Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

Sortuj po:

 • SZKOLIMY.NET - nowoczesna platforma e-learningowa »

  Szkolimy. net to strona Centrum Ratownictwa Medycznego Medservis, która oferuje dostęp do licznych kursów dotyczących świadczenia pierwszej pomocy medycznej. Jest to przede wszystkim strona o charakterze informacyjnym, na której znaleźć można informacje odnośnie tego, gdzie odbywa się najbliższy kurs kpp. Oprócz adresu sprawdzić można również jak prezentuje się kurs kwalifikowana pierwsza pomoc, kto może się na niego zapisać itd. Oprócz tego na platformie znaleźć można informacje takie jak recertyfikacja kpp. Platforma działa również w formie e-learningu, udostępniając zainteresowanym użytkownikom dostęp do niezbędnej wiedzy. Szkolenie kpp w formie stacjonarnej to zatem nie wszystko, chętni mogą przejrzeć również kursy e-learnignowe, a na końcu sprawdzić poziom swojej wiedzy w teście on-line. Szkolimy. net to także informacje, jeżeli chodzi o zabezpieczenie medyczne imprez masowych. Jeżeli chcesz zdecydować się na kurs pierwszej pomocy albo zależy ci na tym, by ukończyć kurs ratownika medycznego – zajrzyj na tę stronę, ponieważ znajdziesz tutaj wszystko, co będzie ci potrzebne. Oferujemy również kursy dotyczące ratownictwa drogowego. Dla zainteresowanych dodatkowymi, ciekawymi rozwiązaniami udostępniamy informacje o urządzeniu, jakim jest symulator dachowania. Serwis szkolimy. net to miejsce, w którym każdy zainteresowany tematyką szkoleń z pierwszej pomocy znajdzie wiele ciekawych informacji dla siebie.

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Śląsk »

  Z oferty naszych kursów może użyć każdy – zarówno wszelkie firmy, jak i uczniowie bądź prywatni klienci, którzy chcą uzyskać nowe umiejętności. Prowadzimy kursy zarówno biznesowe, jak i doskonalące do matury bądź egzaminów językowych. Jeżeli chodzi o szkolenia Śląsk oferuje idealną ofertę dla klientów w każdym wieku. Szkolenia Katowice to przepis na sukces dla osób planujących się nauczyć włoskiego, rosyjskiego bądź francuskiego. Dla osób, które wciąż nie do końca dobrze czują się w roli poliglotów, oferujemy tłumaczenia Katowice. Jeżeli chodzi o tłumaczenia Śląsk tłumaczy teksty o rozmaitym stopniu skomplikowania także z różnorodnych dziedzin.

  Data dodania: 21 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Warszawa - Aurinko »

  Po wpisaniu w Google frazy: nauka jazdy Warszawa, możesz trafić na ofertę szkoły jazdy Aurinko, której priorytetem jest zadowolenie klientów. Instruktorzy pracujący w szkole to pomocni, a przede wszystkim cierpliwi ludzie, którzy skutecznie uczą sztuki poruszania się samochodem. Prawo jazdy Warszawa to także gwarancja przystępnego cennika. W cenę kursu wliczone są nie tylko godziny spędzone na jeżdżeniu samochodem z wyrozumiałym instruktorem. Masz także gwarancję odpowiedniej ilości zajęć teoretycznych, a także odbywasz szkolenie z pierwszej pomocy. Każdy uczestnik kursu otrzymuje także podręcznik z płytą CD, czyli materiały, które są skuteczną pomocą w nauce do egzaminu.

  Data dodania: 21 06 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

(11)

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres: