Szczecin Podkategoria: Szczecin

Sortuj po:

 • Kancelaria Notarialna Szczecin »

  Kancelaria Notarialna Szczecin. Notariusz Szczecin. Sporządzanie testamentów, zapisów windykacyjnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, oświadczeń o przyjęciu i odrzuceniu spadku, europejskie poświadczenia spadkowe, umowy sprzedaży, umowy deweloperskie, umowy przeniesienia, umowy przedwstępne, umowy spółek, protokoły zgromadzeń wspólników, protokoły zebrań wspólnot mieszkaniowych, umowy majątkowe małżeńskie, rozdzielność majątkowa, podział majątku, dział spadku, zniesienie współwłasności

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Kompleksowa obsługa rachunkowo-podatkowa to bardzo poszukiwana usługa wśród przedsiębiorców prowadzących zarejestrowaną działanie gospodarczą. Kompetentne oraz otwarte na problemy klienta biuro rachunkowe jest w tym wypadku na przysłowiową wagę złota. Prowadzenie księgowości powinno przypaść w udziale ludziom, którzy posiadają odpowiednią wiedzę a oprócz tego doświadczenie w tym zakresie. Biuro Rachunkowe Magdalena Mazurek ze Szczecina, prowadzi swoją funkcjonowanie od roku 2009 a oprócz tego ugruntowało swoją pozycję na lokalnym rynku rozliczeń finansowych. Obsługując zróżnicowane podmioty gospodarcze wykuło sobie markę i zaprawiło się w rozwiązywaniu rozmaitych sytuacji. Ten zgrany kolektyw współpracowników posiada wszystkie konieczne certyfikaty a oprócz tego kompetencje do prowadzenia spraw. Indywidualne stosunek do każdego klienta i miła atmosfera przy załatwianiu spraw to dodatkowe cechy firmy.

  Data dodania: 21 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Sala weselna Szczecin »

  Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nasz lokal Lila Park ofertą. Zajmiemy się zorganizowaniem wesela w Szczecinie. W Lila Parku, który położony jest w cichej i spokojnej okolicy, nieco oddalonej od centrum miasta organizowane są przyjęcia najwyższej klasy. Posiadamy duże doświadczenie w tego rodzaju działalności. Nasza sala weselna Szczecin dysponuje salą bankietową dla 300 osób. Znajduje się w niej spory parkiet do tańca i zabawy oraz wiele przestrzeni przeznaczonej do siedzenia przy stolikach. Naszym Klientom oferujemy kilka wariantów cenowych za usługi. W każdym mieści się wiele dań z naszego Menu. Polecamy zapoznanie się ze szczegółami naszej oferty, które znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do umawiania się na oględziny naszej sali, prosimy wtedy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Polecamy wesela Szczecin.

  Data dodania: 10 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria rowerowe »

  Prowadzimy internetowy sklep rowerowy. W naszej propozycji znajdą Państwo : akcesoria rowerowe, oświetlenie rowerowe, części rowerowe, utensylia rowerowe. Oferujemy bidony o różnych pojemnościach a oprócz tego w różnych kolorach. Najpopularniejsze są bidony z tworzywa - są tanie i również mają niewielką wagę. W swojej ofercie posiadamy także bidony z aluminium i również bidony metalowe. Można kupić u nas dzwonki rowerowe zróżnicowane odnośnie do wielkości, rodzaju a oprócz tego koloru. Proponujemy liczniki rowerowe przewodowe i bezprzewodowe. Znajdą Państwo u nas lusterka rowerowe : montowane na kierownicy albo naramienne. Nadto posiadamy w sprzedaży nawigacje rowerowe z wbudowaną funkcją licznika rowerowego, mierzące czas, prędkość, dystans czy liczbę spalonych kalorii. Nasze podpórki, nazywane inaczej stopkami rowerowymi, dobieramy do ilości cali, jaką mają koła roweru.

  Data dodania: 28 09 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szczecin

(9)

Szczecin - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: