Strony związane z hasłem 'psychoterapia warszawa':

Sortuj po:

 • Psycholog Warszawa.Terapia rodzin i par. Jolanta Szczepaniak »

  Psycholog i psychoterapeuta z bogatym i udokumentowanym doświadczeniem zawodowym zaprasza do swojego gabinetu w Warszawie na Muranowie.
  Udzielam konsultacji i pomocy psychologicznej w następującym zakresie:
  - terapia rodzin
  - terapia par
  - psychoterapia indywidualna
  - interwencja kryzysowa
  - leczenie uzależnień
  - terapia uzależnień
  - diagnoza psychologiczna
  - diagnoza zawodowa
  - coaching

  Zapraszam wszystkie osoby które czują się osamotnione, mają problem w relacjach, problemy zawodowe i w jakiś sposób nie radzą sobie, a chcą wychodzić z zgłoszonej trudności.
  Zapraszam na rodzinne lub indywidualne spotkania, wspólnie poszukamy rozwiązań dla Twoich problemów oraz możliwości dla dalszego rozwoju.

  Data dodania: 05 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centrum psychoterapii »

  Ludzkie życie jest niezmiernie zróżnicowane. Nie brak w nim ani miejsca na rozrywkę, ani na smutek. Acz oczywistością jest, że nie wszystko zależy od jednostki. Gdyż są sytuacje które nas dotyczą, zaś decyzja w naszej sprawie jest poza nami i musimy się dostosować. Atoli, czy dana sytuacja wynika głównie z naszej inicjatywy, bądź nie toż nierzadko dzieje się w ten sposób, że nie jesteśmy w stanie znieść owego co nas spotkało. Wówczas najlepiej jest zwrócić się do profesjonalistów. Bowiem Psychoterapia Warszawa może nas wyciągnąć z największego ''dołka''. Polecamy udać się do Centrum Terapii i Kreatywności. Jest to miejsce przyjazne oraz bezpieczne, gdzie znajdą Państwo zrozumienie, a jeszcze specjalistyczną pomoc. Tutaj tworzy się tak potrzebną przestrzeń, która pozwoli Państwu na nowo spojrzeć na otaczającą rzeczywistość. Specjalizacją tej placówki są psychologia kryzysu oraz psychologia stresu, zaś w psychoterapii kierunkiem działania jest rozwój osobowości oparty na analizie powiązanej ze snami i nowatorskie powiązanie psychologii z kulturą wszechstronnie pojmowaną.

  Data dodania: 06 06 2019 · szczegóły wpisu »