Strony związane z hasłem 'Kraków':

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Pogotowie hydrauliczne Kraków »

  Każdy człowiek cieszy się ze swoich sukcesów. Z gwarancją wielką radość przynosi posiadanie własnego domu. Albowiem jeżeli pracowaliśmy na niego latami to wtenczas potrafimy docenić to co mamy. Jakkolwiek trzeba się liczyć z tym, iż w domu mogą zdarzyć się jakieś awarie. Zatem pogotowie hydrauliczne Kraków może okazać się niezbędne. Tego rodzaju działalność oferuje szereg usług. Toteż każdy może liczyć na pomoc tegoż fachowca. Zajmuje się on między innymi: instalacjami centralnego ogrzewania, przeróbkami instalacji takimi jak np. przeniesienie punktów hydraulicznych, montażem, bądź wymianą kranów, bojlerów wanien i wiele innych. Więcej informacji otrzymają Państwo wchodząc na stronę internetową hydraulik-krakow. pl. Tam wszystko zostało starannie przedstawione i podzielone pięciu zakładkach: hydraulik Kraków, oferta, instalacje, cennik oraz kontakt. Gdyby mieli Państwo jakieś pytania to zachęcamy bardzo gorąco do kontaktu telefonicznego albo mailowego. Można jeszcze przyjść osobiście. Dajemy pewność, że będą Państwo zadowoleni.

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Okna drewniane Warszawa »

  Rozpoczęcie naszej działalności datujemy na lata dziewięćdziesiąte. Już na początku powstania firmy postawiliśmy na doskonałą jakość naszych wyrobów, dlatego nasze towary są na gatunkowo dobre. W wachlarzu naszych towarów znajdują się drzwi wejściowe Kraków i tarasowe, które mogą otwierać się na wiele sposobów i są różnej grubości. Do produkcji drzwi używamy najwyższej jakości wyselekcjonowanych materiałów. Już w standardzie drzwi wyposażamy w zamki wielopunktowego ryglowania z właściwym atestem. Rozszerzając naszą działalność produkujemy również okna drewniane Kraków . Wieloletnia praktyka pozwoliła nam na stworzenie produktu solidnej klasy, odpornego na czynniki atmosferyczne na które są ciągle narażone. Właściwie dobrane okucia i wykończenie farbami akrylowymi, zaimpregnowanie drewna wykorzystanego do produkcji okien i zamontowanie uszczelek odpornych na starzenie to działania, które podejmujemy przy produkcji każdego okna dla ewentualnego klienta. Ponadto w ofercie firmy są elementy do schodów, więźby dachowe, przęsła ogrodzeniowe oraz deski elewacyjne Kraków . Strona www, którą posiadamy przedstawia propozycję artykułów, które znajdują się w naszej palecie naszej propozycji. Zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu, poradzimy i odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie z tej dziedziny.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Kraków »

  W obecnym czasie prowadzenie firmy bez pomocy księgowego jest bardzo trudne. Stale zmieniające się przepisy o podatkach wymagają ciągłego aktualizowania swojej wiedzy. Zespół przeszkolonych księgowych to główny atut oferty biura księgowego BIUK z Krakowa. Zdobywane przez lata doświadczenie, częste szkolenia i wiele rekomendacji - to przekłada się na jakość świadczonych przez to biuro rachunkowe usług. Dane kontaktowe znajdują się poniżej. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Trema »

  Kształtujesz swoją karierę artystyczną, ale ogromną barierą jest paraliżująca Cię trema warsztaty Kraków? Nie jesteś sama. Z tym problemem pozwoli Ci uporać się Koda - Krakowski Ośrodek Doradztwa dla Artystów. Organizujemy dla każdego porady jednoosobowe i spotkania w małych 3-5 osobowych grupach. Istotną zaletą spotkań grupowych jest wymiana doświadczenia z innymi członkami. Precyzyjnie dopasowujemy do każdego indywidualne konsultacje, które przyczynią się do doskonalenia i pięcia się po stopniach kariery. Eksperci pomogą uzyskać odpowiedź - jak pokonać tremę. Osobiste doświadczenia spowodowały, że zauważyliśmy ten jakże ważny problem. Wypróbowane sposoby i nasi eksperci stworzyli strategię pomocy dopasowaną do roztoczenia patronatu nad światem artystycznym. Nasz ośrodek pomaga piąć się stopniowo po szczeblach kariery i odzyskać wiarę w siebie. Skierowaliśmy do Państwa propozycję współpracy prowadząc warsztaty, które dają możliwość praktycznego zastosowania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla osobistego rozwoju i najefektywniejszego działania we współczesnym świecie uzdolnionych artystów niezależnie od wieku. Osoby korzystające z naszej pomocy otrzymują materiały szkoleniowe pomocne w stopniowym zdobywaniu sukcesów zawodowych, a przekazane skuteczne metody przeciwtremowe pozwalają opanować tremę podczas występu. Wtedy droga artysty w realizowaniu swojej kariery stanie otworem. Współpracę w pokonywaniu trudności stojących na drodze do kariery proponujemy wszystkim pragnącym je pokonać.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla trenerów »

  Szukając dobrego szkolenia dla trenerów powinieneś zapoznać się z ofertą Trenera Sukcesu. Jeśli jesteś trenerem pracującym w zawodzie, oferujemy finansowane z Unii Europejskiej szkolenia dla trenerów, podczas których będą doskonalone najważniejsze umiejętności. Zaliczono do nich: projektowanie i tworzenie szkoleń, prowadzenie szkoleń, rozwój osobisty trenera oraz specyfika pracy trenera w organizacji. Szkolenia prowadzone są w systemie weekendowym w Krakowie przez przez ekspertów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń i skorzystania z naszej oferty edukacyjnej.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skup samochodów Kraków »

  Wiarygodny Skup Aut Kraków podjął współpracę z osobami prywatnymi, firmami (także firmami leasingowymi), ludźmi importującymi auta z zagranicy, bankami. Gwarantuje zatem świetne i legalne warunki umowy. Ceny za pojazd (doskonale utrzymany, z uszkodzeniami, albo do ogólnego remontu) usatysfakcjonują każdego posiadacza. Liczy się jedynie, aby auto było wyprodukowane po 1998 roku, a także żeby było zarejestrowane w PL. Dzięki jednostkom w każdym większym mieście w kraju, agent Skupu prędko ma możliwość przyjechać na miejsce. Wedle życzenia sprzedającego oferujemy gotówkę. Poświadczamy sprawę wykonaniem umowy kupna-sprzedaży (były właściciel posiadacz może bez trudu wyrejestrować auto). Skup Samochodów Kraków angażuje wykwalifikowanych rzeczoznawców i doradców, którzy wyjaśnią każde wątpliwości pod nr tel. 533-74-74-74. Oszacowanie wartości samochodu po nadesłaniu formularza opublikowanego na witrynie skup-aut-krakow. eu.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry fryzjer Kraków »

  W dzisiejszych czasach stało się standardem to, że bardzo dbamy o własny wizerunek. Każdy codziennie dobiera szczegółowo strój do pracy. Też w prywatnej aurze staramy się doskonale się prezentować. Stroimy się na świętowanie z najbliższymi identycznie, jak na prywatkę w towarzystwie kolegów. Jedną z kluczowych kwestii są jest fryzura. Jeśli włosy są dobrze uczesane natychmiast wyglądamy dobrze. Dlatego tak istotne jest to, żeby znaleźć właściwego fryzjera. Dobry fryzjer w Krakowie to hasło klucz dla naszego studia. Zatrudnieni są tutaj wyłącznie fachowcy, dla których ten ten zawód to artyzm. Troszczą się, aby dobrać właściwą fryzurę do Twej twarzy i twojego twoich upodobań. W tej propozycji posiadamy nie tylko ścięcie włosów, ale także upinanie albo też koloryzację. Oprócz tego proponujemy profesjonalny makijaż. Troszczymy się, żebyś wyglądała wspaniale i dobrze się czuła. Zarówno każdego dnia, jak i na specjalne okazje. Każdy ma przecież potrzebę czuć się pięknie.

  Data dodania: 30 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości Kraków »

  Robienie badań termowizyjnych to jedna z usług jakie realizuje Biuro Wycen Majątkowych Rzeczoznawca 24. Do zamówienia jest wycena maszyn i można zapewnić sobie certyfikaty energetyczne Kraków jest niezwykle zadowolony z tej różnorodnej gamy usług. Fachowa wycena nieruchomości Kraków to hasło utożsamiane z tym podmiotem. Rzeczoznawca majątkowy Kraków obsługujący to bardzo dobry specjalista. Kontrola termowizyjna jest w stanie zlokalizować nieszczelności instalacyjne. Wycena maszyn różnego typu to coś, co zamawiają firmy ubezpieczeniowe. Niezależnie czy potrzebna nam wycena maszyn czy zamierzamy zmówić operat szacunkowy opisujący nieruchomość, można być pewnym solidnej jakości usług.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Małopolska »

  Wybór odpowiedniej sali na wesele, kapeli muzycznej jak tez fotografa, to najważniejsze zadania, jakie stawiane są przed przyszłymi nowożeńcami. Właściwa sala i zespół zagwarantują gościom jak też Młodej Parze znakomitą zabawę, a dobrze wykonane fotografie ze ślubu stanowić będą rewelacyjną pamiątkę z tego szczególnego dnia. Filip Dawid - fotograf ślubny Kraków, to wzorowej specjalista, który w wypadku trzeciej z wyżej wspomnianych kwestii, zapewnić może świadczenia na najwyższym poziomie. Mimo tego iż pochodzi z Krakowa, propozycja jaką proponuje obejmuje również usługi fotografia ślubna Podkarpackie bądź też fotografia ślubna Śląsk. Jednak bez względu czy Filip Dawid funkcjonuje jako fotograf ślubny Małopolska lub fotograf ślubny Podkarpackie, kontrahenci otrzymują w każdych okolicznościach bardzo dobrą ofertę. Zawiera ona oryginalne sesje ślubne oraz fotografie z wesela. Zależnie od wybranego pakietu i ceny, młode małżeństwo ma okazję otrzymać różną liczbę fotografii ślubnych, jak również wielorakiego rodzaju dodatkowych materiałów. W celu zaznajomienia się z ofertą jaką proponuje Filip Dawid - artystyczna fotografia ślubna Kraków, dobrze jest sprawdzić stronę internetową Fdawid. com. pl, na której jest ona bardzo dokładnie przedstawiona.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka medyczna Kraków »

  Troska o zdrowie dręczy wielu ludzi, którzy poważnie traktują wspomnianą kwestię. Tacy ludzie w większości stawiają na prywatną usługę medyczną, dlatego że dzięki niej bardzo szybko mogą umówić się na wizytę u doświadczonego specjalisty.
  Ciekawie przedstawia się też opieka medyczna dla pracowników, której niepodważalnym walorem są przykładowo okazyjne ceny. Nie da się podważyć tezy, że czasami choroby mogą pozbawić chorego chęci do życia, a przykładem może być chociażby alergia. Całe szczęście, że w ofercie prywatnej służby zdrowia od razu odszukamy specjalistów też z tego zakresu, i dlatego uda nam się załagodzić konkretne schorzenia.
  Portal OPTUS to pierwszy ogólnopolski system opieki zdrowotnej, który pozwala klientom indywidualnym, jak i całej siedzibie firmy na pełną i fachową opiekę zdrowotną.
  Guruje w świadczeniu pełnej opieki medycznej na niezawodnym poziomie. Umożliwia łatwy dostęp do niepublicznych placówek służby zdrowia, a w nich do specjalistycznego leczenia, przystosowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Modne zegarki »

  Jeśli chcesz pozyskać zegarek to zachęcamy do zaglądnięcia do naszej witryny internetowej, gdzie spotkasz dobry personel, który stale pomoże Ci wybrać wspaniały zegarek męski. Jako sklep internetowy posiadamy niemałe doświadczenie w sprzedaży, oferujemy niewysokie ceny, natychmiastowy czas realizacji oraz dyspozycyjność do pomocy przy każdym problemie. Możemy powiedzieć że sprzedaż zegarków to nasze upodobanie, bo zajmujemy się tym długo i sprzedajemy wiele produktów różnych marek w najtańszych cenach. Sprzedajemy zegarki damskie przede wszystkim klientom z Małopolski, gdyż zamówiony artykuł wolno odebrać samemu w Krakowie ale mamy także dużo klientów z różnych regionów Polski. Namawiamy do przejrzenia naszej propozycji, tymczasem w razie jakiś wątpliwości jesteśmy zawsze do dyspozycji. Wyłącznie u nas sprzedajemy modne zegarki, a w naszej ofercie oferujemy zegarki gino rossi, casio, timex i wiele innych, dlatego też jeśli tanie zegarki to coś, czego poszukujesz to zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym www. zegarki-modne. pl.

  Data dodania: 09 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wczasy w Polsce »

  Strudzony wczasowiczu! Jeżeli szukasz noclegu w pięknych Polskich miastach sprawdź miejscenawczasy.pl – to serwis noclegowy poświęcony osobom, które chcą wypocząć nad brzegiem morza albo wspinając się w górach. Z nami możesz także znaleźć miejsce, w którym wypoczniesz aktywnie jeżdżąc konno, surfując na desce czy ścigając się samochodami terenowymi. To wspaniała możliwość by poznać nowych ludzi, miejsca są zapełnione turystami, który będą dobrymi kompanami podczas tych kilku tygodni wypoczynkowych. Noclegi w górach z kolei to sposobność do jazdy na nartach na ośnieżonych stokach czy podziwianie panoramy śnieżnych gór. Bezpośrednio z wyszukiwarki w serwisie można zaznaczyć ciekawe miejsca, jakie można zwiedzić. Dodatkowo szereg ustawień pozwoli na dobranie pokoju z pełnym wyposażeniem. Tanie noclegi w Warszawie czy Krakowie także nie stanowią problemu. Komfortowe, razem ze strzeżonym parkingiem. Warto odwiedzić miejscenawczasy.pl i sprawdzić aktualne oferty obiektów przed dłuższą podróżą. To miejsce dla każdego wczasowicza, który chce wybawić się i relaksować na wakacjach, rezerwacji możesz dokonać online, serdecznie zapraszamy – Miejscenawczasy.pl.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy na wózki widłowe Kraków »

  Prowadzimy zajęcia z zakresu prawa jazdy wszystkich kategorii, a także szkolenia zawodowe takie, jak kursy na wózki widłowe i tworzymy największy Ośrodek Szkoleń Kierowców w całej Małopolsce. Gorąco zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych biur w dogodnych lokalizacjach. Podchodzimy indywidualnie do każdego kursanta.

  Data dodania: 09 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Twój doradca finansowy, kredytowy kraków »

  Szukasz doradcy kredytowego? Ta oferta jest przeznaczona przede wszystkim dla Ciebie. Zainteresuj się tą ofertą. Takie zagadnienia i ogół zagadnień finansowych to nie nowina dla Pani Justyny. Fachowe doradztwo czy też konsulting pomogą Ci przy przedsiębraniu ważnych decyzji życiowych typu zakup mieszkania. Być może wydaje się Ci że poradzisz sobie sam. Ja przedstawiam Justynę Chrobot. To zdecydowanie perfekcyjny doradca finansowy. Kraków – to jej pole aktywności. Ale pomaga mieszkańcom całej Małopolski. Służba i bilateralny sukces jest motywem działania. Zapytuję po raz kolejny. Czy potrzebujesz doradcy kredytowego? Kraków nie od razu został zbudowany. Prawdopodobnie i Ty nie od razu byłeś przekonany. Prawdopodobnie Twoja jest odmnienna od pierwotnej. Pewnie już jesteś za instytucją doradztwa kredytowego. Mieszkanie dla Młodych, kredyt odnawialny to jedynie słowa klucze. Zapraszam na stronę Justyny Chrobot!

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • ANACCO | szkolenia biznesowe »

  Krakowska firma Anacco to rozwiązania idealne dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności biznesowe związane przede wszystkim z zarządzaniem pracownikami oraz wzmocnić swoje zdolności interpersonalne.

  W ofercie firmy znajdują się zarówno stacjonarne jak i internetowe kursy, podczas których uczestnicy pracują pod okiem doświadczonych trenerów. Anacco to szkolenia biznesowe oraz coaching, które pozwolą na wdrożenie rozwiązań, dzięki którym każda organizacja będzie działała efektywniej. Oferta skierowana jest przede wszystkim do menedżerów, przedsiębiorców oraz członków zarządu, którzy na co dzień podejmują ważne decyzje strategiczne dla swoich przedsiębiorstw.

  Szkolenia stacjonarne organizowane są przede wszystkim w Warszawie oraz Krakowie. Serdecznie zapraszamy do zapisów!

  Data dodania: 22 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sklep meblowy komody szafy, natychmiastowa wysyłka ! »

  Meble są nieodłącznym wyposażeniem każdego pomieszczenia w naszych mieszkaniach. Obecnie ich wybór jest tak duży, iż niezwykle często pojawia się kłopot, które z nich kupnym. Owszem, można odwiedzić wszystkie sklepy z meblami w centrum, jednak osobiście uważamy, iż jest to strata czasu. O wiele szybciej znajdziecie coś w sklepach internetowych. Zaletą zakupów w intranecie, jak wiadomo, jest jeszcze to, iż nie trzeba ograniczać się, tylko do firm działających w naszych okolicach. Wszystkie internetowe sklepy posiadają przecież w swoich usługach dostawę bezpośrednio pod drzwi, dzięki czemu nawet jeżeli wybierzemy komody albo też cały zestaw w sklepie, którego siedziba mieści się w Krakowie i tak za kilka dni będziemy mogli się nim radować w swoim mieszaniu. Jeśli i Wy szukacie mebli, zapraszamy na stronę producenta mebli Masztalerz. Zaleta tegoż sklepu jest to, że jest to sklep internetowy od ręki, więc zamówienie zostaje od razu zrealizowanie, a nie jak czasami bywa po określonym terminie oczekiwania.

  Data dodania: 09 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rock Master - szkolenia wysokościowe »

  Rock Master, to krakowskie przedsiębiorstwo zajmujące się organizacją, oraz przeprowadzaniem profesjonalnych szkoleń wysokościowych. Szkolenia wysokościowe organizowane przez Rock Master charakteryzują się stosowaniem w ich trakcie międzynarodowych norm. Takie podejście sprawia, że szkolenia wysokościowe organizowane przez Rock Master cieszą się ogromną popularnością. Oprócz szkoleń wysokościowych na najwyższym poziomie firma Rock Master oferuje również swoim klientom usługi wysokościowe.

  Data dodania: 06 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Osuszanie budynków i fundamentów - Ekodocieplenia »

  Ocieplanie oraz osuszanie budynków to główna oferta przedsiębiorstwa Ekodocieplenia. Firma ta działa na rynku od wielu lat i proponuje skuteczne, a przy tym ekologiczne, rozwiązania umożliwiające pozbycie się pleśni i wilgoci.

  Dzięki temu możliwe jest prawidłowe ocieplenie obiektu. Wykorzystywane przez pracowników firmy rozwiązania pozwalają uzyskanie efektu, który pozwoli na oszczędność energii przeznaczonej na ogrzewanie nawet do 60%. Firma podejmuje się prac zarówno w nowo powstałych budynkach jak i obiektach, które wymagają gruntownego remontu.

  Oferta skierowana jest zarówno dla właścicieli domów, kamienic czy spółdzielni mieszkaniowych oraz do przedsiębiorców, którzy chcą ocieplić budynki produkcyjne, magazynowe, handlowe, a także biurowe.

  Data dodania: 22 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Skup aut kraków »

  Niesprawność samochodu to rzecz, z jaką spotkał się właściwie każdy posiadacz pojazdu mechanicznego.
  Zdarzają się jednak sytuacje, że naprawa przewyższa wartość auta lub jest to wóz, którego eksploatacja jest nieekonomiczna.
  Skup pojazdów to doskonała alternatywa dla typowych komisów lub sprzedaży bezpośredniej.
  Wyjście to posiada niemało zalet, samochód można odsprzedać bezpośredniemu nabywcy, którym jest nadmieniony wcześniej skup pojazdów, bez pośredników oraz potrzeby poszukiwania nabywcy we własnym zakresie.
  Stanowczo można zatem stwierdzić, że jest to wyjście niesamowicie opłacalne pod względem finansowym.
  Niepodważalną wartością tego typu jednostek jest także to, że sprawy prawne można bez kłopotu ustalić w przeciągu jednej konsultacji.
  Pieniądze za odsprzedaż wypłacane są od ręki, można je otrzymać w gotówce albo zlecić przekaz na wskazane konto bankowe.
  Skup samochodów Kraków nabywa dowolny wóz, bez względu na markę, rok produkcji oraz stan techniczny - odsprzedać można zarówno auto niemal nowe, jak również starszy model, sprawne bądź uszkodzone.

  Data dodania: 14 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • TanieMieszkania.pl »

  Wawel Service to firma z długimi już tradycjami, które pozwalają świadczyć najlepsze usługi na krakowskim rynku deweloperskim. Do tej pory udało się nam sprzedaż ponad 2500 mieszkań nie tylko w Krakowie, ale także w Warszawie.

  Nasza marka zajmuje się budownictwem rodzinnym, które w naszym wykonaniu spełnia wszystkie rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa. Stawiamy nowoczesne osiedla, w których mieszkania są w stu procentach funkcjonalne. Dodatkowo dbamy o estetykę wszystkich przeprowadzanych inwestycji.

  Oprócz tego, że zajmujemy się projektowaniem budynków, dbamy również o to, by przestrzeń wokół nich idealnie się z nimi komponowała. Dzięki czemu całość prezentuje się okazale, jest atrakcyjna dla oka.

  Data dodania: 24 10 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »