Hotelarstwo Podkategoria: Hotelarstwo

Sortuj po:

 • Hotel Warszawa lotnisko »

  Hotel WAW to współczesny hotel o średniej powierzchni, posiadający do dyspozycji gości 57 pokoi o dużym standardzie. Pensjonat proponuje to, czego podróżni spodziewają najbardziej – zlokalizowany jest w Stolicy w bezpośredniej bliskości lotniska, z jakiego dojazd to zatem typowy „rzut kamieniem”. Pokoje pensjonatu to różnorodność oraz swoboda dopasowania ich do osobistych, specjalnych spraw. Hotel Warszawa lotnisko jest miejscem dość kameralnym o wysokim standardzie a także posiadający dużo miejsc parkingowych. Na miejscu czeka także znakomita kuchnia hotelowa, serwująca tylko sezonowe dania, spójne z cyklem wegetacyjnym, dzięki któremu przybyłym zapewniane jest zazwyczaj duże menu. WAW Hotel to więc miejsce zdecydowanie uniwersalne, potrafiące zaspokoić potrzeby dowolnego podróżnika, bez względu na wysokość jego oczekiwań.

  Data dodania: 01 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty »

  Toruń jest niewątpliwie magicznym miastem, gdzie można znaleźć mnóstwo bardzo ciekawych miejsc. Jednym z takich miejsc jest nasz klimatyczny hotel, gdzie zawsze wynajmiecie noclegi dla siebie i również dla swoich bliskich. W niskich oraz rozsądnych cenach proponujemy Wam wygodne pokoje bądź 2 luksusowe apartamenty Toruń. W naszej restauracji zjecie smaczne posiłki, które przyrządzone są przez naszych najzdolniejszych szefów kuchni. Oprócz oferowania gościny, paramy się również organizacją najróżniejszych przyjęć okolicznościowych. Mamy 2 sale, gdzie możemy zorganizować przyjęcie weselne, przyjęcie komunijne bądź imprezy firmowe. Dla klientów biznesowych zorganizujemy również spotkania szkoleniowa a także konferencje. Możecie liczyć na najwyższą jakość obsługi. Zachęcamy do odwiedzenia toruńskiego hotelu Gotyk.

  Data dodania: 29 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdziany Klasa 5 »

  Jeśli udało Ci się zdać z klasa 4 do klasa 5, to możesz być pewny, że teraz będzie już coraz ciężej. Kilka minut nauki dziennie i na przerwach zdecydowanie nie wystarczą na tym poziomie nauki. Będzie potrzebne wiele większe zaangażowanie i skupienie na lekcjach. Na sprawdziany klasa 6 zdecydowanie przydadzą się ściągi, które ułatwią zaznaczenie dobrych odpowiedzi. Do tego samo ich pisanie pozwoli nam zapamiętać większość istotnych rzeczy. Później na sprawdzianie nie będziemy mieć kłopotu z szybkim odnalezieniem danego zagadnienia na kartce. Jeżeli wiesz jakie dokładnie będą pytania możesz zrobić sobie sprawdzian gotowiec.

  Data dodania: 17 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Hotelarstwo

(20)

Hotelarstwo - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: