Strony związane z hasłem 'pomoc':

Sortuj po:

 • Kancelaria prawna Wrocław »

  Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Gawrońska zajmuje się poradą z wielu dziedzin prawa: cywilnego, handlowego, rodzinnego i opiekuńczego, pracy i ubezpieczeń społecznych oraz administracyjnego. Specjalizujemy się w pomocy prawnej dotyczącej zakładania spółek handlowych, a także odszkodowaniach i spadkach. Na życzenie Klienta piszemy pisma, umowy, pozwy. Sporządźmy opinie umów. Reprezentujemy Klienta przed sądami i pomagamy w zawarciu ugody naszym Klientom na etapie przed sądowym. Oferujemy pomoc prawną w prowadzeniu postępowania nakazowego, egzekucyjnego, a także w upadłościach firm. Zapraszamy do współpracy. radca prawny wrocław, kancelaria prawna wrocław, porady prawne wrocław

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne »

  Portal prawnik-online.eu oferuje kompleksową obsługę prawną osób fizycznych jak również przedsiębiorców. Strona umożliwia skorzystanie z bezpłatnych porad prawnych, bazy aktów prawnych, forum prawnego jak również bazy pism i umów z każdej dziedziny prawa. Portal oferuje również możliwość skorzystania z płatnych usług takich jak: opinie prawne, porady prawne online ( porady prawne przez Internet ), zamówienie określonego pisma lub umowy prawnej wg specyfikacji klienta. Zapraszamy do zapoznanie się z pełną ofertą usług prawnych online.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • E-pisanie.EDU.pl - pisanie prac po niemiecku »

  Nasza grupa fachowców, wychowanków jednych z najlepszych zarówno polskich oraz obcojęzycznych akademii proponuje swe usługi w specjalności sporządzania tekstów naukowych również w języku polskim, pisanie prac po niemiecku oraz po angielsku. Trudnimy się również korektami prac już opracowanych czy też tych, co do których bywa duże ryzyko zaistnienia plagiatu. Doradzamy jakim sposobem opracować stosowny plan pracy i bogatą bibliografię. Dobieramy współczesne publikacje. Bardzo często korzystamy z bibliotek krajowych i zagranicznych. Udzielamy rad w przypadkach ewentualnych wątpliwości. Jesteśmy do dyspozycji usługobiorcy, który powierzył serwisowi własne zlecenie. Zapewniamy zadowolenie i co ważniejsze rzetelny zakres opracowań.
  Serwis pomocy edukacyjnej: E-pisanie.EDU.pl

  Data dodania: 08 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki - kursy, tłumaczenia »

  Biegli w fachu wykładowcy i zarazem trenerzy pomogą przyswoić Państwu wiedzę i perfekcyjnie przygotują Państwa do egzaminów. Szkolenia z języka niemieckiego skierowane są również i dla osób, które w firmie powinny wykazać się przygotowaniem z języka niemieckiego. Znajomość niemieckiego w branży medycznej i budowlanej czy ekonomicznej to wymóg coraz większej skali pracodawców. Takie doświadczenie można posiąść właśnie dzięki kursom i szkoleniom.

  Zamiast ślęczeć godzinami nad słownikami, przekaż tłumaczenia zawodowcom. Bez względu na to czy jest to list osobisty, dokument bądź tekst specjalistyczny tłumacz ochoczo przetłumaczy tobie to, czego potrzebujesz. Zechcesz przetłumaczyć instrukcję obsługi, ulotkę, książkę? Zgłoś się do tłumacza. Tłumaczenia z i na język niemiecki nie należą do najprostszych. Tłumacz dokona zaś przekładu także najbardziej specjalistycznego opracowania.

  Data dodania: 09 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  Pisanie pracy magisterskiej albo licencjackiej to nie lada wyzwanie. Potrzebne jest zebranie odpowiednich materiałów, zapoznanie się z nimi, wyselekcjonowanie tylko tychże potrzebnych oraz w końcu stworzenie pracy na podany temat. Dzisiaj uważać trzeba na plagiaty. Bardzo często zdarza się, że studenci kopiują treści bezpośrednio z książek. To nie jest znakomite wyjście, a przede wszystkim, nie ma nic wspólnego z legalnością. Dlatego z pomocą przychodzą nam serwisy takowej jak edu-pisanie. eu. Na stronce tejże zaznajomić się możemy z propozycją pisania prac. Pomoc w pisaniu prac, prac magisterskich i prac dyplomowych. Dogodne warunki, lecz także i przede wszystkim bezpieczeństwo. Każda praca pisana jest od podstaw, z zastosowaniem własnej bibliografii, posiłkując się nie jedynie książkami lecz także artykułami. Treść na pewno jest niepowtarzalna oraz niemałostkowa. Merytorycznie poprawna ale także wyczerpująca dogłębnie tematykę poszczególnego tematu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 06 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Auto laweta Kielce »

  Proponujemy Państwu przede wszystkim tanie holowanie pojazdów, auto laweta. Nasza firma dysponuje bogatym zapleczem maszynowym, na które składają się między innymi nowoczesne holowniki. Pozwalają nam one ekspresowe i solidne odholowanie rozmaitych modeli samochodów. Nasi ludzie za każdym razem należycie zabezpieczają przewożone samochody, co jest bardzo ważne w przypadku pojazdów mocno uszkodzonych przykładowo w kolizjach. Nasze usługi, czyli pomoc drogowa i holowanie, są dostępne dla klientów przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

  Data dodania: 09 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • SZKOLIMY.NET - nowoczesna platforma e-learningowa »

  Szkolimy. net to strona Centrum Ratownictwa Medycznego Medservis, która oferuje dostęp do licznych kursów dotyczących świadczenia pierwszej pomocy medycznej. Jest to przede wszystkim strona o charakterze informacyjnym, na której znaleźć można informacje odnośnie tego, gdzie odbywa się najbliższy kurs kpp. Oprócz adresu sprawdzić można również jak prezentuje się kurs kwalifikowana pierwsza pomoc, kto może się na niego zapisać itd. Oprócz tego na platformie znaleźć można informacje takie jak recertyfikacja kpp. Platforma działa również w formie e-learningu, udostępniając zainteresowanym użytkownikom dostęp do niezbędnej wiedzy. Szkolenie kpp w formie stacjonarnej to zatem nie wszystko, chętni mogą przejrzeć również kursy e-learnignowe, a na końcu sprawdzić poziom swojej wiedzy w teście on-line. Szkolimy. net to także informacje, jeżeli chodzi o zabezpieczenie medyczne imprez masowych. Jeżeli chcesz zdecydować się na kurs pierwszej pomocy albo zależy ci na tym, by ukończyć kurs ratownika medycznego – zajrzyj na tę stronę, ponieważ znajdziesz tutaj wszystko, co będzie ci potrzebne. Oferujemy również kursy dotyczące ratownictwa drogowego. Dla zainteresowanych dodatkowymi, ciekawymi rozwiązaniami udostępniamy informacje o urządzeniu, jakim jest symulator dachowania. Serwis szkolimy. net to miejsce, w którym każdy zainteresowany tematyką szkoleń z pierwszej pomocy znajdzie wiele ciekawych informacji dla siebie.

  Data dodania: 11 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Agata Poręba - Psychoterapeuta Lublin »

  Psycholog Lublin - poradnia Agaty Poręby oferuje wszechstronną pomoc w przypadku trudności dnia codziennego rozlicznego typu od depresji kończąc na aktywizacji bezrobotnych.

  Agata Poręba jako doświadczony psycholog i terapeuta niesie pomoc dorosłym oraz w wieku dziecięcym oraz młodzieży. Wizytę umówić można w w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży, w NZOZ Poradni Zdrowia KUL i w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

  Terapeuta Agata Poręba pracuje też jako nauczyciel naukowy. Prowadzi również współpracę z firmami w zakresie szkoleń psychologicznych oraz biznesowych, oraz projektów rozwojowych oraz aktywizacji osób bezrobotnych. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje według norm zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. W jej pracy najistotniejsze jest dobro Klienta. Odwiedzając jej gabinet można skorzystać z konsultacji psychologicznej, psychoterapii, diagnozy psychologicznej. W ramach pracy prowadzi dodatkowo warsztaty i szkolenia. Warto polecić jej poradnię, bowiem proponowana przez nią pomoc psychologiczna daje pożądane rezultaty. Należy też dodać, że Agata Poręba wciąż rozszerza swoją wiedzę w zakresie psychologii w ramach studiów doktoranckich.

  Data dodania: 16 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa zgorzelec »

  Podróże są niezwykle znaczące. Od wieków dzięki nim ludzie otrzymują potrzebną wiedzę, tudzież także kompetencje. Są one niezastąpione w nawiązywaniu nowych znajomości, zaś także poznawaniu wcześniej nieznanych nam cywilizacji. Niegdyś takie wyjazdy były wielkim wyzwaniem. Albowiem środki transportu były zasadniczo bardziej zawężone. Najczęściej przemieszczano się pieszo albo za pomocą zwierząt. Obecnie jest to już rzadziej spotykane. Wszystko dzieje się za kwestią technologii, która nieustannie się rozbudowuje. Na pewno motoryzacja jest dziedziną, która zrewolucjonizowała sposoby podróżowania. Teraźniejszy człowiek ma do wyboru szereg maszyn, czy to przemieszczających się na lądzie, wodzie lub powietrzu. Aczkolwiek każdy wytwór techniki wcześniej, bądź później może przestać działać. Dlatego pomoc drogowa zgorzelec jest koniecznością, tudzież już szczególnie dla tych, którym auto stanęło w trakcie jazdy. Względem tego zalecamy działalność Pomoc Drogowa Zgorzelec - Jędrzychowice 24H, która wyróżnia się najodpowiedniejszej jakości prowadzonych usług, tudzież także bogatym doświadczeniem.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia samochodów Szczecin »

  Każdego dnia na drogach naszych miast dochodzi przynajmniej do paru wypadków. Są one spowodowane przez dekoncentrację, rozdrażnienie, bądź też niestety, lecz także i poprzez głupotę kierowców. Do tegoż dochodzą takie sprawy, gdzie też samochód zaczyna szwankować w trasie oraz nie ma możliwości, by dalej się nim poruszać. W obydwóch przypadkach niezbędna jest auto pomoc szczecin, dzięki, której jeśli jest taka możliwość samochód pozostanie naprawiony na miejscu, lub też odholowany w określone przez właściciela miejsce. Niewątpliwie liczba takowych wydarzeń powoduje, iż jest dużo firm, które świadczą takie usługi. Stąd też czasami myślimy z którą z nią się skontaktować, kiedy jest nam taka właśnie pomoc konieczna. Wszystkim osobom, który zdarzyła się takowa nieprzyjemna niespodzianka zalecamy, aby zatelefonować do firmy kazauto. pl. Oczywiście funkcjonuje ona dwadzieścia cztery godziny na dobę, więc możemy liczyć na nią faktycznie o każdej porze dzionka, jak również nocy. Zachęcamy aby popatrzeć na stronę gdzie będziecie mogli zaznajomić się z całkowitą ofertą.

  Data dodania: 12 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Jak wspierać rozwój mowy dziecka »

  Nasz świat cechuje bardzo szybkie tempo rozwoju. I nie mówię tu tylko o postępie technologicznym. Dzieci żyjące teraz znają całkiem inny świat niż znali go ich rodzice jak byli sami dziećmi. W szybkim tempie rodzice również dużo i ciężko pracują aby zapewnić jak najlepszy byt swoim pociechom. Jak się okazuje dzisiejsi rodzice w wielu przypadkach popełniają bardzo wiele błędów wychowawczych, które powodują np. opóźniony rozwój mowy dziecka czym bardzo się martwią a tak naprawdę nie wiedzą, że to trochę ich wina. Na stronie o której tutaj wspominam można znaleźć bardzo dużo porad jak wspierać rozwój mowy dziecka. Jest to strona Pani Sandry, która jest doświadczonym logopedą. Znaleźć na niej można również etapy rozwoju mowy dziecięcej oraz wskazówki kiedy należy udać się do logopedy. Zapraszam wszystkich rodziców do poczytania i życzę miłej lektury.

  Data dodania: 17 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Auto pomoc Żukowo »

  Auto Pomoc Żukowo to przedsiębiorstwo samochodowa z okolic Żukowa dostarczająca także pomoc drogową. Zajmujemy się krajowym transportem samochodów jak również maszyn, holowaniem oraz trzymaniem aut uczestniczących w katastrofach samochodowych jak również auto pomoc Żukowo. Prócz tego proponujemy awaryjne odpalanie aut oraz posiadamy prywatny parking monitorowany z ochroną przez 24 na dzień. Funkcjonujemy na terenie całego powiatu kartuskiego m. in. Żukowo, Lniska, Leźno itp. oraz w obszarze Trójmiasta(Gdańsk, Gdynia, Sopot) Do Państwa dyspozycji mamy dwa markowe auta na lawety do ostatecznej ładowalności 3800kg. Poza podstawowym ubezpieczeniem, wszelki z własnych pojazdów polisy AC oraz OCP. Jako nie liczni w kraju możemy się pochwalić tymże, że mamy ubezpieczenie OC zawartę na sumę gwarancyjną 100 tysięcy euro na jakiekolwiek zdarzenie. Posiadamy długie doświadczenie w branży automotive poprzez co umiemy zagwarantować największą wartość usług. Jakikolwiek z znanych pracowników ma właściwą kompetencję a także umiejętności i chętnie odpowie jak również wesprze w wyjaśnieniu danego przedmiotu.

  Data dodania: 16 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Laweta Gdańsk »

  Nasza pomoc drogowa jest Wam gotowa pomóc zawsze. Wystarczy tylko, że do nas zadzwonicie pod numer 502 66 88 55, a my postaramy się bardzo szybko wysłać do Was swoich specjalistów. Zapewniamy Wam holowanie do warsztatu, jeżeli auto nie będzie w stanie dalej pojechać. Po dotarciu na miejsce najpierw oceniamy stan Waszego auta a także to, czy będziemy mogli układać się naprawę na drodze. Jeśli będzie taka możliwość, to przeprowadzimy nieskomplikowane prace na drodze, za sprawą czego aktualnie w krótkim czasie będziecie mogli wyruszyć w dalszym ciągu w podróż. Zastrzegamy sobie aczkolwiek, że nie przeprowadzamy celowy kompleksowych napraw, jedynie nasza laweta zabierze Was do warsztatu. Oferujemy Wam swoje usługi w tak naprawdę przystępnych cenach. Pożądane byłoby nam liczyć, ponieważ Wasze dobro i również Wasz komfort jazdy jest dla nas pierwszy.

  Data dodania: 16 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Mobilna pomoc Tir Poznań »

  Jazda samochodem nigdy na 100% nie jest pewna. Żaden kierowca nie jest do końca przewidzieć co się wydarzy. Przeto tak istotne jest, iżby mieć pod ręką pewne możliwości. Jest owo zwłaszcza znaczące pośród kierowców zawodowych prowadzących tiry ewentualnie samochody ciężarowe. Oni posiadają znacznie większą odpowiedzialność aniżeli Ciż, jacy jeżdżą na swoje potrzeby. W wypadku kierowców zawodowych dochodzi jeszcze kwestia terminów, zaś ponadto dbałości o przewożony towar. Choć, kiedy wydarzy się coś niezaplanowanego to niezwykle serdecznie zalecamy zaczerpnąć z usług Firmy Marant Mariusz Antas. Tam oczekuje na Państwa Mobilna pomoc Tir Poznań na najogromniejszym szczeblu. Owa działalność istnieje już na rynku od 2006 roku. Tutaj pracują doświadczone osoby, jakie wspomogą w każdej sytuacji. Marant Mariusz Antas funkcjonuje codziennie tudzież o dowolnej chwili. Więcej wiadomości na temat firmy tudzież jej oferty dostaną Państwo wchodząc na stronę internetową: mobilnapomocciezarowkom. pl. Nadto można skontaktować się telefonicznie: 666 900 175 ewentualnie online.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia samochodów Racibórz »

  Możliwości toż coś po co warto sięgać oraz to często. Dzięki nim wszelki z nas może się rozwinąć. Obecnie nie posiada żadnych granic, a już szczególnie jeżeli chodzi o podróżowanie. W owym bezspornie nadzwyczaj dużą rolę ma do odegrania transport. Toż dzięki niemu ludzie mają przed sobą możliwości, jakie na pewno zmniejszają kłopot odległości. Współcześnie długie trasy pokonuje się w bardzo błyskawicznym tempie. Kiedyś ludzie musieli przemieszczać się poświęcając w owym celu wiele dni, tygodni, a nawet miesięcy. Współcześnie mamy mnóstwo pojazdów do wyboru. Choć Wypożyczalnia samochodów Racibórz będzie w owym jak najlepsza. Gdyż nie tylko zapewni ona Państwu pojazdy gotowe do drogi, ale zwłaszcza takie, które dostarczą komfort oraz bezpieczeństwo. Polecamy skorzystać z wypożyczalni którą jest RAFI-CAR. Tam mogą Państwo wypożyczyć samochód o dowolnej porze tudzież każdego dnia. Taż działalność znajduje się w miejscowości Sławików przy ul. Słowackiego 41. Możliwy jest kontakt mailowy: kontakt@rafi-car.pl albo telefoniczny. Więcej na: www. rafi-car. pl.

  Data dodania: 13 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Analizy statystyczne »

  Statystyka od A do Z to internetowa baza informacji z obszaru statystyki, ekonometrii i data mining. Jako portal o profilu edukacyjno-naukowym popularyzuje akademicką a także stosowaną informację z wysoko przytoczonych obszarów, stanowiąc wsparcie merytoryczne zarówno dla młodych miłośników statystyki jak również analizy statystyczne, jak także wszelkich tychże, którzy chcieliby pogłębić aktualnie zajmowane w tymże zakresie kwalifikacje. Serwis poświęcony jest dla pracowników naukowych, doktorantów a także uczni, jak również - dla hobbystów zagadnień statystycznych bądź ciekawych problematyką statystyczną usługodawców spośród innych dziedzin.

  Data dodania: 23 01 2019 · szczegóły wpisu »