Przemysł Podkategoria: Przemysł

Sortuj po:

 • Nalewarki »

  Nalewarki odgrywają bardzo istotną rolę w całej linii rozlewniczej. Ich głównym celem jest dozowanie produktów do opłukanych opakowań. Nowoczesne nalewarki wyposażone są w parametry udoskonalające efektywność linii produkcyjnej. Można jest skonfigurować pod względem typu i konsystencji dozowanego produktu, a także pojemności pojemnika. Nasz salon oferuje maszyny rozlewnicze i nalewarki cenionych firm, takich jak CFT i STOPPIL.

  Udoskonalenie skuteczności linii rozlewniczej ma istotny wpływ na całokształt produkcji konkretnego przedsiębiorstwa. Już dziś możesz zagwarantować swojej firmie bardziej wydajne procesy. Maszyny rozlewnicze, takie jak oferowane przez nasz salon nalewarki, podwyższają wydajność linii. Zapewniają kontrolę procesu dawkowania produktów i oddziałują na jakość produkcji, zgodną z najnowszymi standardami. Nalewarki z łatwością dopasowują się do konkretnego pojemnika i konsystencji nalewanego produktu. Dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania obsługa urządzenia jest prosta, podobnie jak jej eksploatacja.

  Zapraszamy do profesjonalnego salonu maszyn rozlewniczych. Zbudujemy dla Ciebie kompletną linię rozlewniczą wyposażoną w maszyny o najwyższej jakości. Naszym priorytetem jest zwiększenie możliwości Twojego zakładu. Witamy w świecie nowoczesnych rozwiązań technicznych.


  NALEWARKI ULTRAPAK

  Data dodania: 08 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne maszyny cnc »

  Od początku działania Dematec Polska Sp. z o. o., przedsiębiorstwo jest dobrym i czołowym wytwórcą maszyn numerycznych. Oferujemy maszyny w 170 modelach. Zarówno tokarki, centra obróbcze a także obrabiarki. Oferujemy maszyny wielkogabarytowe stosowane w przemyśle stoczniowym a oprócz tego górniczym, części zamienne do wszelkiego typu obrabiarek CNC, akcesoria dodatkowe takie jak pręty, uchwyty, stoły obrotowe czy narzędzia. Sukcesywnie od 2005 roku wprowadzamy na rynek polski maszyny japońskich wytwórców. Dążymy do tego by oferować taki utensylia, który zaspokoi potrzeby wymagających klientów. Posiadamy spore doświadczenie, kadrę doświadczonych specjalistów, pracowników i nowoczesny park mechaniczny. Cenimy sobie znajomość rzeczy i również terminowość. Zapraszamy do skorzystania z oferty na stronie www. dematec. pl

  Data dodania: 10 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka Metalu »

  Nasza firma to jeden z liderów wielkopolskiego rynku obróbki metali, aluminium i tworzyw sztucznych. Specjalnością firmy jest frezowanie cnc oraz toczenie cnc. Wykonujemy również szlifowanie płaszczyzn oraz obróbkę elektroerozyjną. Nowoczesny park maszynowy, którym dysponujemy pozwala nam na wykonywanie niezwykle skomplikowanych projektów, co wielokrotnie zdobyło uznanie wśród naszych klientów. Jeżeli więc poszukujesz rzetelnej firmy oferującej usługi cnc, to zapraszamy do naszej narzędziowni w Poznaniu.

  Data dodania: 02 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wtrysk z gazem »

  Kaplast Sp. z o. o. to jedna z nielicznych firm w Polsce, która para się produkowaniem wysokiej jakości artykułów z tworzyw sztucznych w bardzo atrakcyjnej cenie. Dostarczamy naszym klientom wysokiej klasy detale z tworzyw Pa 6 oraz Pa 6. 6, ewentualnie włókien szklanych. Posiadamy zarówno wtrysk z gazem, jak oraz również innowacyjny wtrysk dwukomponentowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować dla swoich klientów detale z tworzyw nawet o bardzo skomplikowanych kształtach. Posiadamy innowacyjny park mechaniczny oraz zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych zleceń dla każdej gałęzi przemysłu. Nasze przetwórstwo tworzyw sztucznych bez ustanku się rozwija, za sprawą czego jesteśmy w stanie podołać coraz to wyższym wymaganiom naszych klientów.

  Data dodania: 08 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tartak Rybnik : http://drewtrak.pl »

  Przedsiębiorstwo Drewtrak para się obróbką drewna począwszy od transportu surowca z jednostek Lasów Państwowych poprzez prefabrykację aż po dostawę na budowę. Jeden z czołowych tartaków. Wytwarzamy dobrej jakości produkty z drewna iglastego litego począwszy od desek szalunkowych, drewna na konstrukcje szkieletowe oraz konstrukcje dachów w klasie C24 czy też wyższej aż po elementy małej architektury ogrodowej. Niezależnie od tzw. przecierania drewna oferujemy dalszą obróbkę wyprodukowanych elementów. Z drewna liściastego twardego produkujemy elementy o różnorakich zadanych kształtach które jest stosowane głównie jako dystanse, kliny przy transporcie elementów przemysłowych. Wszystkie nasze produkty posiadają wymagany certyfikat. W ramach kompleksowej obsługi inwestycji istnieje również szansa montażu wytwarzanych przez nas elementów.

  Data dodania: 10 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy z suchym lodem »

  Suchy lód jest wykorzystywany coraz częściej na domowych imprezach niż do tej pory. Bezproblemowy dostęp do suchego lodu spowodował że każdy może nabyć ten komponent bezpośrednio w sklepie suchego lodu lub on-line, za pośrednictwem strony internetowej. Dostawa suchego lodu odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich dlatego też nie ruszając się z domu można zamówić suchy lód na imieniny lub urodziny. Należy jednak dokładnie obliczyć ile suchego lodu jest potrzebne na domową imprezę i do czego go użyjemy. Granulat suchego lodu można przeznaczyć do efektów specjalnych które ubarwią każdą imprezę lub deserów, lodów lub dymiących drinków z suchym lodem. Te ostatnie pojawiają się na urodzinach przy zdmuchiwaniu świeczek i wypijaniu toastu urodzinowego. Gromkie sto lat zapijane drinkiem z suchym lodem mogą być podniosłą uroczystością. Biały gęsty dym pojawiający się nad drinkiem lub gęsta mgła która unosi się tuż przy podłodze pojawia się w wyniku sublimacji suchego lodu. Sublimacja suchego lodu to zamiana ciała stałego w gaz. Dwutlenek węgla z którego został wytworzony. Ze względu na to że suchy lód posiada temperaturę -78. 5°C należy na imprezach zachować środki bezpieczeństwa. Jest to bardzo ważne aby nie dotykać zestalonego dwutlenku węgla oraz podczas sączenia drinka nie połknąć granulki która może poparzyć przełyk.

  Data dodania: 21 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie włóknocement »

  Przedsiębiorstwo Tomar to niekwestionowana tradycja, która umożliwiła nam na wyrobienie sobie perfekcyjnej opinii pośród naszych klientów. W toku wielu lat udało nam się zawrzeć współpracę z wieloma przedsiębiorstwami, które wystawiają nam pozytywną opinię. Cięcie kompozytów, to nasza specjalność. Gwarantujemy Wam maksymalne wsparcie w tym temacie. Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy realizują cięcie włóknocement. Projektujemy a oprócz tego wykonujemy elewacje wentylowane. Jeśli chcecie, abyśmy zarówno wyprodukowali dla Was cały projekt oraz go wykonali, to namawiamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy opowiedzą Wam stricte o warunkach współpracy z nami. Trudnimy się również nadzorowaniem montażu a także sporządzaniem dokumentacji końcowej. Nasza firma ma swoją siedzibę w Błoniu pod Warszawą. Zachęcamy do nawiązania kontaktu.

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Www.metallexpres.pl : blachy mosiężne »

  Nasza spółka para się produkcją oraz dystrybucją wyrobów hutniczych z metali nieżelaznych. Zajmujemy się wyrabianiem artykułów z aluminium, brązu, ołowiu, cynku, miedzi, stali nierdzewnej a także mosiądzu. W naszej propozycji znajdują się wysokiej klasy blachy aluminiowe. Aluminium jest odporne na korozję a także charakteryzuje się wysokim przewodnictwem elektrycznym. Po mistrzowsku sprawdzają się przy produkcji maszyn czy urządzeń. Mogą także służyć jako element dekoracyjny. Mosiądz, to znaczy stop miedzi i również cynku, jest przeciwnie zaś metalem bardzo plastycznym, toteż jego szerokie zastosowanie w elementach dekoracyjnych. Sprzedajemy blachy mosiężne, które ze względu na swą wysoką podatność na obróbkę skrawaniem, będą przydatne w pracy na automatach. Produkujemy blachy o zróżnicowanej grubości (od 0, 5 mm do dwudziestu mm) i szerokości, sięgającej od 500 do 2000 mm.

  Data dodania: 08 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie sklepów »

  Jowix Triomet zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Gwarantujemy Wam bardzo dobre wyposażenie kawiarni a oprócz tego innego rodzaju obiektów handlowych. Możecie liczyć na naszą wysokiej jakości obsługę, która zrobi wszystko, abyście byli zachwyceni z jakości oferowanych przez nas usług. Macie możliwość u nas zamówić meble, które sami stworzyliśmy czy też też pochodzą od uznanych wytwórców, którzy znani są z najlepszej jakości towarów. Swoim klientom gwarantujemy też szereg innych usług, do których da się zaliczyć cięcie laserem. Zalicza się do nas Centrum Wycinania Laserowego CNC, które umożliwia precyzyjne zrealizowanie tej usługi. Posiadamt nadzieję, że nasza oferta okaże się dla Was bardzo atrakcyjna i również skorzystacie z niej w niedługim czasie. O ile macie do nas dodatkowe pytania, to namawiamy do kontaktu. Nasi personel są do Waszej dyspozycji.

  Data dodania: 26 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pisklęta ogólnoużytkowe »

  Drób S. A. to spółka drobiarska z Wielkopolski. Jej cała działalność skupia się naturalnie jedynie na drobiu, czyli m. in. na odchowie stad mięsnych czy np. produkowaniu jaj wylęgowych. Firma posiada w swoich zakładach wylęgowych a oprócz tego na farmach liczne pisklęta ogólnoużytkowe, do których bezustannie dochodzą nowe. W ciągu jednego roku na obszarze tych placówek dochodzi do wylęgnięcia się aż kilkudziesięciu milionów sztuk nowych piskląt. To, co zdecydowanie wyróżnia wielkopolską spółkę drobiarską, to jej oferta usług. Znajdują się w niej bowiem nie tylko pisklęta kurze, ale też pisklęta gęsie. Na krajowym rynku ta spółka jest jednym z kluczowych eksportów owsianych gęsi, co zdecydowanie dobrze o niej świadczy. Każdy, kto chciałby zawrzeć z nią współpracę, powinien to zrobić jak najszybciej.

  Data dodania: 10 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne oleje turbinowe »

  Przedsiębiorstwo Petroff to rzetelna i również godna polecenia firma, która od 1991 roku proponuje swoim klientom wysokiej klasy oleje przemysłowe w bardzo atrakcyjnej cenie. Jako jedna z niewielu firm w kraju sprzedajemy oleje turbinowe, maszynowe, obiegowe, formierskie, hartownicze, białe a oprócz tego niezawodne oleje do tłoczenia. O ile nie wiedzą Państwo wciąż jakie oleje wybrać z naszej niemałej oferty to służymy fachowym doradztwem. Nasz sklep internetowy gwarantuje wygodne a oprócz tego bezpieczne zakupy przez Internet, przystępne ceny na rynku i błyskawiczną dostawę na terenie całego kraju. Warto nadmienić także oraz o tym, że trudnimy się również kompleksową filtracją olejów dla maszyn przemysłowych, budowlanych a także górniczych. Dzięki niemałemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu sprzętowi jesteśmy w stanie uzyskać dla Państwa każdą oczekiwaną przez Was klasę czystości oleju.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Koło obrotowe »

  Potrzebujesz kół do swoich artykułów? To rewelacyjnie się składa, dlatego że nasza firma para się sprzedażą kół różnego rodzaju. Mamy takie artykuły jak koło stałe, koło obrotowe, koła meblowe i inne towary. Cały nasz asortyment możesz odkryć na naszej stronie firmowej. Wszelkie produkty są wysokiej jakości a oprócz tego co równie istotne w korzystnych cenach. Jeżeli masz jakieś pytania to zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Nasz fachowy zespół chętnie udzieli Państwu wszelkich informacji na każde nurtujące Państwa pytanie. Proszę tylko mieć na uwadze, że działamy od poniedziałku do piątku w godzinach między 8 a 16, wiec prosimy o kontakt w tych godzinach. Nasz sklep pozwala zaoszczędzić na przesyłce już przy zakupie powyżej 600 złotych, przesyłka jest wtedy zupełnie bezpłatnie. O ile zainteresowała Państwa nasza oferta to zachęcamy do kontaktu telefonicznego a także na stronę www.

  Data dodania: 29 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna linia pakująca »

  „Miflex-Masz” działa na rynku 1997 w zakresie produkcji maszyn a także urządzeń do pakowania różnego typu. Bardzo duża część z naszych towarów powstała w oparciu o własne pomysły konstrukcyjne. Nasze hale produkcyjne są bez zarzutu wyposażone w przybory najlepszej klasy taki jak tokarki, obrabiarki, centra obróbkowe a oprócz tego multum innego sprzętu umożliwiającego nam produkcję artykułów na najlepszym poziomie. Mamy w sprzedaży pakowarki, saszetkarki, krajarki do folii oraz papieru a także sporo innych maszyn. Jesteśmy przekonani, że każdy w pełni będzie usatysfakcjonowany z oferty naszej firmy. Dodatkowymi zaletami naszej firmy jest posiadanie zaawansowanej grupy specjalistów. Namawiamy każdego do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Za sprawą nam każdy otrzyma maszyny spełniające jego oczekiwania. Jesteśmy pewni naszej jakości.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tekstylia samochodowe »

  Firma Kora to polski producent dzianin technicznych bardzo doskonałej jakości. Przedsiębiorstwo łączy nowoczesne technologie z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem zdobytym w branży. Każda z dzianin, które znajdują się w propozycji firmy dostosowywana jest pod kątem każdego klienta indywidualnie - co do splotu, gramatury, składu surowcowego czy szerokości. Przedsiębiorstwo proponuje w tym także dzianiny flagowe, żakardy, frottę, tiul, markizety, wiskozę, elanę ciętą i niemało innych. Tkaniny firmy Kora wykorzystywane są do produkcji poszyć oraz pokryć samochodowych, wkładów oraz pokryć krzeseł, foteli kinowych, elementy stabilizatorów medycznych i laminatów tekstylnych. Z propozycji korzysta przemysł samochodowy, medyczny, meblowy, obuwniczy. Dzięki wykańczalni tkanin firma być może kompleksowo zakończyć proces produkcji.

  Data dodania: 30 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opaski zaciskowe »

  Nasze wysokiej jakości opaski ślimakowe to doskonała oferta dla wszystkich tych osób, które szukają świetnego kompromisu pomiędzy wysoką jakością wykonania a przystępną ceną. W prowadzonym przez nas sklepie internetowym znajdą Państwo niezawodne opaski kolorowe, opaski zaciskowe nylonowe a oprócz tego opaski metalowe zaciskowe, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają konkurencji. Jako jeden z niewielu sklepów internetowych w Polsce sprzedajemy też opaski do placów zabaw oraz opaski z podwójnym zamkiem. O ile nie wiedzą Państwo do tej pory jakie opaski wybrać z naszej rozległej oferty sprzedażowej to służymy profesjonalnym doradztwem. Zachęcamy do zapisania się na naszego newslettera, za sprawą czego zawsze na bieżąco będą Państwo z najświeższą propozycją naszej firmy. Najlepsze opaski na rynku wyłącznie w ADVANTEX S. C.

  Data dodania: 08 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Producent detali z tworzyw sztucznych »

  Jeśli ciekawią Państwa wyroby z tworzyw sztucznych, zachęcamy do skorzystania z propozycji naszej firmy. Wtryskiwanie tworzyw sztucznych to dobrze znana i również sprawdzona metoda produkcji, polegająca na wtryskiwaniu tworzywa do specjalnej formy, dokąd stygnąc przyjmuje pożądany kształt. Jesteśmy w niej specjalistami a oprócz tego nie ma przed nami żadnych tajemnic, posiadamy poparte sukcesami wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Usługa, którą wykonujemy dla Państwa, realizowana jest na najlepszej klasy wtryskarkach, przy użyciu precyzyjnie wykonanych form, co ostatecznie pozwala na uzyskanie gotowego produktu jak doskonałej jakości, bez zbędnych błędów. Do produkcji naszych artykułów używamy też najlepszych granulatów tworzyw sztucznych, ażeby zlecona przez naszych Klientów produkcja przebiegała ekspresowo a oprócz tego bez najmniejszego problemu.

  Data dodania: 17 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje nierdzewne - sprawdź ofertę »

  Przedsiębiorstwo Metal Welding Service zajmuje się szeroko pojętym utrzymaniem i również konserwacją maszyn i również urządzeń. Klientom proponujemy szereg usług tj. spawanie materiałów trudnospawalnych np. : żeliwa, staliwa, lutowanie miękkie oraz twarde. Produkuje także płyty napawane następującymi technologiami: MMA, MIG/MAG, TIG, PTA. Specjalizuje się również w wytaczaniu i napawaniem mobilnych otworów. Specjalizacja firmy Metal Welding Service jest także metalizacja natryskowa, łukowa i również promieniowa. Metal Welding Service jest solidną firmą oferującą usługi o najlepszej klasy. Swoje usługi proponuje dla przemysłu maszynowego, hutniczego i również energetyki. Oprócz produkcji urządzeń i również maszyn firma para się także serwisem oraz regeneracja tych podzespołów. Firma mieści się w Dąbrowie Górniczej na ulicy Perla 10.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja narzędzi »

  Ciepło zapraszamy na naszą stronę internetową. Awax - Dia to firma, która świadczy usługi w zakresie produkcji, ostrzenia a oprócz tego regeneracji narzędzi diamentowych. Przedsiębiorstwo z 20 letnim doświadczeniem oferuje głównie frezy diamentowe, trzpieniowe oraz nasadzane, piły a oprócz tego głowice formatujące. Narzędzia diamentowe dostarczane przez firmę charakteryzują się wysoką jakością a także dokładnością realizacji. Oprócz sprzedaży asortymentu, w ofercie znaleźć da się również regenerację oraz ostrzenie narzędzi diamentowych. Regeneracja narzędzi odbywa się przy wykorzystaniu urządzeń z nową generacją, metodami takimi jak - elektroerozyjną a także szlifowaniem. Wszystkie usługi wykonywane przez firmę odbywają się co koń wyskoczy a oprócz tego z dokładnością. Ich produkcja ma zastosowanie| przy obróbce drewna, tworzyw sztucznych a także metali nieżelaznych.

  Data dodania: 08 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Profile plastikowe »

  Przedsiębiorstwo Euro linia to przedsiębiorstwo, która jest największym producentem rur kanalizacyjnych z PCV-U i listew podparapetowych o profilu transportowym a także montażowym w regionie. Dzięki wieloletniemu stażowi w branży możemy pochwalić się bardzo dobrą jakością a także rzetelnością w powierzanych nam zadaniach. Nasza oferta posiada multum wyjątkowych i unikatowych usług związanych z w szczególności transportem i kompleksową sprzedażą naszych produktów tego rodzaju jak przyłącze kanalizacyjne oraz same rury, które mają standardowe a także niestandardowe profile PCV. Zachęcamy bardzo miło do zaznajomienia się z resztą informacji o firmie oraz o naszej rozbudowanej ofercie, którą znaleźć można na prowadzonej przez nas własnej stronie internetowej, którą dostosowaliśmy chcący dla wygody naszych klientów, których stawiamy na najwyższym miejscu.

  Data dodania: 29 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne opakowania foliowe »

  Od ponad dwóch dekad nasze przedsiębiorstwo istnieje na rynku zajmując się wytwarzaniem wyrobów z tworzyw sztucznych. Mamy bardzo profesjonalne grono specjalistów, które potrafi wyprodukować opakowania foliowe spełniające najwyższe standardy. Bez wątpienia należałoby zaznajomić się z propozycją naszego przedsiębiorstwa. Przy realizacji naszej produkcji wykorzystujemy wyłącznie najlepsze a oprócz tego dobrej jakości materiały. Z tej przyczyny z całą pewnością jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom stawianym przed nami. W zakres usług jakie mamy w wachlarzu wchodzi też konfekcjonowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki. Zawsze dokładamy starań stricte przeanalizować potrzeby rynku oraz dostosować je do stawianych przed nami zadań. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu czy to telefonicznego bądź e-mailowego. Postaramy się rozwiać wszelkie dręczące państwa problemy.

  Data dodania: 31 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Koparka kołowa »

  W licznych miejscach w okolicach Warszawy jak a także samej Warszawie istnieje zapotrzebowanie na usługi związane z robotami budowlanymi. Jeśli szukasz koparki do niwelacji terenu, wszelkiego rodzaju prac ziemnych, lub przygotowania gruntów do postawienia parkingów warto skorzystać z usług firmy Lukkop. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem związanym z funkcjonowaniem na terenie Warszawy. Z chęcią pomożemy wywieźć gruz z twojej posesji a także zgarnąć śnieg, który następnie wywieziemy z twojej działki albo posesji. Nasze działanie jest fachowe i solidne. Dbamy o każdy detal staramy się zadowolić naszych klientów. Możemy także wypożyczyć potrzebny sprzęt związany z zadaniami koparki w tym samą koparkę. Wchodząc na naszą stronę firmową znajdziesz tam wszelkie potrzebne informacje i dane kontaktowe. Ceny usług koparki ustalamy po konsultacjach z klientem.

  Data dodania: 15 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Tesko hurtownia materiałów biurowych »

  Segregatory ułatwiają archiwizowanie różnego rodzaju ważnych papierów oraz łatwe odnalezienie ich w razie potrzeby. W gospodarstwie domowym segregatory mogą być bardzo pomocne w zachowaniu ładu w bieżących dokumentach i opłatach. Segregatory najlepiej kupić w sklepie internetowym. W ofercie sklepu można znaleźć wiele segregatorów o różnej wielkości i kolorystyce. Wyposażone są w naklejkę na której można opisać zawartość segregatora. Jest to bardzo pomocnew późniejszym odszukiwaniu dokumentów.

  Data dodania: 29 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tacki papierowe - tedmark.pl »

  Nasza propozycja to perfekcyjna oferta dla firm gastronomicznych, które potrzebują poszerzyć swoją działalność. Jeśli myślicie o tym, aby pakować jedzenie dla Waszych klientów i dostarczać im ją prosto do domu, to u nas znajdziecie najlepsze i najwygodniejsze pojemniki. Zapewniamy Wam naprawdę szeroką ofertę na opakowania, w których żadna żywność się nie zepsuje. Mamy dla Was najróżniejsze kartony na pizzę. Potrzebujecie zapakować mały format, średni lub największy? Nie ma problemu. U nas na pewno je dostaniecie. Potrzebujecie pudełka, w które ze spokojem będziecie mogli pakować świeże sałatki albo też inne świeże jedzenie? Oferujemy Wam nasze papierowe pudełka bądź w wersji plastikowej, które można bez trudności zamykać i otwierać. Nasze kubki papierowe idealnie nadają się do automatów, w których można zakupić gorące napoje. Zapraszamy do nawiązania z nami stałej i korzystnej współpracy, której na pewno nie pożałujecie.

  Data dodania: 17 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki ciśnieniowe »

  Jesteśmy zakładem, który zajmuje się wykonywaniem urządzeń do celów uzdatniania wody do celów pitnych, gospodarczych, a także maszyn dla ciepłownictwa, a oprócz tego przemysłu. Mamy w ofercie m. in. filtry ciśnieniowe, zbiorniki stalowe i dodatkowo wiele więcej. Posiadamy bardzo duże praktykę o czym świadczy fakt, że z naszych usług skorzystało niemało zakładów przemysłowych, stacji uzdatniania wody, ciepłowni a takżedużo więcej firm. Od 2011 roku prowadzony przeze mnie biznes znajduje się w okolicach Grudziądza. Prócz tego posiadamy również certyfikaty świadczące, że wszystkie nasze usługi realizujemy w zgodzie z najwyższymi standardami. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą mojej korporacji.

  Data dodania: 08 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Agregaty uprawowe »

  Przedsiębiorstwo Expom para się produkcją a oprócz tego sprzedażą wysokiej klasy maszyn a także urządzeń rolniczych. Nasze artykuły rozprowadzane są przez około siedemdziesięciu partnerów handlowych, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu naszą marką. Nawiązaliśmy również sporo kontraktów zagranicznych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wysokiej klasy standardy, a oprócz tego były niezawodne i również wytrzymałe. W naszej propozycji znajdziesz m. in. włóki, głębosze, agregaty talerzowe, spulchniacze, kultywatory dłutowe, brony talerzowe, kultywatory ścierniskowe, wały uprawowe, wały do pługów i wiele więcej. Do każdego klienta podchodzimy na sposób indywidualny, stąd przystosujemy propozycję do Twoich potrzeb. Tylko my zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy i atrakcyjne ceny. Namawiamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne prace hydrotechniczne »

  Jeżeli jest tobie potrzebny specjalista od usług wodnych to muszą Państwo skorzystać naszego przedsiębiorstwa. Od dawna paramy się pracami które łączą się z pracami wykonywanymi pod powierzchnią wody. W naszym zespole działają wyłącznie sprawdzeni specjaliści, którzy dysponują niebywałymi talentami. Za sprawą tego są w stanie zrealizować praktycznie każde prace, które wiąże się z pracą pod wodą. W skład naszych usług w tym także montaż urządzeń odbojowych, inne prace podwodne, filmowanie podwodne, cięcie i również spawanie a także remonty podwodne różnego rodzaju urządzeń. Jesteśmy w niezwykle przekonani, że jakakolwiek firma, która zdecyduje się na wybranie naszych usług będzie zupełnie ukontentowana. Doświadczenie jakim dysponujemy niewątpliwie procentuje i pozwala nam na wykonanie nawet najbardziej trudnych zleceń. Bardzo miło zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 30 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Płyty szkło-poliestrowe UPM »

  Firma INBEHA jest jednym z najważniejszych polskich dystrybutorów profili i również płyt stworzonych z różnego gatunku tworzyw sztucznych. Tego typu towary są niezbędne dla przemysłu, z tej przyczyny na pewno nie można narzekać na brak zapotrzebowania na nie. Na domiar tego INBEHA trudni się produkcją różnego gatunku części do maszyn. Jej specjalnością z całą pewnością jest produkowanie części z odpowiednio obrobionych laminatów. W ofercie INBEHA można znaleźć bez liku artykułów takich jak GPO-3 albo płyty szkło-epoksydowe EPGC. Są one wykonane z najlepszej klasy materiałów oraz odpowiednio przygotowane do użycia. Firma INBEHA zawsze gwarantuje też bardzo szybką wysyłkę i również podobnie szybki transport wszystkich zamówień do każdego ze swoich klientów. Sprawia to, że jest to firma całkowicie fachowa a oprócz tego godna uwagi.

  Data dodania: 26 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Łożyska ślizgowe Łódź »

  TECH-ŁOŻYSKA (lozyska-lodz. com) to łódzka przedsiębiorstwo dostarczająca dobrej jakości łożyska od uznanych na rynku producentów. Dzięki doskonałej lokalizacji (ul. 6-go Sierpnia, łódź gwarantuje obsługę klientów zarówno z Łodzi, jak i z całej okolicy. Prowadzi nie tylko sprzedaż stacjonarną, jak i również wysyłkową, zawsze z troską o możliwie najkrótszy czas realizacji. Propozycja obejmuje różnego rodzaju łożyska: kulkowe, łożyska baryłkowe, łożyska igiełkowe, ślizgowe, łożyska toczne. Poza łożyskami dostępny jest bogaty wybór kompletów naprawczych do samochodów różnego rodzaju marek. Firma jest w stanie sprowadzić elementy nawet do bardzo rzadkich modeli aut. Świetne warunki płatności, wykwint oraz biegłość realizacji zamówienia sprawiają i również doświadczona obsługa a także korzystne ceny wyróżniają TECH-ŁOŻYSKA na rynku oraz umożliwia zdobywać stale nowych klientów.

  Data dodania: 26 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Zmywacz do kleju »

  ABS-JET Service to małopolska firma, która istnieje na rynku polskim obecnie od 2001 roku. Pierwotnie cała oferta tej firmy skupiała się na tym, by zagwarantować ludziom dostęp do takich urządzeń jak drukarki przemysłowe. Współcześnie jest to także serwis, do którego trafiają uszkodzone drukarki przemysłowe i również dostawca wielu materiałów niezbędnych nawiasem mówiąc, tak aby niezbyt dokładnie wykorzystywać tego sprzętu. ABS-JET Service to także fabrykant a także rozdzielacz środków czystości, środków BHP a także kosmetyków do pielęgnacji. Jeśli zatem znakomitość pragnie zyskać profesjonalnej jakości zmywacz czy też sprecyzowany projekt drukarki przemysłowej, w ABS-JET Service oba towary są naturalnie dostępne. Sprzedawane w atrakcyjnych cenach oraz szybko przesyłane, stąd robiąc zakupy w ABS-JET Service można posiadać pewność, że nie traci się swoich pieniędzy w gwizdek!

  Data dodania: 20 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne grawerowanie ręczne zegarków, »

  Macie pomysł na wyprodukowanie wazonu z oryginalnym napisem? A może chcecie dać komuś piękne szklanki z unikalnym grawerunkiem? Czy chcecie w wyjątkowy sposób wyróżnić swoich pracowników, którzy działają w interesie Waszej firmy? To zapraszamy Was do firmy Witgrav, która realizuje grawerowanie laserowe. W tym momencie od wielu lat znajdujemy się na rynku a oprócz tego bezbłędnie wiemy, że jest to bardzo klawy droga na wyprodukowanie dla swoich bliskich pięknych prezentów. Za sprawą nowoczesnym maszynom a oprócz tego oprogramowaniu komputerowemu wykonujemy wszystkie nasze dekret. Na Wasze życzenie wykonujemy również grawerowanie dyplomów dla pracowników. Przekonajcie się, że działamy tak naprawdę kompleksowo i również solidnie. Jeśli macie dodatkowe pytania, to zachęcamy do kontaktu. Wykonujemy grawerunki na różnorakich materiałach.

  Data dodania: 24 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie materacy »

  Używamy sprzętu Karcher renomowanej na Europejskim rynku do prania i czyszczenia kanap, narożników, materacy, sof, foteli, krzeseł, zabawek pluszowych, dywanów wykładzin. Posiadamy środki piorące likwidujące alergeny i bakterii. Miły zapach tapicerki. Atest PZH. Nietypowe zlecenia. Prace wykonujemy na miejscu u klienta w domu lub biurze. Szybkie schnięcie tapicerki meblowej. Szybki dojazd. Warszawa i okolice.

  Data dodania: 25 03 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przemysł

(21)

Przemysł - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: