Finanse Podkategoria: Finanse

Sortuj po:

 • Notariusz Toruń Radzińska »

  Notariusz to osoba zaufania publicznego, której zasadniczym celem jest zabezpieczenie interesów prawnych Klientów. Prowadząc od wielu lat Kancelarię notarialną w Toruniu, doskonale wiem jak chronić Państwa interesy przed nieprzewidywanymi zdarzeniami. Mogą zaufać Państwo mojej nieograniczonej znajomości regulacji prawnych i umiejętności fachowego wykonywania obowiązków.
  Kancelaria notarialna Toruń wykonuje czynności notarialne, związane z:
  - redakcją aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów i oświadczeń woli;
  - dostarczeniem oświadczeń i spisywaniem protokołów;
  - przechowywaniem dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych.
  Kancelaria notarialna w Toruniu odpowiada na oczekiwania swoich Klientów. Doświadczony i sumienny notariusz jest niezwykle potrzebny w dzisiejszych czasach. Zachęcamy do skorzystania z naszych fachowych usług notarialnych. Zapewniamy skuteczność i szybkość w działaniu.

  Notariusz Aleksandra Radzińska

  87-100 Toruń, Szeroka 7

  Telefony:694 165 002

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sigmapartner.pl - księgowość online »

  Jeśli potrzebujesz sprawdzonych i fachowych usług księgowych do administrowania rachunków Twojej firmy trafiłeś na rewelacyjną ofertę. Biuro rachunkowe Poznań zapewni Ci całościowe usługi księgowe na maksymalnym poziomie. W naszym gronie księgowych znajdują się jedynie biegli księgowi, znawcy bankowi i finansowi, rzeczoznawcy oraz doradcy podatkowi. Wszyscy są tylko i wyłącznie do Twojej dyspozycji i zawsze służą poradą. Organizacja sigmapartner. pl świadczy też usługi takie jak księgowość online, co za tym idzie już teraz możesz rozliczać z nami swoją pracę nawet nie oddalając się z lokum. Biuro księgowe Poznań to gwarancja zapewniania całkowitej księgowości, niezależnie od formy Twojej działalności. Namawiamy do korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 13 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Lombard »

  Nagle potrzebujesz gotówki? Szukasz domu jakieś złote bibeloty których dawno nikt nie nosił a może dodatkowy telefon komórkowy? A może poszukujesz odpowiednio gustownego a zarazem w atrakcyjnej cenie, okazjonalnego podarunku dla bliskiej Ci osoby? Złoto nigdy nie wychodzi z mody, jest ponadczasowe. Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak, to trafiłeś w najlepsze miejsce. Łódź - niekwestionowane miasto przemysłu i również rozwoju zaprasza Cię to przekucia przedmiotów w gotówkę. Nasz komis proponuje atrakcyjne ceny, skupujemy a oprócz tego sprzedajemy biżuterie w każdej postaci. U nas możesz nabyć zupełnie nowy telefon czy też przy okazji, możesz sprzedać czy wymienić ten który już masz. Oferujemy duży wybór usług. Uczciwie oraz uważnie ale bez zbędnych formalności. Indywidualne podejście do klienta jest naszą dewizą. Wpadnij, ani chybi znajdziesz usługi skierowane dla Ciebie.

  Data dodania: 16 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp Łowicz »

  Oferujemy wysokiej jakości outsourcing na obszarze miejscowości Łowicz i również pobliskich okolic. Nasza oferta usługowa adresowana jest lecz i do sporych firm korporacyjnych, ale także do niewielkich, działających lokalnie przedsiębiorców. Jeśli chcą Państwo zmniejszyć koszty prowadzenia firmy czy też zwiększyć poufność i również obronność danych, to w dalszym ciągu dziś skontaktujcie się z nami. W pierwszej kolejności polecamy oferowane przez nas kompleksowe usługi księgowe i kadrowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, za sprawą czego udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku a oprócz tego nabyć wielu stałych klientów. Dzięki naszej pomocy zdobędą Państwo olbrzymią przewagę nad konkurencją. Zatrudniamy doświadczonych fachowców, za sprawą czego jesteśmy w stanie podjąć się wykonania nawet bardzo trudnych zleceń.

  Data dodania: 16 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Peter Green - usługi księgowe dla firm »

  Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem usług świadczonych w firmie Peter Green. Usługi otwockiego biura rachunkowego nie od dziś kreują nowe standardy w zakresie obsługi klienta. To tutaj właśnie każdy ma całodobowy dostęp do swojej firmowej dokumentacji. Firma zadba również o to, aby klient nigdy nie zapomniał o ważnych płatnościach i terminach a wszystko to za sprawą alertów i powiadomień odbieranych za pomocą SMS i e-mail.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdziany Klasa 5 »

  Jeśli udało Ci się zdać z klasa 4 do klasa 5, to możesz być pewny, że teraz będzie już coraz ciężej. Kilka minut nauki dziennie i na przerwach zdecydowanie nie wystarczą na tym poziomie nauki. Będzie potrzebne wiele większe zaangażowanie i skupienie na lekcjach. Na sprawdziany klasa 6 zdecydowanie przydadzą się ściągi, które ułatwią zaznaczenie dobrych odpowiedzi. Do tego samo ich pisanie pozwoli nam zapamiętać większość istotnych rzeczy. Później na sprawdzianie nie będziemy mieć kłopotu z szybkim odnalezieniem danego zagadnienia na kartce. Jeżeli wiesz jakie dokładnie będą pytania możesz zrobić sobie sprawdzian gotowiec.

  Data dodania: 17 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

(20)

Finanse - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: