Strony związane z hasłem 'e księgowość':

Sortuj po:

 • Program SKP - księga podatkowa »

  Dla firm istotne jest prawidłowe funkcjonowanie księgowości, a tu należy zadbać o to by księga podatkowa prowadzona była terminowo i rzetelnie. Dokładność to jedna spośród takich cech, jakie musi mieć każda osoba zajmująca się księgowością. Szczególnie jeśli pracuje w firmie oraz jest odpowiedzialny za tworzenie różnego rodzaju dokumentacji. Rzecz jasna w części przypadków jest w stanie on liczyć na pomoc współpracowników, jednak odpowiedzialność za efekty pracy i prawidłowość wszelkich obliczeń, w każdej sytuacji spoczywa na jego barkach. W związku z tym, tak istotne jest by miał on nowoczesne narzędzia wspierające jego pracę jak choćby kpir program.
  Duża ilość księgowych decyduje się na wykorzystanie w swoim biurze pomocnych aplikacji komputerowych jak np. Super Księgi Podatkowej (SKP)firmy BIS Format. Kpir program SKP - księga podatkowa to narzędzie, które usprawnia wszystkie wyliczenia i daje nam pewność, że wszystkie dane są właściwe. 20 lat doświadczenia firmy zajmującej się tworzeniem tego wspaniałego programu sprawia, że klienci są w stanie w stu procentach mu zaufać i liczyć na pomoc serwisu w razie jakichś problemów. Bardzo pożyteczne są także e-szkolenia dotyczące używania Super Księgi Podatkowej.
  Co ciekawe, właściciele firm nie muszą kupować całego programu księgowego lecz mogą nabyć tylko konkretne jego moduły, które są potrzebne w konkretnej firmie. Jeśli zatem firma zacznie się rozrastać można dokupić kolejne funkcje. SKP księga podatkowa pozwoli nam na obliczenie należnego podatku dochodowego zarówno na zasadach ogólnych jak i liniowych. A jeżeli nie jesteśmy wciąż pewni czy kpir program ten sprawdzi się w naszej firmie można skorzystać z nieodpłatnej wersji oraz zwyczajnie go sprawdzić.

  Data dodania: 03 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sigmatica.pl - księgowość internetowa »

  Placówka sigmatica. pl oferuje księgowość online. Jest to prosty i komfortowy sposób na podsumowywanie rachunków, wyliczanie podatku od dochodu, podatku VAT, a także wykonywanie innych wyliczeń. W ostatnim czasie księgowość przez Internet wyróżnia się coraz większym zaufaniem. Przedsiębiorcy dzięki temu zyskują niezbędny czas i pieniądze. Proponowane przez placówkę usługi księgowe online są na najwyższym poziomie. Dzięki temu właściciele firm powierzają kwestie księgowe i związane z finansami doświadczonym księgowym. Księgowość internetowa jest idealnym wyjściem nie tylko dla dużych firm, ale również dla mikro biznesów rozwijanych w niewielkich miejscowościach. Przedsiębiorcy nie muszą za każdym razem dojeżdżać do biura rachunkowego. Większość spraw i sprawozdań jest realizowanych za pośrednictwem drogi elektronicznej.

  Data dodania: 11 09 2018 · szczegóły wpisu »