Firmy sportowe Podkategoria: Firmy sportowe

Sortuj po:

 • Trener personalny Trójmiasto »

  Trener osobisty para się treningiem osób indywidualnych, które będą chciały zmienić cokolwiek w swoim życiu na lepsze. Trener para się przygotowaniem odpowiednich ćwiczeń dla swoich podopiecznych, które będą musiały być realizowane w regularny sposób. Mało tego zajmie się on również ustaleniem odpowiedniej diety, która będzie dla podopiecznego zdrowa a oprócz tego pełna energii oraz witamin. Można liczyć na rzetelnie przygotowany plan treningowy na cały miesiąc, aby poprawić swoją kondycję fizyczną i również zadbać o sylwetkę, dzięki czemu stanie się jej osoba w szybkim tempie zdecydowanie w wyższym stopniu atrakcyjna. Treningi odbywają się w elastycznych godzinach, także z udziałem trenera personalnego, gdzie można wyuczyć się wielu umiejętności praktycznych, z tej przyczyny jest to najlepsza opcja na rozpoczęcie aktywnego trybu życia.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Snooker »

  Nasza firma MakMartketing od ponad 14 lat trudni się branżą sportu: dokładniej bilardu. Jako jedyna polska przedsiębiorstwo, współpracowaliśmy ze Światową a także Europejską Federacją Bilardową, co czyni nas najbardziej uznaną firmą na rynku. Od początku naszej działalności aktywnie staramy się organizować imprezy sportowe, co czyni nas wdrożonym w świat sportu. Prowadzimy inwestycje w kluby bilardowe, za sprawą czego zyskaliśmy zaufanie nie tylko klientów, lecz również dużych przedsiębiorstw. Zapewniamy także w naszym sklepie internetowym akcesoria bilardowe - kije snookerowe, stoły bilardowe czy wszelaki osprzęt. Posiadamy najlepszy kontakt z klientem - w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapewniamy pomoc dotyczącą współpracy. Śledzimy nowości i stale prowadzimy promocje i również poszerzamy nasz dobór o najlepszy narzędzia do snookera.

  Data dodania: 25 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie materacy »

  Używamy sprzętu Karcher renomowanej na Europejskim rynku do prania i czyszczenia kanap, narożników, materacy, sof, foteli, krzeseł, zabawek pluszowych, dywanów wykładzin. Posiadamy środki piorące likwidujące alergeny i bakterii. Miły zapach tapicerki. Atest PZH. Nietypowe zlecenia. Prace wykonujemy na miejscu u klienta w domu lub biurze. Szybkie schnięcie tapicerki meblowej. Szybki dojazd. Warszawa i okolice.

  Data dodania: 25 03 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy sportowe

(21)

Firmy sportowe - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: