Kamieniarstwo Podkategoria: Kamieniarstwo

Sortuj po:

 • Gabionen steine »

  Granit jest materiałem, jaki jest coraz częstej stosowany. Obecnie można spotkać się z nim w parkach, ale także i na przykład w domach jednorodzinnych oraz w ich ogrodach. Powszechne stają się bruki zrobione z granitmauersteine, jakie nie jedynie ładniej wyglądają, ale też i są znacznie bardziej trwałe, niż standardowa kostka brukowa. Nasz firma GNS nie tylko sprzedaje granit, a także i wykonuje z niego rozmaitego typu elementy. Posiadamy zarówno odbiorców indywidualnych, którzy dokonują zakupów detalicznych, jak i duże firmy. Pracujemy nie jedynie w Niemczech, a też w Polsce, Austrii oraz Szwajcarii. Dosłownie cały czas się rozwijamy pozyskując to odbiorców z następujących terenów. Wszystko dzięki temuż, że gdy tylko dziesięć lat temuż założyliśmy działalność rozpoczęliśmy współprace z kopalnią granitu, jaka mieści się w małej odległości od nas. Jak się domyślacie pozwala nam toż na korzystne stawki naszych produktów, a też na sprawdzoną jakość. Poza tym, mamy stałych dostarczycieli. Zachęcamy na naszą stronę.

  Data dodania: 02 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Klasyczne nagrobki Ruda Śląska »

  Branża kamieniarska nie posiada dla nas najmniejszych tajemnic. Od wielu lat paramy się wszystkim co jest z nią związane. Lecz również produkujemy nowe produkty, ale też zajmujemy się renowacją starych. Nasza propozycja obejmuje zwłaszcza produkcję grobowców, piwniczek, wykonywanie tekstów na nagrobkach bądź realizację opieki ponad nagrobkami. W głównej mierze nasze usługi oferujemy na terenie województwa śląskiego. W naszej wieloletniej działalności wykonaliśmy bardzo dużo różnych usług, z których każdy z klientów w każdej chwili był usatysfakcjonowany. Dajemy gwarancję, że prawie każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług będzie w pełni usatysfakcjonowany. Na ostatek co do jednego z długoletnią działalnością idzie w parze wzrost naszych kwalifikacji. Namawiamy do zaznajomienia się z naszą ofertą jak również skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nagrobki granitowe »

  Namawiamy serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy Lastrico. Zakład kamieniarski funkcjonuje już od 1970 roku. Od początku okresu działalności priorytetem firmy było zaspokojenie oczekiwań nawet w największym stopniu wymagających Klientów. Przez okres działalności naszego zakładu, zdążyliśmy zauważyć, że w kamieniu zaklęte jest piękno. Nie obca jest nam praca na materiałach wśród których są piaskowce, marmury, granity. konglomeraty. Wytwarzamy z nich: parapety, blaty zarówno do kuchni jak a także łazienki, ławy, kwietniki, schody, elementy wystroju wnętrz a oprócz tego architektury ogrodowej. Działamy nie tylko w Polsce, lecz również poza granicami naszego kraju. Oczywiście wykonujemy także nagrobki. Posiadamy rozległe grono ukontentowanych Klientów. Dołącz do nich a także postaw na usługi naszej firmy! Pełną ofertę zawarliśmy na naszej stronie internetowej do której odwiedzenia serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Kamieniarskie Gliwice »

  Śmierć w różnych kulturach jest pokazywana całkowicie odmiennie. Ewidentnie związana jest ona z religiami. W wielu spośród nich ten moment uznawany jest za łącznik pomiędzy życiem doczesnym a wiecznym. Życie po śmierci intrygowało i nadal zajmuje multum osób. W wielu kulturach wierzy się, iż obrzęd pochówku, a dodatkowo miejsce spoczynku mają kolosalne znaczenie dla owej transcendentalnej sfery, która namacalnie nigdy nie będzie osiągalna. Wszak właśnie występują powiązania pomiędzy tymi dwoma światami. Niewątpliwie i toż niezależnie od wiary, jednakowoż jej braku to należy osobie zmarłej dać godne miejsce. Zakład Kamieniarski SMERCZEK proponuje nagrobki Gliwice, które wyróżniają się najznakomitszą jakością wykonania i dostępne są po konkurencyjnych stawkach. Owa firma istnieje już od 1995 roku i ma na swym koncie ponad 3100 nagrobków. Poza owym mogą Państwo liczyć na specjalistyczną obsługę. Docierając do Zakładu Kamieniarskiego w Zabrzu przy ulicy Wolności 161 mają Państwo możliwość na spokojnie wybrać odpowiedni odcień i kształt, gdyż jest tam wielka wystawa nagrobków.

  Data dodania: 30 01 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kamieniarstwo

(8)

Kamieniarstwo - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: