Geodezja i kartografia Podkategoria: Geodezja i kartografia

Sortuj po:

 • Profesjonalna gleboznawcza klasyfikacja gruntów »

  Nasza firma GEOTLAS, to ekipa doświadczonych ludzi wykonujących usługi kartograficzne a także geodezyjne. Firma powstała ponad 10 lat temu a oprócz tego od początku zyskała uznanie pośród zleceniodawców. Jesteśmy doświadczonymi pracownikami, robione przez naszą firmę pomiary są szalenie precyzyjne a oprócz tego staranne. Firma przyjmując zlecenia czy to od przedsiębiorstw czy od klientów indywidualnych, swoje zadania wykonuje profesjonalnie i również uważnie. Za sprawą urządzeniom pomiarowym nowej generacji a także wysoko wydajnym komputerom, wszelkie projekty są dokładne i również w popularnych formatach. Dostarczamy klientom między innymi opracowanie map numerycznych, wznowienie granic działek, pomiary sytuacyjne obiektów, mapy projektowe i sporo innego rodzaju prac geodezyjnych. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową do zapoznania się z najnowszą ofertą i również informacjami dotyczącymi działalności firmy.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Turek »

  Potrzebni są Tobie geodeci? Serdecznie zapraszamy do przedsiębiorstwa Plot-Geo, która istnieje w tym momencie od znacznego już czasu na rynku. Geodezja jest wymagającą profesją, której należy ofiarować prawidłowo wiele pracy. Natomiast my nienagannie wywiązujemy się ze swoich zadań a oprócz tego śmiało możecie na nas liczyć. Turek i również cały powiat turecki to miejsca, gdzie jest się w stanie spotkać naszych pracowników. Do współpracy zachęcamy małe, średnie oraz duże firmy, które chcą wykonać konkretne badania geodezyjne. My a oprócz tego naszej dobrej jakości utensylia jesteśmy do Twoje dyspozycji. Oferujemy takie prace, jak geodezyjna obsługa budowy, pomiary przemieszczeń a także odkształceń, montaż osnów geodezyjnych, posegregowanie gruntów, wznowienie znaków granicznych i również bez liku innych. Będzie nam bardzo ujutno, jeżeli powierzycie nam swoje zadanie.

  Data dodania: 28 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdziany Klasa 5 »

  Jeśli udało Ci się zdać z klasa 4 do klasa 5, to możesz być pewny, że teraz będzie już coraz ciężej. Kilka minut nauki dziennie i na przerwach zdecydowanie nie wystarczą na tym poziomie nauki. Będzie potrzebne wiele większe zaangażowanie i skupienie na lekcjach. Na sprawdziany klasa 6 zdecydowanie przydadzą się ściągi, które ułatwią zaznaczenie dobrych odpowiedzi. Do tego samo ich pisanie pozwoli nam zapamiętać większość istotnych rzeczy. Później na sprawdzianie nie będziemy mieć kłopotu z szybkim odnalezieniem danego zagadnienia na kartce. Jeżeli wiesz jakie dokładnie będą pytania możesz zrobić sobie sprawdzian gotowiec.

  Data dodania: 17 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Geodezja i kartografia

(20)

Geodezja i kartografia - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: