Dzieci Podkategoria: Dzieci

Sortuj po:

 • Klub malucha piastów »

  Wyszukując żłobek pruszków dla swojego dziecka niejednokrotnie myślimy, czy to aby na pewno dobra decyzja. Czy nie lepiej byłoby dłuższy czas zostać ze swoim dzieciątkiem w domu, ażeby mieć na nie oko. Są to rozterki większości kobiet. Jednakże trzeba myśleć, że dziecię powinno mieć jak najwięcej kontaktów ze własnymi rówieśnikami. Dzięki temu nauczy się komunikacji z innymi dziećmi i tego, że trzeba się dzielić zabaweczkami. Nawet jeśli początku będą ciężkie i dla rodzica i dla dziecka nie winno się poddawać. Sami zobaczycie, że gdy szkrab już się przyzwyczai to będzie bardzo wesoło pozostał w żłobku, a może być też tak, iż z rozbawienia zupełnie nie będzie chciał powracać do domu. Zazwyczaj takie dzieci, chodzące do żłobka wcześniej się usamodzielniają, jedzą ładne swoje posiłki, przestają nosić pieluszki i tym podobne. Żłobek akademia odkrywców zachęca do wpadnięcia na stronę internetową oraz do zaznajomienia się z planem dzionka wszystkich rodziców. Odnajdziecie tam wiele istotnych wiadomości oraz oczywiście kontakt do żłobka.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdziany Klasa 5 »

  Jeśli udało Ci się zdać z klasa 4 do klasa 5, to możesz być pewny, że teraz będzie już coraz ciężej. Kilka minut nauki dziennie i na przerwach zdecydowanie nie wystarczą na tym poziomie nauki. Będzie potrzebne wiele większe zaangażowanie i skupienie na lekcjach. Na sprawdziany klasa 6 zdecydowanie przydadzą się ściągi, które ułatwią zaznaczenie dobrych odpowiedzi. Do tego samo ich pisanie pozwoli nam zapamiętać większość istotnych rzeczy. Później na sprawdzianie nie będziemy mieć kłopotu z szybkim odnalezieniem danego zagadnienia na kartce. Jeżeli wiesz jakie dokładnie będą pytania możesz zrobić sobie sprawdzian gotowiec.

  Data dodania: 17 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie materacy »

  Używamy sprzętu Karcher renomowanej na Europejskim rynku do prania i czyszczenia kanap, narożników, materacy, sof, foteli, krzeseł, zabawek pluszowych, dywanów wykładzin. Posiadamy środki piorące likwidujące alergeny i bakterii. Miły zapach tapicerki. Atest PZH. Nietypowe zlecenia. Prace wykonujemy na miejscu u klienta w domu lub biurze. Szybkie schnięcie tapicerki meblowej. Szybki dojazd. Warszawa i okolice.

  Data dodania: 25 03 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dzieci

(20)

Dzieci - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: