Strony prywatne Podkategoria: Strony prywatne

Sortuj po:

  • Przekaż 1 % podatku »

    Na początku każdego roku widać w mediach kampanie dotyczące przekazywania podatku na fundacje. Podopieczni każdej z fundacji takie kampanie robią sobie sami także ja :) Strona jest poświęcona mojej chorobie jak i zbieraniu środków na pokrycie kosztów "leczenia". Jeśli szukasz komu przekazać swój 1% podatku to dobrze trafiłeś. Zdiagnozowano mnie w 2013 i od tamtej pory choroba postępuje małymi krokami. Objawy można złagodzić odpowiednimi suplementami odżywczymi jak i dostosowaną indywidualnie rehabilitacją neurologiczną. Działania te mają usprawnić działanie organizmu i poprawę kondycji fizycznej. Wszystko to kosztuje i potrzebuję wsparcia aby trzymać formę ponad normę ;)

    Więc rozliczając się z urzędem skarbowym wpisz moje dane, czyli cel szczegółowy i KRS. Możesz dołączyć do hasła przewodniego „Zostaw swój 1 procent podatku w Zabrzu”. Masz dużo środków na karcie pre-paid, wyślij SMSa premium wspierającego moje subkonto fundacji. Robisz zakupy internetowo zainstaluj wtyczkę FaniMani i wskaż mnie jako swój cel przekazania środków. Wszystkie metody są proste i opisane na mojej stronie www. miopatia. pl oraz w postach na fanpage’u @miopatia. mitochondrialna. Miopatia Mitochondrialna na którą choruję polega na złym funkcjonowaniu mitochondriów w komórkach. Przez te upośledzenia nie jest dostarczana odpowiednia ilość energii do organów z wysokim zapotrzebowaniem energetycznym takim jak mięśnie, mózg czy oczy. Przez te braki powstają nieodwracalne uszkodzenia co przyczynia się do niepełnosprawności organizmu. Wysokiej jakości mitoceutyki poprawiają funkcjonowanie komórek i zapobiegają ich dalszemu uszkodzeniu.

    Wszystkie metody utrzymania odpowiedniej sprawności są niestety kosztowne. Domowa rehabilitacja ruchowa na stacjonarnym rowerze też jest kontynuowana na co dzień jednak nie zastąpi to profesjonalnej rehabilitacji pod okiem wykwalifikowanego fizjoterapeuty. Dołącz do wpierających moje zmagania z tym incydentem chorobowym.

    Data dodania: 14 05 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Strony prywatne

(6)

Strony prywatne - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: