Przedszkola Podkategoria: Przedszkola

Sortuj po:

 • Opieka nad dzieckiem Piaseczno dobra kadra »

  Klub dla dzieci w Piasecznie zachęca do skorzystania swojej propozycji. Jeżeli zastanawiacie się, gdzie można zostawić dziecko pod dobrą i również profesjonalną opieką, to śmiało możecie do nas przyjść a także zapisać swoje pociechy na nasze lekcje. Opieka nad dzieckiem od 1 roku do lat 4 to nasza specjalizacja. U nas Wasze dzieci poczują się jak w domu a oprócz tego możecie być pewni, że wcale nie będą za wami mocno tęsknić. Zapewnimy im fantastyczne zajęcia, na przestrzeni których będziemy się wiele śmiać i również bawić. Nasza kadra to wykwalifikowani opiekunowie, którzy wiedzą w jaki sposób odpowiednio zająć się dziećmi. W naszym klubie możecie również osobno zorganizować urodziny dla dzieci. Pozwólcie im przeżyć fantastyczną przygodę w dniu ich urodzin, którą my bardzo chętnie im zapewnimy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

  Data dodania: 10 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole punkt opieki Gdynia »

  Kiedy jedynie dowiadujemy się, że za kilka miesięcy pozostaniemy rodzicami nie możemy doczekać się sekundy, kiedy będziemy mogli przytulić swoje dzieciątko. Od pierwszych chwil obdarzamy je ogromną miłością oraz troszczymy się o nie, by było radosne oraz bezpieczne. Między innymi to sprawia, iż kiedy potrzebujemy wrócić do pracy, szukamy dla dzieciątka jak najdoskonalszej opieki. Oczywiście można rozejrzeć się za opiekunką, jednak doskonalszym rozwiązaniem będzie zaprowadzanie szkraba tam, gdzie będzie posiadał kontakt z innymi dziećmi. Nie wyłącznie będzie miał towarzystwo rówieśników, ale też nauczy się interakcji z innymi maluchami. Wyszukując Przedszkole punkt opieki Gdynia zalecamy by zaciekawić się ofertą Misie Tulisie. Jest to siecią placówek edukacyjnych gdzie pracują osoby z dużym doświadczeniem oraz wyjątkowym podejściem do dzieci. Przyjmowane są maluchy w wieku od roczku, aż do sześciu lat. Przeprowadzana jest w nich tak ważna podstawa programowa wychowania przedszkolnego zatwierdzona poprzez MEN. Zachęcamy na stronę internetową gdzie znajdą Państwo całą ofertę.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Legionowo »

  Niepubliczne przedszkole Misio ma swoją siedzibę w Warszawie. Zostało stworzone w 2002 roku. Przedszkole posiada dwa oddziały, jeden z nich znajduje się przy ulicy Modlińskiej 248 D, a drugi przy ulicy Modlińskiej 285 B. Przedszkole działa pod nadzorem Kuratorium Oświaty. Do przedszkola uczęszczają dzieci z Tarchomina, Białołęki, Legionowa a także Jabłonnej. Placówka posiada wykształconą kadrę pedagogiczną, która dba o rozwój emocjonalny najmłodszych, zapewniając poczucie bezpieczeństwa, a także uczy współżycia w grupie. W przedszkolu panuje domowa, przytulna atmosfera, żeby każde dziecko czuło się jak u siebie w domu. Przedszkole organizuje występy teatrzyków dziecięcych, spotkania z ludźmi różnych zawodów. Prowadzone są lekcje rozwijające dzieci kulturalnie jak oraz językowo. Na obszarze naokoło przedszkola znajduje się atrakcyjny plac zabaw.

  Data dodania: 08 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole mokotów »

  Wychowywanie dziecka spośród całą pewnością jest wyraźnie trudne. Gdyż trzeba jemu przeznaczyć całe swe życie. Tak naprawdę dla wszelkiego rodzica dziecko zawsze będzie dzieckiem. Aczkolwiek dorośli na własną pociechę mają największy wpływ w okresie dzieciństwa. Choć trzeba nadmienić, iż nie zawsze maluch będzie przy nas. Ogromnym i przełomowym momentem jest pójście do przedszkola. Stąd też potrzeba wybrać jak najbardziej właściwą ku owemu placówkę. Jest zatrzęsienie ofert, ale z całą rzetelnością przedszkole mokotów najbardziej się odróżnia. Spośród jakich powodów? Mianowicie jest ich jak najbardziej dużo. Potrzeba wyeksponować, iż w owym miejscu kładzie się nacisk na takie aspekty jak: osobowość, komunikatywność plus sprawność fizyczna. Co ważne wszystko zostało zrobione w ów sposób, by zagwarantować możliwie jak najbardziej bezpieczne warunki. Więcej wiadomości odszukają Państwo wchodząc na stronę internetową: primrose. edu. pl. Tam wszystko szczegółowo opisano, ale dodatkowo umieszczono wszelkie niezbędne dane do skontaktowania się.

  Data dodania: 07 08 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

(6)

Przedszkola - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: