żuraw Warszawa »

  Poszukujesz okien do swojego domu lub mieszkania? Potrzebujesz okien o nietypowych wymiarach oraz zależy Tobie na jakości wykonania? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to powinieneś zapoznać się z propozycją naszej firmy. Od 2004 jesteśmy filią firmy K. M. K Okna, która od lat jest niekwestionowanym liderem w temacie. W naszej ofercie mamy okna, które spełnią oczekiwania wręcz w największym stopniu wymagającego klienta. Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam na uzyskanie najlepszej propozycji dla naszego klienta. Od przeszło 15 lat odnosimy sukcesy w branży a oprócz tego ciągle szukamy nowych rozwiązań. W naszej propozycji poza okien a także drzwi tarasowych znajdziesz również rolety a także moskitiery. Proponujemy również bramy do domów jednorodzinnych. U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, skutkiem tego skontaktuj się z nami już dzisiaj.

  Data dodania: 11 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Zacieraczki do betonu renomowanych marek »

  ELARTPOL to godna polecenia spółka, która od 2001 roku proponuje swoim klientom niezawodne maszyny dla budownictwa w bardzo atrakcyjnej cenie. Po pierwsze polecamy nasze zacieraczki do betonu, które między naszych klientów cieszą się dużym zainteresowaniem. Paramy się lecz również dystrybucją, ale również profesjonalnym serwisem. Od kilku lat proponujemy również dzierżawę sprzętu budowlanego w przystępnych warunkach. Współpracujemy z takimi markami jak np. BESTO BV, oraz BARTTEL MORRISON, które cieszą się olbrzymim zainteresowaniem na całym świecie. Dokonując u nas zakupów, mają Państwo 100% pewność, że w wasze ręce trafi wysokiej klasy sprzęt na rynku, który nie zawiedzie was w najmniej spodziewanym momencie. Bez ustanku podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, za sprawą czego możemy uczynić zadość oczekiwania nawet najbardziej oczekujących klientów.

  Data dodania: 05 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze zgrzewarki kątowe z tunelem »

  Nasza Nasze przedsiębiorstwo działa w branży opakowań. Jesteśmy jednymi z kluczowych dystrybutorów maszyn pakujących. Proponujemy sporo nowoczesnych a także specjalistycznych rozwiązań gwarantujących jak najwyższy a oprócz tego najsprawniejszy sposób zabezpieczania artykułów. W naszej ofercie można odkryć nie tyle najnowsze automaty i zgrzewarki, ale oraz bardzo wytrzymałą i również sprawdzoną na rynku folię termoklurczliwą. Kadra budująca naszą firmę dokłada wielu starań aby oferowane przez nas urządzenia i również towarzyszące im akcesoria były zgodne ze wszystkimi standardami. Chcemy żeby wszyscy nasi klienci byli w stanie dostać to czego chcą tu i teraz. Nasze doświadczenie jest na tym polu niemałe a także ściśle wiemy jak zrealizować nawet najbardziej wyszukane oczekiwania klientów. Z tej przyczyny zachęcamy do kontaktu. Więcej informacji znajdą Państwo naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 07 04 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Maszyny i urządzenia

(6)

Maszyny i urządzenia - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: