Strony związane z hasłem 'doradztwo':

Sortuj po:

 • Kancelaria prawna Wrocław »

  Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Gawrońska zajmuje się poradą z wielu dziedzin prawa: cywilnego, handlowego, rodzinnego i opiekuńczego, pracy i ubezpieczeń społecznych oraz administracyjnego. Specjalizujemy się w pomocy prawnej dotyczącej zakładania spółek handlowych, a także odszkodowaniach i spadkach. Na życzenie Klienta piszemy pisma, umowy, pozwy. Sporządźmy opinie umów. Reprezentujemy Klienta przed sądami i pomagamy w zawarciu ugody naszym Klientom na etapie przed sądowym. Oferujemy pomoc prawną w prowadzeniu postępowania nakazowego, egzekucyjnego, a także w upadłościach firm. Zapraszamy do współpracy. radca prawny wrocław, kancelaria prawna wrocław, porady prawne wrocław

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • ISO 9001 »

  Firma Qualitas Grupa Doradcza oferuje kompleksowe usługi wdrożenia takich systemów jak: ISO 9001 - system zarządzania jakością, ISO 14001 - system zarządzania środowiskiem oraz OHSAS 18001 - system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy oraz standardów HACCP i BRC. Jako dynamicznie rozwijająca się firma konsultingowa zapewniamy najlepszej jakości usługi podczas całego procesu wdrażania systemu. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy Jelenia Góra »

  Internet dostarcza bardzo wiele opcji rozwoju, lecz również proponuje nowe wyzwania przed każdym użytkownikiem. Na pewno wielką sławą cieszą się blogi. Na nich istnieje okazja zamieszczania wielu fascynujących tekstów, które można wzbogacić wyjątkową szatą graficzną. Jest to nie jedynie znakomita możliwość dla autorów, ale jeszcze odbiorców. Bowiem daje toż nam możliwość skorzystania informacji i tymże samym rozszerzenia wiedzy na dany temat. Z gwarancją tematyka księgowości nie należy do najłatwiejszych. Zatem warto jest wejść na: martax. jgora. pl/blog. Autorem jest Marcin Jurkiewicz, jaki posiada biuro rachunkowe Jelenia Góra przy ul. Różyckiego 19/A/13. Bez kwestionowania znajdą tam Państwo mnóstwo interesujących artykułów. Zawarto tam między innymi teksty dotyczące owego jak założyć firmę, na temat wyboru metody opodatkowania dochodu, bądź o wpływie reklamy na handel. Aczkolwiek na początek autor proponuje wpisy o charakterze poradników zawierających multum cennych rad. Na pewno uprości toż zapoznanie oraz wdrożenie się z tematyką.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • ANACCO | szkolenia biznesowe »

  Krakowska firma Anacco to rozwiązania idealne dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności biznesowe związane przede wszystkim z zarządzaniem pracownikami oraz wzmocnić swoje zdolności interpersonalne.

  W ofercie firmy znajdują się zarówno stacjonarne jak i internetowe kursy, podczas których uczestnicy pracują pod okiem doświadczonych trenerów. Anacco to szkolenia biznesowe oraz coaching, które pozwolą na wdrożenie rozwiązań, dzięki którym każda organizacja będzie działała efektywniej. Oferta skierowana jest przede wszystkim do menedżerów, przedsiębiorców oraz członków zarządu, którzy na co dzień podejmują ważne decyzje strategiczne dla swoich przedsiębiorstw.

  Szkolenia stacjonarne organizowane są przede wszystkim w Warszawie oraz Krakowie. Serdecznie zapraszamy do zapisów!

  Data dodania: 22 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • ArenaWork - praca w Niemczech »

  W aktualnych czasach coraz więcej młodych osób postanawia wyjechać za granice w celu poszukiwania pracy. Niewątpliwie, zdarzają się również osoby w późniejszym wieku, które przez swój wiek mogą posiadać problem w Polsce z nową pracą. Niestety, jednakże powszechnie się mówi o tym, że nasi rodacy, którzy wyruszyli, jak toż się powtarza "za chlebem" pozostali oszukani i wrócili z niczym. Jest to szczególnie częste w tych sytuacjach, kiedy decydujemy się na pracę, bez formalnej umowy. Jednakże, nie musicie się już o to martwić. Jeżeli wyszukujecie w necie praca za granica, zachęcamy do spojrzenia na naszą witrynę internetową. Stworzyliśmy ją właśnie dla tych osób, które wyszukują legalnej pracy w Niemczech i nie wyłącznie. Możecie być przekonani, iż jeśli skorzystacie na przykład z oferty pracy dla opiekunek odnalezionej na naszej stronie, nie będziecie musieli się bać, iż nie dostaniecie należnej Wam zapłaty. Praca stanie się radością, a nie stresem. Namawiamy do systematycznego przeglądania ofert, jakie są na bieżąco uzupełniane.

  Data dodania: 22 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Lublin »

  Chcesz wiedzieć jak zdobyć klienta? Agencja reklamowa Lublin nie tylko zaoferuje Ci swoje usługi, ale także zaoferuje doradztwo marketingowe, dzięki czemu sam będziesz potrafił w pełni kierować promocją swojej firmy. Jak pozyskać klienta dowiesz się również z agencyjnego blogu, którego prowadzimy i który obejmuje darmowe wskazówki dla Ciebie i Twojego przedsiębiorstwa. Pozycjonowanie Lublin jest niewątpliwie najlepszym sposobem zdobycia klienta. Dodatkowo, jeśli chcesz zapisać się na długo w jego pamięć konieczne będzie przeprowadzenie kampanii Google adwords, która jest rozwiązaniem droższym, ale jednocześnie szybszym. Ponadto agencja marketingowa Eldorado53 sugeruje przyjrzeć się zagadnieniu jakim jest fotografia produktowa lublin, która spotęguje wrażenie profesjonalizmu oraz wzbudzi większe zaufanie.

  Data dodania: 11 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Porady podatkowe online | proxima-doradztwopodatkowe.pl »

  Proxima Doradztwo Podatkowe to propozycja dla wszystkich firm, które chcą skorzystać z pomocy fachowców, w dziedzinie prawa podatkowego. Wiemy, że niektórzy mogą zupełnie gubić się w przez cały czas zmieniających się przepisach prawnych. Niemniej jednak z naszą obsługą wszystko będzie pod należytą kontrolą. Nie tylko pomożemy Wam w uzupełnianiu wszystkich dokumentów związanych z podatkami, lecz również możemy stać się Waszymi reprezentantami przed organami podatkowymi oraz przed Sądami Administracyjnymi. Porady podatkowe to nie tylko zakres działania naszej działalności. Zajmujemy się także innymi rozliczeniami, tj. składki ZUS, ubezpieczenie zdrowotne. Do naszych usług zaliczane jest także doradztwo w dziedzinie funduszy unijnych. Nasza wiedza jest właściwie ogromna a także śmiało możecie ją wykorzystać. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 12 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Http://siomkajlo.pl | radca prawny Gliwice »

  Tomasz Siomkajło to profesjonalny a oprócz tego solidny radca prawny. Wiedza prawnicza poparta jest sporym doświadczeniem. Skuteczność działania potwierdza szerokie grono zachwyconych klientów. Kancelaria zapewnia zarówno porady prawne, jak a także wydawanie opinii. Podejmuje się poza tym zastępstwa procesowego oraz zapewnia skuteczną windykację. Propozycja przeznaczona jest do klientów indywidualnych a także firm. Siedzibą kancelarii są Gliwice, ale działalność odbywa się na terenie całego województwa. Na stronie internetowej kancelarii znajdują się wszystkie niezbędne informacje. Przed bezpośrednim kontaktem warto zapoznać się z propozycją a także zakładką dotyczącą wynagrodzenia. Istnieje opcja kontaktu osobistego, telefonicznego, mailowego albo przez formularz kontaktowy, znajdujący się na stronie.

  Data dodania: 09 10 2018 · szczegóły wpisu »