Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

Sortuj po:

 • Sprawdziany Klasa 5 »

  Jeśli udało Ci się zdać z klasa 4 do klasa 5, to możesz być pewny, że teraz będzie już coraz ciężej. Kilka minut nauki dziennie i na przerwach zdecydowanie nie wystarczą na tym poziomie nauki. Będzie potrzebne wiele większe zaangażowanie i skupienie na lekcjach. Na sprawdziany klasa 6 zdecydowanie przydadzą się ściągi, które ułatwią zaznaczenie dobrych odpowiedzi. Do tego samo ich pisanie pozwoli nam zapamiętać większość istotnych rzeczy. Później na sprawdzianie nie będziemy mieć kłopotu z szybkim odnalezieniem danego zagadnienia na kartce. Jeżeli wiesz jakie dokładnie będą pytania możesz zrobić sobie sprawdzian gotowiec.

  Data dodania: 17 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa Norma PRO »

  Zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniach, które organizujemy od blisko 20 lat. Mamy wiedzę i doświadczenie z zakresu kosztorysowania budowlanego oraz obsługi oprogramowania Norma. Pracujemy w małych grupach, przy samodzielnych stanowiskach komputerowych. Po odbyciu kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat. Zapraszamy.

  Data dodania: 15 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek szkolenia kierowców częstochowa »

  Dzisiaj posiadamy do dyspozycji niezwykle mnóstwo udogodnień, jednak wiele z nich wymaga wcześniejszej nauki. Tak z pewnością dzieje się w przypadku motoryzacji. Na pewno jeżdżenie swym autem jest o wiele bardziej komfortowe aniżeli przemieszczanie się publicznymi środkami transportu. W tej drugiej kwestii musimy liczyć się z wieloma utrudnieniami jak np. spóźnienia, bądź niemili współpasażerowie. Chociaż, żeby jeździć samemu samochodem to potrzebna jest znajomość przepisów, tudzież dodatkowo umiejętność prowadzenia auta. Przeto tak wskazane jest prawo jazdy. Wszelka jazda bez niego jest złamaniem przepisów, tudzież jeszcze stanowi duże ryzyko na drodze. W osk częstochowa świetnie przygotują Państwa do egzaminu na prawo jazdy. Tam kursy obejmują 30 godzin teorii i tyle samo czasu jest poświęcone na jazdy. Cena nie jest nadmierna. Mianowicie wynosi 1500 zł, natomiast studenci tudzież uczniowie płacą o 100 zł mniej. W razie pytań wyjątkowo gorąco zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną, jednakowoż do dotarcia osobiście.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Program kosztorysowy »

  Kosztorysowanie to proces, który powinien poprzedzić każdą, choćby namniejszą inwestycję budowlaną. Pozwala on na oszacowanie kosztów jakie będą się wiązały z wykonaniem pracy oraz niezbędnymi materiałami. W naszej ofercie znajdują się narzędzia kosztorysowe doskonale nadające się do pracy w firmach różnej wielkości. Zapraszamy do zapoznania ze szczegółami na stronie.

  Data dodania: 07 11 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

(20)

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres: