Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

Sortuj po:

 • Kancelaria Effect - Odszkodowania Kraków, Odszkodowania komunikacyjne »

  Nasza kancelaria odszkodowawcza prowadzi sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie po śmierci osoby najbliższej. Walczymy o świadczenia dla rodzin ofiar wypadków samochodowych, a także śmiertelnie potrąconych pieszych i rowerzystów. Chcesz uzyskać odszkodowanie za potrącenie pieszego przez samochód albo odszkodowanie za potrącenie rowerzysty? Z naszą pomocą uzyskasz najwyższe świadczenia odszkodowawcze

  Data dodania: 30 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pełne pakiety medyczne dla firm »

  Nasza firma ma dla Państwa konkretne programy zdrowotne, dzięki którym nie dręczyć się o swoje zdrowie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ludźmi, a oni Wam opowiedzą o każdych szczegółach. Oferowane przez naszą firmę indywidualne sugerowane są jednocześnie do seniorów, jak również do ludzi młodszych, dzięki którym sprawniej i pewniej będziecie w stanie dostać się do lekarza. Nasze ubezpieczenia na zdrowie indywidualne dają możliwość Wam na dostęp do niepublicznej opieki medycznej. Stosowną troską otaczamy osoby po 65 roku życia. Zadbajcie o własnych rodziców, lub seniorów, którzy częściej muszą bywać u lekarzy. W ramach takich pakietów dajemy Tobie także konkretną opiekę szpitala, jeśli pojawi się taka potrzeba. W ramach kolejnych wejściówek możecie także skorzystać ze innych programów fitness.

  Data dodania: 09 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdziany Klasa 5 »

  Jeśli udało Ci się zdać z klasa 4 do klasa 5, to możesz być pewny, że teraz będzie już coraz ciężej. Kilka minut nauki dziennie i na przerwach zdecydowanie nie wystarczą na tym poziomie nauki. Będzie potrzebne wiele większe zaangażowanie i skupienie na lekcjach. Na sprawdziany klasa 6 zdecydowanie przydadzą się ściągi, które ułatwią zaznaczenie dobrych odpowiedzi. Do tego samo ich pisanie pozwoli nam zapamiętać większość istotnych rzeczy. Później na sprawdzianie nie będziemy mieć kłopotu z szybkim odnalezieniem danego zagadnienia na kartce. Jeżeli wiesz jakie dokładnie będą pytania możesz zrobić sobie sprawdzian gotowiec.

  Data dodania: 17 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie materacy »

  Używamy sprzętu Karcher renomowanej na Europejskim rynku do prania i czyszczenia kanap, narożników, materacy, sof, foteli, krzeseł, zabawek pluszowych, dywanów wykładzin. Posiadamy środki piorące likwidujące alergeny i bakterii. Miły zapach tapicerki. Atest PZH. Nietypowe zlecenia. Prace wykonujemy na miejscu u klienta w domu lub biurze. Szybkie schnięcie tapicerki meblowej. Szybki dojazd. Warszawa i okolice.

  Data dodania: 25 03 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

(20)

Ubezpieczenia - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: