Dachy Podkategoria: Dachy

Sortuj po:

 • Ocieplanie pianką cennik »

  Ocieplanie domów pianą poliuretanową daje możliwość zaoszczędzić sporo pieniędzy, i to za sprawą 2 powodów. Po pierwsze ocieplony dom nie wychładza się tak błyskawicznie, a po drugie obniżają się wydatki wynikające z ocieplania domów. Identycznie sprawa wygląda z budynkami przemysłowymi oraz gospodarczymi, takimi jak: hale czy składy. Ich ogrzanie jest szczególnie trudne, a często tego typu budynki nie są uszczelnione. Więc zamiast bezsensownie ponosić koszty, warto ulokować je rozważnie, aby ciepło nadaremnie nie uciekało.
  Jak wiadomo gorące powietrze unosi się ku górze, zatem racjonalnie jest wziąć pod uwagę również ocieplanie poddaszy. Do wyboru posiadamy kilkanaście sposobów jednak wiele spośród nich jest niezwykle żmudna i nietania, a ich wykonanie wiąże się nierzadko z sporym nieporządkiem i kłopotem. Ponadto wykonując samemu ocieplenie niezmiernie łatwo można zamontować coś nieprawidłowo, a wtedy efekt nie będzie satysfakcjonujący. Więc zamiast martwić się dodatkowymi wydatkami, materiałami budowlanymi i ciężkim montażem, najlepiej jest skorzystać z nowej technologii, jaką są izolacje natryskowe.
  Ocieplanie pianką PUR, alias pianką poliuretanową, jest wyjątkowo solidne i trwałe. Taka technologia obejmuje sporo zastosowań i można ją wykorzystać w jednorodzinnych domach, domach wielorodzinnych, budynkach fabrycznych, a także rolniczych, jak przykładowo zbiorniki czy rurociągi. Wyniki są szybkie a cały proces jest realizowany przez profesjonalną kadrę, która perfekcyjnie się zna na tym, co robi. Dzięki temu masz pewność, że docieplenie będzie przeprowadzone rzetelnie. Firmą, która specjalizuje się w takich izolacjach, jest KDK PRO.

  OCIEPLANIE PIANKĄ

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dekarz Białystok »

  Własny dom toż przede wszystkim miejsce w którym można wypocząć. Pełni on bardzo istotną funkcję. Toż właśnie dzięki niemu jest szansa oderwania się od problemów jakie stwarza nam środowisko. Zrelaksowanie się, a również nabranie na nowo sił daje nam warunki ku temu, aby zastanowić się i działać prawidłowo. Choć sama budowa domu jednorodzinnego nie jest prostą kwestią. Czasem toż wszystko trwa przez wiele lat. Tu należy przykuć uwagę na jakikolwiek najdrobniejszy detal, ale i te strategiczne składniki wymagają być jak najlepszej jakości. Pewnie potrzeba zadbać o odpowiednie zadaszenie. Jeśli chodzi o dachy Białystok to niezwykle nakłaniamy do zaczerpnięcia z propozycji Promodach S. C., jaka specjalizuje się usługami dekarskimi, a też montażem pokryć dachowych. Bezustannie na naszym rynku funkcjonuje od 2004 roku. Działają tam osoby o wysokich umiejętnościach oraz mające wiele certyfikatów i uprawnień. Firma mieści się w miejscowości Łapy przy ul. Sikorskiego 88C. Można jeszcze nawiązać kontakt telefoniczny, mailowy, lub przez formularz. Więcej informacji o firmie na: promodach. pl.

  Data dodania: 17 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie materacy »

  Używamy sprzętu Karcher renomowanej na Europejskim rynku do prania i czyszczenia kanap, narożników, materacy, sof, foteli, krzeseł, zabawek pluszowych, dywanów wykładzin. Posiadamy środki piorące likwidujące alergeny i bakterii. Miły zapach tapicerki. Atest PZH. Nietypowe zlecenia. Prace wykonujemy na miejscu u klienta w domu lub biurze. Szybkie schnięcie tapicerki meblowej. Szybki dojazd. Warszawa i okolice.

  Data dodania: 25 03 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dachy

(21)

Dachy - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: