Strony związane z hasłem 'systemy alarmowe':

Sortuj po:

 • Sklep PPOŻ »

  W ofercie strony Sklep-ppoż.pl znajdują się nowoczesne i certyfikowane środki do ochrony przeciwpożarowej obiektów budowlanych, samochodów, zakładów produkcyjnych, budynków mieszkalnych. W sklepie internetowym możesz zamówić środki ochrony osobistej do zainstalowania w domu i mieszkaniu prywatnym, takie jak czujki gazowe, gaśnice ABC do domu, alkomaty, koce ratownicze czy apteczki. Sklep-ppoż.pl oferuje też profesjonalne znaki oraz sprzęt do ochrony przeciwpożarowej obiektów mieszkalnych, biurowców, fabryk, szpitali, szkół czy innych obiektów użyteczności publicznej. Na stronie znajdziesz instalacje przeciwpożarowe, elementy systemów ostrzegawczych przed pożarem, klapy dymowe i drzwi i okna przeciwpożarowe, środki gaśnicze przeznaczone do likwidacji pożarów o różnym nasileniu oraz źródle. W internetowym sklepie PPOŻ znajdują się odpowiednie produkty dla pracowników OSP, BHP, instruktorów PPOŻ.

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy domowe »

  Firma jacservis-system. com to fachowiec jeśli chodzi o monitoring bezprzewodowy. Każde zamówienie to dla nas szansa do zdobycia wartościowego doświadczenia. Naszą specjalizacją są systemy alarmowe. Nasza firma zakłada różnego pokroju alarmy domowe, w tym domofony czy kamery do domu. Gwarantujemy specjalistyczny montaż! Całościowo urzeczywistniamy nasze zlecenia, a nasze towary cechują się wysoką jakością. Oprócz instalowanego przez nas monitoringu bezprzewodowego, w naszej obszernej ofercie widoczna jest też automatyka do bram garażowych. Zapewniamy także zdalny system bezpieczeństwa, na który składa się między innymi kamera bezprzewodowa. Warto zawalczyć o swój dom w czasach współczesnych rozwiązań. Mamy ogromne doświadczenie i wykwalifikowaną drużynę ekspertów, którzy dbają, aby nasze produkty były zawsze wykonywane na konkurencyjnym poziomie. Nasi klienci to nie tylko duże przedsiębiorstwa, ale też prywatne osoby. Bezwzględnie zapoznaj się z całą propozycją w naszej firmie!

  Data dodania: 17 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • E-sklep z kamerami, monitoringiem, alarmami »

  Tak łatwo jest się znów ucieszyć z czegoś. Czasem drobne rzeczy jak chociażby systemy alarmowe potrafią wywołać uśmiech na buzi. Takie kamery HD-TVI mogą być różne i mają wiele ciekawych funkcji, o których osoby, które nie są wczytane w temat mogą nawet nie wiedzieć. Podobnie sprawa się ma w przypadku kamery IP, bo i o niej rozmawiamy. Jeżeli ciekawość Cię zżera, po porostu weź i zobacz co tam w Internecie piszczy na tematy w takiej branży. Wiele osób poczytuje sobie za sukces posiadanie zainteresowań i rozmowy, a systemy alarmowe to wtedy tylko dodatek.

  Data dodania: 15 04 2019 · szczegóły wpisu »