Nad wodą Podkategoria: Nad wodą

Sortuj po:

 • Centrum Nautica - Czarter łodzi Mazury »

  Sprzedaż jachtów motorowych i motorówek w Centrum Nautica jest zawsze nakierowana na satysfakcję klienta. Mamy bogatą ofertę sprzedaży ale również czarteru łodzi motorowych między innymi firmy Bayliner. Każdą sprzedaż poprzedzamy wywiadem aby zapoznać się z potrzebami klienta i umożliwiamy przetestowania jachtu bądź motorówki na akwenie wodnym nawet kilka godzin. Oferujemy również usługi serwisowania łodzi, postoju oraz zimowania - dla naszych klientów z 20% rabatem po zakupie łodzi. Jeżeli chcesz zarabiać na czarterze sprawdź naszą ofertę "kup i zarabiaj" po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www Centrum Nautica.

  Data dodania: 10 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze wczasy nad jeziorem »

  Ośrodek Wypoczynkowy Tęcza zaprasza do Więcborka. Jeżeli marzy Wam się wypoczynek z dala od miasta, to śmiało możecie do nas przyjechać. Zapraszamy do nas dosłownie wszystkich, którym marzy się wypoczynek w bliskim kontakcie z naturą, florą, gdzie nikt nie przeszkadza sobie na wzajem. Na obszarze naszego ośrodka odkryjecie bardzo wygodne domki, które mają jeden lub dwa pokoje. Gwarantujemy Wam, że są one niezwykle wygodne a oprócz tego rozumie się samo przez się będziecie ukontentowani z możliwości wynajmu tych domków na terenie naszego ośrodka. Powinno się dodać, że nasi goście mają zapewnione noclegi nad jeziorem. Znajduje się u nas przepiękne jezioro, z którego możecie do woli korzystać, bo jest tutaj specjalna plaża. Każdy nasz gość jest przez nas bardzo wesoło witamy. Zachęcamy do przyjazdu do naszej placówki.

  Data dodania: 13 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sklep żeglarski Yachtaman - Sklep Żeglarski Yachtaman »

  Yachtaman to lokalny niepowtarzalny sklep żeglarski w którym zaopatrzyć się można w osprzęt żeglarski taki jak kamizelki asekuracyjne, pontony, kapoki ratunkowe, kamizelki pneumatyczne, tratwy ratunkowe. Internetowy sklep żeglarski Yachtaman zaopatruje w osprzęt żeglarski klientów z takich miast jak, : Bydgoszcz, Wrocław, Toruń, ława, Sopot, Elbląg, Lublin, Gdynia, Olsztyn, Kraków, Gdańsk, Poznań, Katowice, Ostróda, Szczecin, Świnoujście, Warszawa. Sklep żeglarski Yachtaman ma do zaoferowania najwyższej klasy i jakości osprzęt żeglarski, min. : sztormiaki, odzież żeglarską, rolfok, roler foka, liny żeglarskie różnej długości i kotwice ocynkowane lub kotwice znanej marki Stronger. Wyciągarki kotwiczne firmy Stronger posiadają nowoczesne rozwiązania umożliwiające szybkie zakotwiczenie łodzi, jachtu w zbiornikach wodnych. Są one niezawodne w każdej sytuacji, wykonane z wysokiej jakości komponentów. Działalność żeglarska Yachtaman daje klientom duży wybór produktów konserwujących i renowacyjnych łodzie, jachty, oferując produkty takie jak, chemia jachtowa, antyfuling, farby jachtowe, szpachle jachtowe, farby przeciwporostowe oraz zestawy do naprawy łodzi czy jachtów. Firma Yachtaman od wielu lat zajmuje się sprzedażą osprzętu żeglarskiego, tym samym Yachtaman współpracuje z uznanymi firmami Harken, Holt, Oliva, Spinlock, Stronger, Owatrol, Nautos, Rocna, Lalizas, Lofrans, Le Tonkinois, Ronstan Thetford, Furlex Lewmar, Profurl, Selden. Sprzedając produkty żeglarskie w sklepie Yachtaman można nabyć pamiątki żeglarskie oraz indywidualne do potrzeb produkty żeglarskie. Planując żeglowanie w okolicach większych miast na przykład: Bydgoszcz, Lublin, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Iława, Toruń, Olsztyn, Szczecin, Elbląg, Świnoujście, Kraków, Ostruda, Poznań, Warszawa, Wrocław, Katowice lub chcąc wyjechać kamperem lub wynająć przyczepę kempingową, to firma Yachtaman sprzedaje wyposażenie potrzebne do odpoczynku.

  Data dodania: 31 03 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nad wodą

(9)

Nad wodą - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: