Przedszkola Podkategoria: Przedszkola

Sortuj po:

 • Opieka nad dzieckiem Piaseczno dobra kadra »

  Klub dla dzieci w Piasecznie zachęca do skorzystania swojej propozycji. Jeżeli zastanawiacie się, gdzie można zostawić dziecko pod dobrą i również profesjonalną opieką, to śmiało możecie do nas przyjść a także zapisać swoje pociechy na nasze lekcje. Opieka nad dzieckiem od 1 roku do lat 4 to nasza specjalizacja. U nas Wasze dzieci poczują się jak w domu a oprócz tego możecie być pewni, że wcale nie będą za wami mocno tęsknić. Zapewnimy im fantastyczne zajęcia, na przestrzeni których będziemy się wiele śmiać i również bawić. Nasza kadra to wykwalifikowani opiekunowie, którzy wiedzą w jaki sposób odpowiednio zająć się dziećmi. W naszym klubie możecie również osobno zorganizować urodziny dla dzieci. Pozwólcie im przeżyć fantastyczną przygodę w dniu ich urodzin, którą my bardzo chętnie im zapewnimy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

  Data dodania: 10 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole punkt opieki Gdynia »

  Kiedy jedynie dowiadujemy się, że za kilka miesięcy pozostaniemy rodzicami nie możemy doczekać się sekundy, kiedy będziemy mogli przytulić swoje dzieciątko. Od pierwszych chwil obdarzamy je ogromną miłością oraz troszczymy się o nie, by było radosne oraz bezpieczne. Między innymi to sprawia, iż kiedy potrzebujemy wrócić do pracy, szukamy dla dzieciątka jak najdoskonalszej opieki. Oczywiście można rozejrzeć się za opiekunką, jednak doskonalszym rozwiązaniem będzie zaprowadzanie szkraba tam, gdzie będzie posiadał kontakt z innymi dziećmi. Nie wyłącznie będzie miał towarzystwo rówieśników, ale też nauczy się interakcji z innymi maluchami. Wyszukując Przedszkole punkt opieki Gdynia zalecamy by zaciekawić się ofertą Misie Tulisie. Jest to siecią placówek edukacyjnych gdzie pracują osoby z dużym doświadczeniem oraz wyjątkowym podejściem do dzieci. Przyjmowane są maluchy w wieku od roczku, aż do sześciu lat. Przeprowadzana jest w nich tak ważna podstawa programowa wychowania przedszkolnego zatwierdzona poprzez MEN. Zachęcamy na stronę internetową gdzie znajdą Państwo całą ofertę.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie materacy »

  Używamy sprzętu Karcher renomowanej na Europejskim rynku do prania i czyszczenia kanap, narożników, materacy, sof, foteli, krzeseł, zabawek pluszowych, dywanów wykładzin. Posiadamy środki piorące likwidujące alergeny i bakterii. Miły zapach tapicerki. Atest PZH. Nietypowe zlecenia. Prace wykonujemy na miejscu u klienta w domu lub biurze. Szybkie schnięcie tapicerki meblowej. Szybki dojazd. Warszawa i okolice.

  Data dodania: 25 03 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

(21)

Przedszkola - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: