Pomoc drogowa Podkategoria: Pomoc drogowa

Sortuj po:

 • Skup aut Gdynia - skup.aut.co.pl »

  Nie masz chęci na sprzedaż rodzinnego samochodu. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową. Tam znajdziesz wszystkie informacje. Firma skup. aut. co. pl istnieje na rynku motoryzacyjnym od kilku lat. Podstawowym naszym zajęciem jest skup aut. Odkupimy pojazdy osobowe oraz dostawcze do 3, 5 tony od osób prywatnych, firm i instytucji. Kupimy auta używane, powypadkowe, poleasingowe, przeznaczone do złomowania. Dojeżdżamy do klienta na obszarze Gdańska, Sopotu, Gdyni oraz okolic Trójmiasta. Przyjazd na oględziny pojazdu jest darmowy. Zapłacimy gotówką na miejscu u kontrahenta. Poboczną usługą jaką się zajmujemy jest pomoc drogowa w okolicach Gdyni. Nie czekaj dłużej i zadzwoń do nas lub wejdź na www. Nie jest istotne czy chcesz sprzedać BMW, skupimy auta wszelakich modeli i marek.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia samochodów Szczecin »

  Każdego dnia na drogach naszych miast dochodzi przynajmniej do paru wypadków. Są one spowodowane przez dekoncentrację, rozdrażnienie, bądź też niestety, lecz także i poprzez głupotę kierowców. Do tegoż dochodzą takie sprawy, gdzie też samochód zaczyna szwankować w trasie oraz nie ma możliwości, by dalej się nim poruszać. W obydwóch przypadkach niezbędna jest auto pomoc szczecin, dzięki, której jeśli jest taka możliwość samochód pozostanie naprawiony na miejscu, lub też odholowany w określone przez właściciela miejsce. Niewątpliwie liczba takowych wydarzeń powoduje, iż jest dużo firm, które świadczą takie usługi. Stąd też czasami myślimy z którą z nią się skontaktować, kiedy jest nam taka właśnie pomoc konieczna. Wszystkim osobom, który zdarzyła się takowa nieprzyjemna niespodzianka zalecamy, aby zatelefonować do firmy kazauto. pl. Oczywiście funkcjonuje ona dwadzieścia cztery godziny na dobę, więc możemy liczyć na nią faktycznie o każdej porze dzionka, jak również nocy. Zachęcamy aby popatrzeć na stronę gdzie będziecie mogli zaznajomić się z całkowitą ofertą.

  Data dodania: 12 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie materacy »

  Używamy sprzętu Karcher renomowanej na Europejskim rynku do prania i czyszczenia kanap, narożników, materacy, sof, foteli, krzeseł, zabawek pluszowych, dywanów wykładzin. Posiadamy środki piorące likwidujące alergeny i bakterii. Miły zapach tapicerki. Atest PZH. Nietypowe zlecenia. Prace wykonujemy na miejscu u klienta w domu lub biurze. Szybkie schnięcie tapicerki meblowej. Szybki dojazd. Warszawa i okolice.

  Data dodania: 25 03 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pomoc drogowa

(21)

Pomoc drogowa - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: