Narzędzia Podkategoria: Narzędzia

Sortuj po:

 • Obróbka Metalu »

  Nasza firma to jeden z liderów wielkopolskiego rynku obróbki metali, aluminium i tworzyw sztucznych. Specjalnością firmy jest frezowanie cnc oraz toczenie cnc. Wykonujemy również szlifowanie płaszczyzn oraz obróbkę elektroerozyjną. Nowoczesny park maszynowy, którym dysponujemy pozwala nam na wykonywanie niezwykle skomplikowanych projektów, co wielokrotnie zdobyło uznanie wśród naszych klientów. Jeżeli więc poszukujesz rzetelnej firmy oferującej usługi cnc, to zapraszamy do naszej narzędziowni w Poznaniu.

  Data dodania: 02 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Skrzynka narzędziowa »

  King Tony to doświadczona firma, która oferuje najlepsze na rynku narzędzia ręczne dla branży budowlanej. Działamy od 1976 a także przez ten długi era czasu udało nam się zredagować wysoką pozycję na rynku i również zyskać wielu ukontentowanych klientów w całym kraju. Jeśli potrzebne są Państwu solidne klucze nasadowe, nożyce do blach bądź wkrętaki to super trafiliście. Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonane są z doskonałej klasy materiałów, za sprawą czego będą Państwu sprawnie świadczyć usługi przez multum długich lat użytkowania. Pierw stawiamy na jakość i również wysokie standardy produkcji, z tej przyczyny nasze przybory ręczne nie mają sobie równych. Jedynie u nas dostępna jest fachowa skrzynka narzędziowa, która powinna znajdować się w warsztacie każdego mężczyzny. Na wszystkie oferowane przez nas przybory udzielamy gwarancji.

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja narzędzi »

  Ciepło zapraszamy na naszą stronę internetową. Awax - Dia to firma, która świadczy usługi w zakresie produkcji, ostrzenia a oprócz tego regeneracji narzędzi diamentowych. Przedsiębiorstwo z 20 letnim doświadczeniem oferuje głównie frezy diamentowe, trzpieniowe oraz nasadzane, piły a oprócz tego głowice formatujące. Narzędzia diamentowe dostarczane przez firmę charakteryzują się wysoką jakością a także dokładnością realizacji. Oprócz sprzedaży asortymentu, w ofercie znaleźć da się również regenerację oraz ostrzenie narzędzi diamentowych. Regeneracja narzędzi odbywa się przy wykorzystaniu urządzeń z nową generacją, metodami takimi jak - elektroerozyjną a także szlifowaniem. Wszystkie usługi wykonywane przez firmę odbywają się co koń wyskoczy a oprócz tego z dokładnością. Ich produkcja ma zastosowanie| przy obróbce drewna, tworzyw sztucznych a także metali nieżelaznych.

  Data dodania: 08 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czujnik zegarowy »

  Każda osoba, która jest gotowa na wejście w posiadanie wysokiej jakości narzędzi powinna przyjrzeć się z ofercie naszego sklepu. Funkcjonujemy na rynku od bardzo dawna a także w tym czasie znacząco rozbudowaliśmy naszą ofertę produktów, które posiadamy w sklepie. Nasz asortyment obejmuje w szczególności sprzęt budowlane, materiały ścierne, elektronarzędzia a także mnogość różnych towarów. Posiadamy bardzo bogatą propozycję, w której bezsprzecznie każdy zainteresowany wyszuka coś dla siebie. Kładziemy nacisk na sprzedawaniu raptem i zaledwie sprawdzonych firm wśród których można zobaczyć takie marki jak choćby Kafer. Jeśli czegoś natychmiast nie mamy w naszej ofercie to nawiąż z nami kontakt, a oczywiście Ci to sprowadzimy. Namawiamy bardzo serdecznie do zakupów dokonanych w naszej firmie. Każdy ekwipunek jest prawdziwy i przetestowany przez nas by nie dostarczać artykułów nie satysfakcjonujących dla naszych klientów.

  Data dodania: 31 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdziany Klasa 5 »

  Jeśli udało Ci się zdać z klasa 4 do klasa 5, to możesz być pewny, że teraz będzie już coraz ciężej. Kilka minut nauki dziennie i na przerwach zdecydowanie nie wystarczą na tym poziomie nauki. Będzie potrzebne wiele większe zaangażowanie i skupienie na lekcjach. Na sprawdziany klasa 6 zdecydowanie przydadzą się ściągi, które ułatwią zaznaczenie dobrych odpowiedzi. Do tego samo ich pisanie pozwoli nam zapamiętać większość istotnych rzeczy. Później na sprawdzianie nie będziemy mieć kłopotu z szybkim odnalezieniem danego zagadnienia na kartce. Jeżeli wiesz jakie dokładnie będą pytania możesz zrobić sobie sprawdzian gotowiec.

  Data dodania: 17 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Narzędzia

(20)

Narzędzia - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: