Malarstwo Podkategoria: Malarstwo

Sortuj po:

 • Art »

  Ludzie mogą wyrażać swoje postrzeganie świata na sporo sposobów. Głownie się toż robi przez wszelakie wytwory kultury. Chociaż do tego należy posiadać również talent. Jednakże nie jest toż wystarczające. Mianowicie wszelką pasję należy szlifować. Bez pracy tak faktycznie nigdy nie dojdzie się nie tyle do doskonałości co nie znajdzie się dla siebie niniejszej odpowiedniej drogi. Można oznajmić, iż sztuka jest drogą wyborów tudzież w końcu znalezieniem owej najdoskonalszej dla siebie ścieżki. Proponujemy obrazy, które tworzy Pan Maciej Cieśla, gdyż mają one wyjątkowy styl. Łączą w sobie symbolikę, formy geometryczne, postmodernizm tudzież noefowizm. Poprzez ową interpretację te dzieła są wyjątkowe oraz owym samym posiadają olbrzymią wartość. Nadto częstą tematyką jest kobieta, zaś jeszcze ujęcie zła oraz nawiązuje się w nich do mitologii oraz folkloru. Więcej informacji oraz opcja zobaczenia zdjęć obrazów posiadają Państwo na witrynie elektronicznej: maciejciesla. blogspot. com. Gdyby chcieli Państwo nabyć obrazy toż prosimy o kontakt.

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Portrety na zamówienie »

  Dosłownie każdy kto też urządza mieszkanko chce, aby miało ono swój charakter. Dzięki temu doskonale się w nim czujemy. Jednak bez różnicy na to, do kogo też się udamy na pewno oglądamy zdjęcia w ramkach. Prezentują one ukochane osoby, jak i są pamiątką po znaczących wydarzeniach. Niezaprzeczalnie powodują one, że mieszkanie wydaje się dużo bardziej przytulne. Jednak w niektórych przypadkach należałoby pomyśleć o czymś oryginalnym, niż zwykłe fotografie. Pragnieniem polecić Wam portrety na zamówienie, jakie malowane są na podstawie fotografii. Takie piękne obrazy tworzy Pan Tomasz Mrowiński. Są to portrety olejne. Odzwierciedlają one w nawet najdorodniejszych szczególikach osobę, albo też parę, które mają się znajdować na obrazie. Realne jest też zakupienie portretu dajmy na to własnego ukochanego pieseczka. Jeśli pragniecie sprawdzić efekty prac Pana Tomasza zachęcamy ażeby spojrzeć na jego stronkę internetową. W zakładce portrety sami będziecie mogli oszacować podobieństwo portretów z fotografiami wysłanymi poprzez klienta. Gwarantujemy, że będziecie pełni podziwu.

  Data dodania: 15 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie materacy »

  Używamy sprzętu Karcher renomowanej na Europejskim rynku do prania i czyszczenia kanap, narożników, materacy, sof, foteli, krzeseł, zabawek pluszowych, dywanów wykładzin. Posiadamy środki piorące likwidujące alergeny i bakterii. Miły zapach tapicerki. Atest PZH. Nietypowe zlecenia. Prace wykonujemy na miejscu u klienta w domu lub biurze. Szybkie schnięcie tapicerki meblowej. Szybki dojazd. Warszawa i okolice.

  Data dodania: 25 03 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Malarstwo

(21)

Malarstwo - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: