Strony związane z hasłem 'kostka brukowa Kraków':

Sortuj po:

 • Mk-bruk.pl - kostka brukowa Kraków »

  Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z nasza ofertą. MK BRUK to firma, która zajmuje się przede wszystkim brukarstwem, które w dzisiejszych czasach cieszy się co raz większym zainteresowaniem wszystkich właścicieli domów zarówno domów prywatnych jak i budynków użyteczności.

  Zapewniamy, że wszelkie nasze realizacje wykonywane są z największą starannością, dzięki czemu możecie mieć Państwo pewnośc, że nic się z nimi nie stanie!

  Czekamy na Państwa codziennie oraz na wszelkie Państwa pytania.

  Data dodania: 24 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wykończenia wnętrz - Kraków Litbud »

  Przedstawiona tu firma LitBud działa na rynku usług budowlanych. Jej podstawową działalnością jest budowa domów jednorodzinnych pod klucz. Oprócz tego firma wykonuje również remonty i wykończenia. Wykonuje zarówno tynki maszynowe jak i profesjonalnie wykonane wylewki maszynowe. Zakres usług tejże firmy obejmuje również wykonywanie sufitów i ścian z regipsów, wykonywanie gładzi i wiele innych. Firma maluje też elewacje i adaptuje poddasza wykonując nietypowe zabudowy. Swe budowlane usługi firma oferuje zarówno klientom indywidualnym, spółdzielniom i wspólnotom mieszkaniowym a także innym podmiotom.

  Data dodania: 01 09 2017 · szczegóły wpisu »