Strony związane z hasłem 'kredyty hipoteczne':

Sortuj po:

  • Kredytyporownywarka.pl »

    Nie ma nic za darmo - podobnie jest z kredytami. Kredyty i pożyczki w bankach można wziąć i długo spłacać. I dużo płacić. Jedno należy pamiętać, a właściwie, to kilka rzeczy. Po pierwsze: nie ma darmowego kredytu. Może być owszem, jakaś niewielka pożyczka gotówkowa, krótkoterminowa za darmo. Ale takie są najczęściej w firmach pożyczkowych i dotyczą pożyczek krótkoterminowych. Pod drugie: im dłużej regulujemy zadłużenie, tym więcej za nie zapłacimy. Wynika to z jednego prostego powodu: oprocentowania kapitału. Maksymalne oprocentowanie obecnie to 10% w skali roku. To niby nie dużo, ale zaciągając duży kredyt, na długi okres, to wychodzi już całkiem dużo. Wystarczy spojrzeć na kredyty hipoteczne. Oprocentowanie jest stosunkowo niewielkie, ale czas spłaty liczony nawet i po kilkadziesiąt lat, sprawia, że za taki kredyt płacimy bardzo dużo. Można zrobić sobie takie porównanie kredytów na zakup mieszkania i sprawdzić. I tak można by wyliczać bez końca, dlaczego lepiej nie brać, niż brać kredyt lub pożyczkę. Ale, jeżeli jest to już konieczne, to nie ma innej możliwości, niż analiza kredytów i propozycji w bankach. Są różne kredyty. Są kredyty gotówkowe na dowolny cel, ale i są kredyty hipoteczne na zakup mieszkania. Są kredyty konsolidacyjne na połączenie kredytów w jeden, i są kredyty na zakup samochodu. Najważniejsze jest porównanie kredytów, które można zrobić z porównywarką kredytów w serwisie kredyytyporownanie. pl. Jak to działa? Prosto. Wpisujesz wysokość kredytu oraz ustalasz okres spłaty (dla kredytów gotówkowych podaje się w miesiącach, dla mieszkaniowych w latach) i naciskasz (wirtualnie) "oblicz". Otrzymujesz ranking kredytów... Nie. Jest to symulator rat kredytowych. Być może nie jest to pełna lista kredytów, nie jest to ranking, ale pozwala na oszacowanie raty oraz umożliwia szybki kontakt z bankiem, w którym chcielibyśmy wziąć kredyt. Bank, a właściwie przedstawiciel banku, zadzwoni dla nas i w rozmowie dowiemy się na temat wybranego kredytu.

    Data dodania: 18 05 2019 · szczegóły wpisu »
  • Strona o finansach »

    Finanse to coś, co dotyczy każdego człowieka. Dlatego też, zapraszamy wszystkich na stronę zyciefinansowe. pl. Jest to blog o finansach, prowadzony poprzez młode małżeństwo, które między innymi, dzieli się swoimi doświadczeniami powiązanymi z kredytem hipotecznym. W obecnych czasach, niewiele par może pozwolić sobie na zakup własnego mieszkania za gotówkę. Dla pozostałych, pozostał jedynie kredyt hipoteczny. Jednak, cała procedura otrzymania go, znalezienia banku, który zaproponuje najatrakcyjniejszą ofertę, wyszukania mieszkania, nie jest taka prosta i szybka, jakby się mogło komuś wydawać. Dzięki wpadnięciu na blog, wszystko może okazać się łatwiejsze, bowiem będzie wiadomo, jak powinno się postępować, a zwłaszcza, jak zaciągnąć kredyt hipoteczny tak, ażeby nie było problemu z jego spłaceniem. Jednak blog ten, zaintryguje na pewno także i osoby, które nie mają kłopotu z hipoteką. Znajduje się tam mnóstwo pomocnych i ciekawych informacji, dzięki którym, możecie uniknąć pułapek, których jest sporo w finansowym świecie.

    Data dodania: 23 09 2016 · szczegóły wpisu »
  • Prywatne pożyczki »

    Obecny system emerytalny jest dość niepewny. Ciągłe zmiany wprowadzane w funduszu, prognozowane niewysokie emerytury - to wszystko ma wpływ na to, że wiele osób zastanawia się nad swoją przyszłością. Coraz częściej osoby te decydują się na różne rodzaje inwestycje. Takie przedsięwzięcie powinno być przemyślane, przynosić wymierne korzyści i mieć zrozumiałe i proste warunki. Statystyki pokazują, że w 2015 roku suma udzielonych pożyczek wynosiła 5, 2 mld złotych, a ponad 3 miliony Polaków korzysta co roku z pożyczek pozabankowych. Naturalnym jest więc, że coraz więcej osób decyduje się na inwestycję w prywatne pożyczki. Inwestor kupuje obligacje pod konkretną umowę pożyczki, stając się w sensie ekonomicznym udziałowcem tej pożyczki. Wynagrodzenie obligatariusza jest więc udziałem w zyskach z danej pożyczki, wyrażonym w oprocentowaniu obligacji. A wykup obligacji, następuje po spłacie pożyczki przez pożyczkobiorcę.

    Data dodania: 08 11 2018 · szczegóły wpisu »