Aktywny wypoczynek Podkategoria: Aktywny wypoczynek

Sortuj po:

 • LIK Czarter »

  Spróbuj lik-czarter. pl i zdecyduj się na rejs jachtem po mazurskich jeziorach. Z czarter jachtów na Mazurach przeżyjesz niezapomnianą przygodę. Podczas rejsu będziesz będziesz mógł zapoznać się z żeglarstwem. Poznasz zasady trzymania steru, stawiania masztu czy wybierania żagli. Tereny te są super miejscem na wypoczynek a piękne krajobrazy, świeże powietrze i czysta woda sprawią, że odzyskasz siły do dalszej pracy.

  Data dodania: 16 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tenisa na Ursynowie - Daniel Prokopiuk »

  Profesjonalna szkoła tenisa na terenie Mokotowa i Ursynowa. Lekcje odbywają się w obiektach sportowych "Warszawianka" i "Legia". Nauka tenisa jest dostępna dla każdego, na dowolnym poziomie zaawansowania. Każdy trener tenisa podchodzi indywidualnie do wszystkich uczestników. Lekcje są nastawione tylko i wyłącznie na praktykę i naukę odpowiedniej techniki w trakcie gry w tenisa. Godziny i dni są dopasowane do możliwości uczestników. Szkoła tenisa oferuje nie tylko efektywny trening, ale również dobrą zabawę i satysfakcję z nabytych umiejętności.

  Data dodania: 09 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Niezwykłe pokazy freestyle football »

  Robert Guzik to i utalentowany sportowiec, który Freestyle Footballem zajmuje się od sześciu lat. To dziedzina sportu, która polega na realizowaniu różnych sztuczek z piłką, z pomocą nóg albo karku. Ten błyskotliwy mężczyzna ma na swoim koncie dużo osiągnięć, które osiągnął nie tylko w Polsce, ale również są ona na poziomie rangi Międzynarodowej. Jeśli szukasz więc ciekawej atrakcji, która wzbudzi zainteresowanie wśród publiczności na swojej imprezie, czy też innym wydarzeniu, należałoby wybrać oczywiście jego. Robert w swojej propozycji posiada pokazy sztuczek piłkarskich. Pokazy, które wykonuje zawsze mają styl zsynchronizowanej z muzyką choreografii. Sportowiec oprócz występów proponuje także szkolenie, czyli naukę elementarnych trików. Może{być to wspaniała zabawa zarówno dla dzieci, jak a oprócz tego osób dorosłych.

  Data dodania: 15 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Klub fitness wyposażenie »

  Master-Sport jest polskim producentem różnego rodzaju sprzętu do ćwiczeń. Jego propozycja to zwłaszcza urządzenia do treningu siłowego, ale lecz i, bo tuż obok klasycznych wolnych ciężarów, stojaków a oprócz tego ławek pojawiają urządzenia do ćwiczeń cardio, maszyny stosowane czy akcesoria do treningu funkcjonalnego. Wszystkie produkty Master-Sport powstają przy współpracy z placówkami specjalizującymi się w przemyśle a oprócz tego sporcie oraz osobami aktywnie zaangażowanymi w branżę sportową, innymi słowy samymi zawodnikami i również ich trenerami. Takie podejście sprawia, że Master-Sport jest w stanie przygotować idealne ekwipunek dla każdej sportowej placówki. Oferta kierowana jest zarówno do właścicieli hoteli, klubów fitness a także dużych siłowni, jak i do osób, które chciałyby stworzyć sobie miejsce do ćwiczeń we własnym domu.

  Data dodania: 05 03 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aktywny wypoczynek

(10)

Aktywny wypoczynek - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: