Wentylacja Podkategoria: Wentylacja

Sortuj po:

 • Wysokiej klasy klimatyzator samsung »

  Firma Pefra to hurtownia, która ma dla Was najlepszy sprzęt, jeśli zajmujecie się montowaniem klimatyzacji i również wentylacji. Dokładamy wszelkich starań, ażeby współdziałać z najlepszymi producentami. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszym całym asortymentem. Mamy nadzieje, że w naszej propozycji znajdziecie wszystko, co czego szukacie. Polecamy Wam przede wszystkim całe centrale klimatyzacyjne i również wentylacyjne do zakupu. Jesteśmy hurtownią, która aktualnie od dawna istnieje na rynku a także zapewnia Wam nie tylko ogromny dobór, lecz również fachową poradę. Nasi pracownicy zawsze są do Waszej dyspozycji, jeśli nie jesteście czegoś pewni. Klimatyzacja w domach, firmach, co więcej w autach - u nas znajdziecie rzeczywiście wszystko. Proponujemy Wam nawet rury spiro, najrozmaitsze kształtki okrągłe oraz mnóstwo innych elementów, które nie ulega wątpliwości są wam potrzebne do montowania klimatyzacji. Pefra proponuje Wam bardzo niskie ceny na wszystkie produkty.

  Data dodania: 08 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przewód elastyczny izolowany »

  Firmy funkcjonujące w branży klimatyzacyjnej a także wentylacyjnej, swą działalność opierają w głównej mierze na dużych instalacjach w różnego rodzaju przedsiębiorstwach. żeby podołać oczekiwaniom stawianym przez kontrahentów, muszą dbać o wysoką jakość podzespołów z jakich wykonany jest montowany przez nich sprzęt. Monterzy zaopatrujący się w istniejącej od ponad 20 lat hurtowni HTH Warszawa, mają gwarancję odbioru towaru najlepszej klasy który sprawdzi się w każdych warunkach pracy. W ich propozycji znajdują się wszelkiego typu akcesoria, niezbędne do skompletowania każdego zespołu klimatyzacyjnego. W swej propozycji proponują w szczególności anemostaty kwadratowe, siłowniki jak również opaski zaciskowe a oprócz tego dowolnej długości elastyczny przewód aluminiowy. Te i wiele innych rekwizytów potrzebnych do wyprodukowania instalacji wentylacyjnej, z powodzeniem zamówić można na firmowej stronie.

  Data dodania: 08 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja hybrydowa instalacja »

  Prezentowana witryna internetowa jest własnością wrocławskiej firmy Arwenter. Firma specjalizuje się w instalacji systemów wentylacji hybrydowej i mechanicznej. Jak jedyna jest dystrybutorem systemu wentylacji hybrydiowej Hybryd16, w skład którego wchodzą: niskociśnieniowe wentylatory hybrydowej, wkłady oraz kratki stałego przepływu. W ramach swojej działalności, firma zajmuje się projektowaniem systemów wentylacji w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz użyteczności publicznej.

  Data dodania: 02 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie materacy »

  Używamy sprzętu Karcher renomowanej na Europejskim rynku do prania i czyszczenia kanap, narożników, materacy, sof, foteli, krzeseł, zabawek pluszowych, dywanów wykładzin. Posiadamy środki piorące likwidujące alergeny i bakterii. Miły zapach tapicerki. Atest PZH. Nietypowe zlecenia. Prace wykonujemy na miejscu u klienta w domu lub biurze. Szybkie schnięcie tapicerki meblowej. Szybki dojazd. Warszawa i okolice.

  Data dodania: 25 03 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wentylacja

(21)

Wentylacja - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: