Strony związane z hasłem 'adwokat':

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Arendt »

  W celu porady on-line czy też spotkania dotyczącego reprezentowania Klientów przed organami egzekucyjnymi, reprezentowania osób pokrzywdzonych przestępstwem w charakterze pełnomocnika pokrzywdzonego, oskarżyciela posiłkowego, oskarżyciela prywatnego oraz powoda cywilnego w postępowaniu karnym, sprawach o zawieszenie postępowania wykonawczego proszę kontaktować się telefonicznie lub przez formularz znajdujący się na stronie firmowej. W swojej wieloletniej praktyce, Mecenas Marta Arendt zdobyła ogromne doświadczenie, pozwalające na rzetelną obsługę prawniczą jednakowoż osób prywatnych czy też osób prowadzących działalność gospodarczą. Adwokat Marta Arendt w swojej kancelarii adwokackiej, zajmuje się sprawami o ubezwłasnowolnienie, sprawami o eksmisję, sprawami o stwierdzenie nabycia praw do spadku, sprawami o zapłatę i nie tylko.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne »

  Portal prawnik-online.eu oferuje kompleksową obsługę prawną osób fizycznych jak również przedsiębiorców. Strona umożliwia skorzystanie z bezpłatnych porad prawnych, bazy aktów prawnych, forum prawnego jak również bazy pism i umów z każdej dziedziny prawa. Portal oferuje również możliwość skorzystania z płatnych usług takich jak: opinie prawne, porady prawne online ( porady prawne przez Internet ), zamówienie określonego pisma lub umowy prawnej wg specyfikacji klienta. Zapraszamy do zapoznanie się z pełną ofertą usług prawnych online.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  Kancelaria Bronowicki to mieszcząca się w naszym mieście kancelaria zajmująca się obsługę swoich kontrahentów w obszarze prawa cywilnego, obsługi spółek, jak również pozyskiwania odszkodowań i zadośćuczynień na terenie Polski i za granicą. W Toruniu funkcjonujemy już od piętnastu lat. Nasza Kancelaria Toruń w zakresie obsługi spółek specjalizuje się w zakładaniu spółek z także optymalizacji korporacyjnej regół prowadzenia działalności. Na tym polu Supremum Radca Prawny Toruń osiągnął już wiele sukcesów. Ponieważ naszymi klientami są zarówno osoby fizyczne jak i makro i małe organizacje Supremus obiecuje Państwu rzetelną poradę w każdej sprawie i to nie koniecznie za duże honorarium. Zapewniamy kompleksowe doradztwo podatkowe i gospodarcze w zakresie wyboru właściwej formy prowadzenia przedsiębiorstwa i tworzenia szytych na miarę struktur korporacyjnych dostosowanych do kryteriów panujących w gałęzi w której funkcjonuje firma, a także do jej środowiska działania. Doświadczenie i zaangażowanie Supremus umożliwia uniknięcie zdublowanego opodatkowania oraz stworzyć strukturę prowadzenia działalności zapewniającą w przypadku porażki całkowitą ochronę udziałowców i ich dóbr osobistych przed wierzycielami. Supremus specjalizuje się także w sprawach zbiorowych. Choć jest to praktycznie nowa gałąź polskiego prawa posiadamy na tym polu doświadczenie. W ramach pozwów zbiorowych nasza kancelaria Toruń proponuje Państwu darmowe, profesjonalne konsultacje w siedzibie naszej spólki. Adwokat Toruń

  Data dodania: 08 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Tarnów »

  Życie bez żadnych przeszkód oraz problemów z całkowitą pewnością byłoby doskonałe. Jest ono niestety niemożliwe. Każdego spośród nas spotykają jakieś bolączki oraz kłopoty. Z wieloma spośród nich jesteśmy w stanie sprostać sobie sami albo z pomocą naszych najbliższych. Czasami wsparciem i kompendium wiedzy okazuje się być internet. Są jednak takie sprawy, gdy nie ma wyjścia i zwyczajnie trzeba skorzystać z usług odpowiednio wykształconych, doświadczonych i kompetentnych profesjonalistów w swojej sferze. Taką dziedziną jest na przykład prawo. Kwestie prawne same w sobie mogą być na tyle zawiłe, że konieczne jest skorzystanie z usług prawnika. A czasami nasza sprawa może skomplikować się na tyle, iż adwokat jest zwyczajnie potrzebny. Jeśli interesuje cię adwokat Tarnów i szukasz najodpowiedniejszych ekspertów, jacy zajmują się niezwykle szeroko rozumianymi kwestiami formalnymi i chcesz mieć absolutną gwarancję, że zostanie ci zapewniona jak najbardziej kompetentna i efektywna pomoc, to obowiązkowo skieruj swoją uwagę w stronę naszej właśnie kancelarii. Nie czekaj i sprawdź nas na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 26 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Toruń »

  Nie stresuj się na myśl o problemach prawnych. Doskonałej renomy specjaliści są do Twojej dyspozycji w cenionej kancelarii prawnej w Toruniu. W naszej działalności kładziemy nacisk na praktyczne rozwiązania prawne i skrupulatność w każdej sprawie. Troszczymy się o naszych Klientów oferując usługi prawne w konkurencyjnych cenach.
  W naszej kancelarii adwokackiej wdrażamy trzy najistotniejsze wartości. Zrozumienie, ponieważ wierzymy, że każdy z naszych Klientów zasługuje na odpowiednie traktowanie. Punktualność, ponieważ wszelkie usługi adwokackie muszą być wykonywane w jak najszybszym tempie i uczciwość, bowiem w pracy adwokata nie można sobie pozwolić na jakiekolwiek błędy.
  W naszej kancelarii usługi świadczą najlepsi prawnicy, specjalizujący się w przeróżnych gałęziach prawa. Dzięki temu możemy kompleksowo obsługiwać zarówno Kontrahentów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Prawnicy w naszej kancelarii przygotowani są na najtrudniejsze wyzwania.
  Jako profesjonalna kancelaria prawna oferujemy typowe usługi takie jak doradztwo prawne i pełnomocnictwo sądowe. Obok tego przygotowujemy specjalistyczne pisma procesowe, przygotowujemy opnie prawne i świadczymy usługi obsługi prawnej dla firm.
  W jakiejkolwiek sytuacji pracujemy na najwyższych obrotach, zagłębiając się w najbardziej osobliwe kwestie kooperacji z Kontrahentem. Twój interes prawny jest dla nas najważniejsze. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w kancelarii w Toruniu. Adwokat

  Data dodania: 06 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Zapomnij o problemach prawnych. Wysokiej renomy eksperci oczekują Ciebie w szanowanej kancelarii adwokackiej w Toruniu. W naszej pracy stawiamy na praktyczne mechanizmy prawne i skrupulatność w każdej sprawie. Dbamy o o naszych Kontrahentów dostarczając usługi prawne w przystępnych cenach.
  W naszej kancelarii adwokackiej wyznajemy 3 najważniejsze wartości. Szacunek, gdyż jesteśmy przekonani, że każdy z naszych Kontrahentów zasługuje na odpowiednie traktowanie. Terminowość, ponieważ jakiekolwiek usługi prawne powinny być realizowane w jak najszybszym tempie i niezawodność, ponieważ w zawodzie adwokata nie ma miejsca na jakiekolwiek mankamenty.
  W naszym zespole wykonują pracę najdoskonalsi adwokaci, specjalizujący się w rozmaitych dziedzinach prawa. Dzięki temu mamy szansę kompleksowo obsługiwać zarówno Kontrahentów prywatnych, jak i firmowych. Adwokaci w naszej kancelarii przygotowani są na najtrudniejsze zadania.
  Jako profesjonalna kancelaria adwokacka wykonujemy typowe usługi takie jak poradnictwo prawne i zastępstwo sądowe. Obok tego przygotowujemy fachowe pisma procesowe, piszemy opnie prawne i świadczymy usługi obsługi prawnej dla firm.
  W każdej okoliczności pracujemy na najwyższych obrotach, wchodząc w najbardziej istotne kwestie kontaktu z Klientem. Twój interes prawny jest dla nas najbardziej kluczowe. Zapraszamy do naszego biura w Toruniu.

  ADWOKAT TORUŃ

  Data dodania: 08 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Borowy »

  Kancelaria Marka Borowego świadczy profesjonalne usługi porad prawnych oraz reprezentacji swoich klientów indywidualnych oraz prowadzących działalność gospodarczą, przed sądami i tam gdzie jest wymagana obecność profesjonalnego pełnomocnika. Pełny zakres usług dostępny jest na stronie internetowej lub po rozmowie bezpośredniej.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat rozwody Warszawa »

  Twój partner od lat znęca się nad Tobą i twoimi dziećmi. Coraz częściej dochodzi do sytuacji, że wraca w środku nocy pod wpływem alkoholu i robi Ci awantury. Agresja w rodzinie wciąż budzi spore kontrowersje w społeczeństwie. Bardzo często zastraszone ofiary boją się szukać pomocy i terror trwa całymi latami. Adwokat Warszawa pomoże Ci podjąć dalsze kroki. Rozmowa nigdy nie jest zobowiązująca a klauzula o tajemnicy adwokackiej gwarantuje pełną dyskrecję. Pomożemy Ci zakończyć terror w twojej rodzinie. Adwokat Warszawa specjalizuje się także w tego typu sprawach.

  Data dodania: 07 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Częstochowa »

  Radca prawny, jest to osoba, która każdemu klientowi udzieli porady prawnej. Stąd też, wszyscy, którzy mają jakieś problemy i wątpliwości mogą swobodnie udać się do takiej osoby o pomoc. Jednak, nim udamy się do radcy, warto zorientować się, jakie kancelarie funkcjonują w naszym mieście i która z nich ma najpozytywniejsze opinie. Jeżeli potrzebny jest radca prawny w Częstochowie, najlepiej zgłosić się do Kancelarii Radców Prawnych r. pr. Mateusza Równickiego albo Kancelarii r. pr. Bartosza Kuc. Dzięki wielkiemu doświadczeniu są wstanie pomóc, dowolnej osobie w szeroki zakresie prawa. Ważne jest to, że do każdego klienta podchodzą indywidualnie, dzięki czemu każdy może być przekonany, iż jego sprawa zostanie, jak najlepiej rozwiązana. Jeżeli natomiast niezbędny jest adwokat lub prawnik, skuteczne będzie, Kancelarie Adwokackie adw. Piotra Fik i adw. Tomasza Skrzypczyńskiego. Każda z tych osób, oferuje kompleksową obsługę prawną, która skierowana jest zarówno w stronę osób prywatnych, jak zarówno przedsiębiorców.

  Data dodania: 26 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Www.szczepaniak-adwokat.pl - rozwody, prawo administracyjne, prawo karne »

  Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Radosława Szczepaniaka, adwokata prowadzącego kancelarię w Gnieźnie. Jest to specjalista z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego oraz prawnego, posiadający odpowiednie wykształcenie oraz kompetencje, aby wygrać nawet najtrudniejszą sprawę w sądzie powszechnym lub administracyjnym.

  Kancelaria Szczepaniak słynie z wyjątkowo serdecznego podejścia do każdego Klienta. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych, rozpoczynając współpracę od dokładnego omówienia jej celów. Wspieramy przedsiębiorców w prowadzeniu mediacji, zawieraniu kontraktów, a także reprezentujemy ich przed sądem pracy. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi ponadto realizacja audytów nieruchomości. Odwiedź więc już teraz stronę kancelarii i dowiedz się więcej.

  Data dodania: 08 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Powiat Sokołowski »

  W życiu zdarzają się różne sytuacje. W poszczególnych wypadkach potrzebna jest pomoc radcy prawnego, albo adwokata. Niewątpliwie, cześć osób na pewno będzie starała się poradzić sobie samemu z kłopotem. Jednak czasami nie warto zmagać się z poszczególnymi sprawami samodzielnie Można bowiem narobić sobie problemów, których potem nie uda się odwrócić i tylko pogorszą jeszcze nasza sytuację. Stąd warto pomimo wszystko, udać się do osób, które zajmują się poradami prawnymi zawodowo i znają dobrze wszystkie obowiązujące prawa, razem ze zmianami. Jeżeli niezbędny jest Wam adwokat Powiat Sokołowski, należałoby wybrać tegoż najwłaściwszego, który do każdego klienta i do którejkolwiek sprawy podchodzi w sposób indywidualny. Dzięki temu nie będziemy musieli się już kłopotać, tym, iż nie będziemy wiedzieć jak postępować. Jeżeli nie wiecie do kogo się zgłosić zapraszamy do nas. Na witrynie znajdziecie formularz kontaktowy, dzięki temu będziecie mogli pozostawić nam swoją wiadomość. Dowiecie się też jak wygląda kwestia wynagrodzenia.

  Data dodania: 15 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat wodzislaw slaski alimenty »

  Mówi się, że ''nieznajomość prawa szkodzi''. Jest toż niewątpliwie prawda. Każdy obywatel musi przestrzegać własnych obowiązków, jednakże również ma też swoje prawa. Niemniej jeżeli podejmuje się wszelkie działanie owo zawsze winno się mieć na uwadze jakiekolwiek konsekwencje prawne. Prawo zawiera dokładnie każdą dziedzinę życia. Na pewno zdarza się wiele trudnych sytuacji życiowych, które wymagają zmian prawnych. Tak jeszcze dzieje się w sytuacji którą jest rozwód. Bez powątpiewania jest toż nadzwyczaj trudna sprawa, zaś już wyjątkowo, gdy są również dzieci. Przeto adwokat wodzislaw slaski rozwod owo profesjonalista, jakiego nie może zabraknąć. Dzięki niemu będziemy wiedzieć jakie kroki dalej zrobić, iżby wszystko poszło harmonijnie z prawem oraz w dodatku, żeby otrzymać toż czego oczekujemy. Bardzo gorąco namawiamy nawiązać współpracę z Kancelarią Adwokacką, którą prowadzi Pan Adwokat Patryk Riedel. Taż kancelaria zajmuje się nie raptem kwestiami o rozwód, jednakże jeszcze specjalizuje się w prawie rodzinnym oraz karnym. Tam otrzymają Państwo profesjonalizm na największym szczeblu.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adwokatpytlewski.pl »

  Rzeczą ludzką jest błądzić. Natomiast rolą adwokata jest udzielanie skutecznej pomocy prawnej. Adwokat prowadzi kancelarię z siedzibą główną w mieście: Dąbrowa Górnicza. Dodatkowa filia kancelarii jest położona w mieście: Jastrzębie-Zdrój. Do każdego zlecenia adwokat przykłada jak największą staranność. O jakości jego pracy świadczą rzesze zadowolonych klientów. Tych dużych i tych małych. Niewątpliwie najczęstszą usługą wykonywaną na rzecz klientów jest udzielanie rzetelnych porad prawnych. Nie mniej popularną jest usługą jest zastępstwo adwokata w procesach sądowych - cywilnych, gospodarczych, karnych, pracowniczych. Misją zaś prowadzonej praktyki prawniczej - udzielanie pomocy prawnej każdemu potrzebującemu. Stosownie do jego potrzeb i możliwości. Gwarancją jakości świadczony usług prawnych jest przynależność adwokata do adwokatury.
  Usługi prawne kancelarii obejmują między innymi: prawo cywilne i rodzinne, prawo karne i karnoskarbowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo gospodarcze, windykację. Powyższe wyliczenie nie ma charakteru wyczerpującego lecz dotyczy tylko najpopularniejszych dziedzin prawa. Pozostałe jak chociażby prawo wekslowe i finansowe również są przedmiotem żywego zainteresowania adwokata. Każdy potrzebujący pomocy prawnej odnajdzie w kancelarii wybawienie go z problemu. A adwokat dostosuje się elastycznie do jego sytuacji i doradzi jak najbardziej korzystne rozwiązanie.
  Dlatego też zapraszamy do odwiedzin strony kancelarii oraz osobistego stawiennictwa w biurze. Do zobaczenia.

  Data dodania: 21 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Kancelaria adwokacka Ius Cogens w Toruniu zaprasza wszystkich, szukających porad prawnych, bądź pomocy biegłego przedstawiciela. Nasz doświadczony zespół kreują adwokaci, którzy wzajemnie uzupełniają się swoimi specjalizacjami. W kancelarii prawnej Ius Cogens zdajemy sobie sprawę, że żaden prawnik nie może trudnić się wszystkimi działkami prawa, toteż zatrudniamy fachowców od prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Kancelaria opiera się na wiedzy merytorycznej, potencjale intelektualnym oraz na nowoczesnych metodach pomocy prawnej. Każda nadchodząca sprawa z gałęzi prawa jest dla nas niezwykle istotnym dośwadczeniem, które wypracowujemy w każdym dniu pracy. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej sprawy trzeba podejść indywidualnie. Szanujemy prywatność naszych Kontrahentów i robimy wszystko, aby im pomóc.

  W zakresie prawa karnego, pełnomocnicy z kancelarii prawnej Ius Cogens w Toruniu dysponują wieloletnim doświadczeniem. Reprezentujemy przed sądem podejrzanych, walczymy o odszkodowania dla pokrzywdzonych. Prawo rodzinne to zazwyczaj bardzo delikatne i prywatne sprawy. Niesiemy pomoc przy sprawach o rozwód oraz w skomplikowanych przypadkach sporów o dzieci. Zespół kancelarii prawnej z Torunia proponuje porady i może Cię reprezentować w sprawach z gałęzi prawa cywilnego i administracyjnego. np. o upadłość. Masz kłopoty z pracodawcą, który nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań? Zaufaj naszemu zespołowi od prawa pracy.

  W naszej kancelarii dbamy o dobro naszego Klienta. Zaufaj nam, a spotkasz się z życzliwością i profesjonalizmem. ADWOKAT TORUŃ

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Kancelaria prawna z grodu Kopernika zaprasza Klientów, szukających porad prawnych, bądź pomocy biegłego prawnika. Z jakiego powodu Twój wybór powinien paść na naszych adwokatów z Torunia? Adwokat, któremu możesz zaufać w każdej sprawie. Jestem prawnikiem, który respektuje czas i oszczędności swoich Kontrahentów. Specjalizuję się w prawie rodzinnym, a dokładnie w prowadzeniu spraw rozwodowych. Zabiegam o dyskrecję, szybkość w rozwiązywaniu konfliktów i wygodę moich Klientów. Zapewniam profesjonalne doradztwo prawne, zastępstwo procesowe, jak i mediacje mediacje między stronami różnych konfliktów.
  Jestem prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem w prezentowaniu Klientów przed rożnymi instytucjami prawnymi. Specjalizuję się w realizacji spraw rozwodowych. Każdego dnia mam do czynienia z wieloma przeszkodami, z jakimi wiąże się ta bardzo niekomfortowa okoliczność życiowa. Za każdym razem staram się pogodzić rozwodzących się współmałżonków, zabiegając o ich wzajemne dzieci, jak i finanse. Jeżeli potrzebujesz adwokata rozwodowego, gwarantuję Ci, wybór mojej kancelarii to najlepsza decyzja z możliwych.
  W założonej kilka lat temu kancelarii adwokackiej zgromadziłem najdoskonalszych fachowców w gałęzi prawa pracy, rodzinnego, a także karnego. Obsługujemy kilkunastu Partnerów w każdym miesiącu. W większości nadzorowane przez nas sprawy kończą się zgodnie z planami naszych Klientów. Jesteśmy więc kompletną i fachową kancelarią adwokacką która może poradzić sobie z najcięższymi zadaniami. Dołącz do grona kilkuset szczęśliwych Klientów. Skorzystaj z porad prawnych lub wynajmij nas w charakterze pełnomocników procesowych. Nie zawiedziesz się na naszym profesjonalizmie i naszych starannych metodach pracy. Porady prawne Toruń

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Częstochowa »

  Wiele osób, które potrzebują pomocy prawnej nie wie, gdzie się udać. Oczywiście niezbędna jest kancelaria prawna, jednak kłopot pojawia się, ponieważ nie wiadomo, do której się udać. Właściwie w jakimkolwiek mieście można znaleźć ich kilka. Wiadomo, że nie wszyscy adwokaci mają takie same doświadczenie. Dlatego wszystkim, którym niezbędny jest adwokat częstochowa pragniemy przedstawić Kancelarię Adwokacka adwokata Łukasza Siei. Jak się już pewnie domyślacie, znajduje się ona w Częstochowie i tam też realizowana jest jej działalność. Jednak, jeśli pojawia się taka potrzeba, usługi są świadczone także poza miastem. Profesjonalna i kompleksowa obsługa prawna kierowana jest, nie tylko w stronę przedsiębiorców, lecz również osób indywidualnych. Udzielana jest pomoc z zakresu: prawa cywilnego, prawa karnego, administracyjnego oraz gospodarczego. Niezwykle znaczące jest to, że do każdego klienta podchodzi się indywidualnie, dzięki czemu ma on gwarancję, że udzielona pomoc będzie doskonała i adwokat będzie trzymał się terminów.

  Data dodania: 18 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • JHC Adwokaci Opole »

  Kancelaria JHC Adwokaci zespół wyspecjalizowanych adwokatów świadczących usługi adwokackie na terenie miasta Opole, Kluczbork, Nysa, Strzelce Opolskie, Kedzierzyn Kozle.

  Kancelaria Adwokacka JHC Adwokaci Opole, oferujemy usługi prawnicze i radcowskie w zakresie PRAWO CYWILNE,
  PRAWO KARNE, PRAWO RODZINNE
  I ROZWODY, PRAWO GOSPODARCZE,
  ODSZKODOWANIA, PRAWO SPADKOWE,
  PRAWO NIERUCHOMOŚCI, PODZIAŁ MAJĄTKU,
  PRAWO SKARBOWE, PRAWO ADMINISTRACYJNE,
  PRAWO MEDYCZNE, PRAWO PRACY

  Data dodania: 24 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Ursus »

  Gdy pojawia się kłopot, z którym nie dajemy sobie rady, poprzez zawiłe przepisy prawne, należy zgłosić się o pomoc prawną do kancelarii prawniczej. Jednakże decydując się na usługi jednej z kancelarii warto przeznaczyć chwilkę czasu i dobrać taką, w jakiej pracują najlepsi adwokaci. Jedynie dzięki temu mamy gwarancję, że w krótki sposób otrzymamy konkretną poradę. Jeśli poszukujecie prawnika w Warszawie zapraszamy do nas. Kancelaria Adwokat Ursus prowadzona jest przez osoby o bogatym i długoletnim doświadczeniu. Nasz zespól składa się z adwokatów i radców pranych. Możemy pochwalić się szerokim gronem usatysfakcjonowanych klientów, którym pomogliśmy już wielu sprawach. Własne usługi oferujemy zarówno osobom prywatnym, jak również przedsiębiorstwom. W razie jakichś pytań i kłopotów prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez formularz zgłoszeniowy, który pozostał umieszczony na witrynie. Obiecujemy iż będziemy w stanie pomóc którejkolwiek osobie, jeżeli więc macie jakiś kłopot, nie czekajcie dłużej martwiąc się co zrobić.

  Data dodania: 15 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Dużo osób, które potrzebują pomocy prawnej, ma kłopot z decyzją, do której kancelarii się udać. Wywołane jest to tym, że na rynku krajowym otwiera się coraz więcej kancelarii. Dlatego też, potrzeba przeznaczyć troszkę czasu na to, żebym zaznajomić się z propozycjami, które proponują oraz z doświadczeniami osób, które tam pracują. Jeżeli konieczny jest Wam skuteczny adwokat Warszawa polecamy skorzystanie z propozycji Kancelarii Adwokackiej Ireny Marii Budlińskiej. Jak się domyślacie, znajduje się ona w Warszawie. Swoją propozycję kieruje, nie zaledwie w stronę osób fizycznych, lecz również przedsiębiorstw, wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni oraz jednostkom samorządu terytorialnego. Szereg usług prawniczych obejmują wielki zakres prawa. W celu zapoznania się z szczegółowym obszarem mobilizujemy do zajrzenia na stronę kancelarii, albo także do kontaktu. Podstawowym priorytetem, którym kierują się adwokaci Warszawa tam funkcjonujących, jest błyskawiczna oraz profesjonalna pomoc. Jest to kancelaria godna zarekomendowania, bo gwarantuje pełne zaangażowanie w zlecenie, w celu wygrania sprawy.

  Data dodania: 19 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat kościelny »

  Jeśli z jakiegokolwiek powodu uważacie Państwo, że małżeństwo Wasze należy skończyć, a rozwód państwowy nie jest wystarczający, aby doprowadzić sprawę do końca, należy wybrać unieważnienie ślubu kościelnego! Nasza firma ma dla Państwa pomoc prawną dotyczącą rozwodów kościelnych i przepisów kościelnych. Rozwód kościelny to główny nurt naszej działalności. Adwokat kościelny poprowadzi Państwa przez żmudny etap rozwodu kościelnego oraz poradzi sobie z milionami zawiłych przepisów prawnych. Dzięki naszym usługom oszczędzicie Państwo wielkiej ilości gotówki i co najważniejsze sporo stresu. Adwokat kościelny to osoba uczciwa, solidna i niesamowicie dyskretna! Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej http://uniewaznieniemalzenstwakoscielnego. blox. pl w celu zaczerpnięcia nieco bardziej szczegółowych informacji!

  Data dodania: 16 11 2018 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »