Kamieniarstwo Podkategoria: Kamieniarstwo

Sortuj po:

 • Klasyczne nagrobki Ruda Śląska »

  Branża kamieniarska nie posiada dla nas najmniejszych tajemnic. Od wielu lat paramy się wszystkim co jest z nią związane. Lecz również produkujemy nowe produkty, ale też zajmujemy się renowacją starych. Nasza propozycja obejmuje zwłaszcza produkcję grobowców, piwniczek, wykonywanie tekstów na nagrobkach bądź realizację opieki ponad nagrobkami. W głównej mierze nasze usługi oferujemy na terenie województwa śląskiego. W naszej wieloletniej działalności wykonaliśmy bardzo dużo różnych usług, z których każdy z klientów w każdej chwili był usatysfakcjonowany. Dajemy gwarancję, że prawie każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług będzie w pełni usatysfakcjonowany. Na ostatek co do jednego z długoletnią działalnością idzie w parze wzrost naszych kwalifikacji. Namawiamy do zaznajomienia się z naszą ofertą jak również skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nagrobki granitowe »

  Namawiamy serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy Lastrico. Zakład kamieniarski funkcjonuje już od 1970 roku. Od początku okresu działalności priorytetem firmy było zaspokojenie oczekiwań nawet w największym stopniu wymagających Klientów. Przez okres działalności naszego zakładu, zdążyliśmy zauważyć, że w kamieniu zaklęte jest piękno. Nie obca jest nam praca na materiałach wśród których są piaskowce, marmury, granity. konglomeraty. Wytwarzamy z nich: parapety, blaty zarówno do kuchni jak a także łazienki, ławy, kwietniki, schody, elementy wystroju wnętrz a oprócz tego architektury ogrodowej. Działamy nie tylko w Polsce, lecz również poza granicami naszego kraju. Oczywiście wykonujemy także nagrobki. Posiadamy rozległe grono ukontentowanych Klientów. Dołącz do nich a także postaw na usługi naszej firmy! Pełną ofertę zawarliśmy na naszej stronie internetowej do której odwiedzenia serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Gabionen steine »

  Granit jest materiałem, jaki jest coraz częstej stosowany. Obecnie można spotkać się z nim w parkach, ale także i na przykład w domach jednorodzinnych oraz w ich ogrodach. Powszechne stają się bruki zrobione z granitmauersteine, jakie nie jedynie ładniej wyglądają, ale też i są znacznie bardziej trwałe, niż standardowa kostka brukowa. Nasz firma GNS nie tylko sprzedaje granit, a także i wykonuje z niego rozmaitego typu elementy. Posiadamy zarówno odbiorców indywidualnych, którzy dokonują zakupów detalicznych, jak i duże firmy. Pracujemy nie jedynie w Niemczech, a też w Polsce, Austrii oraz Szwajcarii. Dosłownie cały czas się rozwijamy pozyskując to odbiorców z następujących terenów. Wszystko dzięki temuż, że gdy tylko dziesięć lat temuż założyliśmy działalność rozpoczęliśmy współprace z kopalnią granitu, jaka mieści się w małej odległości od nas. Jak się domyślacie pozwala nam toż na korzystne stawki naszych produktów, a też na sprawdzoną jakość. Poza tym, mamy stałych dostarczycieli. Zachęcamy na naszą stronę.

  Data dodania: 02 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdziany Klasa 5 »

  Jeśli udało Ci się zdać z klasa 4 do klasa 5, to możesz być pewny, że teraz będzie już coraz ciężej. Kilka minut nauki dziennie i na przerwach zdecydowanie nie wystarczą na tym poziomie nauki. Będzie potrzebne wiele większe zaangażowanie i skupienie na lekcjach. Na sprawdziany klasa 6 zdecydowanie przydadzą się ściągi, które ułatwią zaznaczenie dobrych odpowiedzi. Do tego samo ich pisanie pozwoli nam zapamiętać większość istotnych rzeczy. Później na sprawdzianie nie będziemy mieć kłopotu z szybkim odnalezieniem danego zagadnienia na kartce. Jeżeli wiesz jakie dokładnie będą pytania możesz zrobić sobie sprawdzian gotowiec.

  Data dodania: 17 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kamieniarstwo

(20)

Kamieniarstwo - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: