Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

Sortuj po:

 • Obsługa Norma PRO »

  Zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniach, które organizujemy od blisko 20 lat. Mamy wiedzę i doświadczenie z zakresu kosztorysowania budowlanego oraz obsługi oprogramowania Norma. Pracujemy w małych grupach, przy samodzielnych stanowiskach komputerowych. Po odbyciu kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat. Zapraszamy.

  Data dodania: 15 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kurs excel »

  W życiu należy wymagać, lecz przede wszystkim od siebie, a następnie dopiero od kolejnych. Przedtem potrzeba coś dać z siebie. Bez najdrobniejszych wątpliwości nie jest toż sprawa prosta. Szczególnie jest to znaczące w szukaniu pracy o której zawsze się marzyło. Zdecydowanie dzisiaj firmy stawiają ogromne wymagania, lecz należałoby im sprostać. Bez kwestionowania dziś patrzy się wyjątkowo na umiejętność pracy z excelem. Na pewno jest toż poważny program i jego nauka wymaga sporej ilości czasu, zaś dodatkowo determinacji. Niemniej nie jest to wystarczające. Otóż należy również odnaleźć możliwość dzięki jakiej szybko przyswoją Państwo wiedzę. Zdecydowanie jest to kurs excel online, jaki nauczy Państwa mnóstwa przydatnych rzeczy. Co znaczące po jego zakończeniu od instruktora dostaną Państwo certyfikat wykonania tego szkolenia. Na pewno ze znajomością excela o sporo łatwiej będzie Państwu odnaleźć wymarzoną pracę i tymże samym odmienić własne życie na lepsze. Bez najmniejszych wątpliwości tenże kurs excela przyniesie Państwu multum korzyści.

  Data dodania: 11 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Program kosztorysowy »

  Kosztorysowanie to proces, który powinien poprzedzić każdą, choćby namniejszą inwestycję budowlaną. Pozwala on na oszacowanie kosztów jakie będą się wiązały z wykonaniem pracy oraz niezbędnymi materiałami. W naszej ofercie znajdują się narzędzia kosztorysowe doskonale nadające się do pracy w firmach różnej wielkości. Zapraszamy do zapoznania ze szczegółami na stronie.

  Data dodania: 07 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek szkolenia kierowców częstochowa »

  Dzisiaj posiadamy do dyspozycji niezwykle mnóstwo udogodnień, jednak wiele z nich wymaga wcześniejszej nauki. Tak z pewnością dzieje się w przypadku motoryzacji. Na pewno jeżdżenie swym autem jest o wiele bardziej komfortowe aniżeli przemieszczanie się publicznymi środkami transportu. W tej drugiej kwestii musimy liczyć się z wieloma utrudnieniami jak np. spóźnienia, bądź niemili współpasażerowie. Chociaż, żeby jeździć samemu samochodem to potrzebna jest znajomość przepisów, tudzież dodatkowo umiejętność prowadzenia auta. Przeto tak wskazane jest prawo jazdy. Wszelka jazda bez niego jest złamaniem przepisów, tudzież jeszcze stanowi duże ryzyko na drodze. W osk częstochowa świetnie przygotują Państwa do egzaminu na prawo jazdy. Tam kursy obejmują 30 godzin teorii i tyle samo czasu jest poświęcone na jazdy. Cena nie jest nadmierna. Mianowicie wynosi 1500 zł, natomiast studenci tudzież uczniowie płacą o 100 zł mniej. W razie pytań wyjątkowo gorąco zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną, jednakowoż do dotarcia osobiście.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie materacy »

  Używamy sprzętu Karcher renomowanej na Europejskim rynku do prania i czyszczenia kanap, narożników, materacy, sof, foteli, krzeseł, zabawek pluszowych, dywanów wykładzin. Posiadamy środki piorące likwidujące alergeny i bakterii. Miły zapach tapicerki. Atest PZH. Nietypowe zlecenia. Prace wykonujemy na miejscu u klienta w domu lub biurze. Szybkie schnięcie tapicerki meblowej. Szybki dojazd. Warszawa i okolice.

  Data dodania: 25 03 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

(21)

Kursy i szkolenia - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: