Rachunkowość Podkategoria: Rachunkowość

Sortuj po:

 • Biuro rachunkowe Toruń cennik »

  Biuro rachunkowe Poltax jest prężnie rozwijającą się firmą, która pomaga wielu regionalnym przedsiębiorcom. Nasi pracownicy to zbiór rzetelnych i wszechstronnych specjalistów w dziedzinie finansów i rachunkowości. To właśnie doskonałe umiejętności i znajomość nowoczesnych rozwiązań księgowych, sprawia, że potrafimy współdziałać z Klientami z różnych branż i z korzyścią rozliczać ich finanse. Prowadzone przez nasze biuro usługi księgowe to pewność długodystansowego rozwoju Twojej firmy.

  Biuro rachunkowe Poltax oferuje profesjonalne usługi finansowe, takie jak obsługa pełnej księgowości dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, oraz osób prowadzących jednoosobową działalność. Oddając nam obsługę swoich finansów, będziesz mógł sprawować większą kontrolę nad planowanie strategii dla swojej firmy. Przygotowywane przez nas raporty finansowe ułatwią Tobie podejmowanie rozsądnych i rzeczowych decyzji.

  Firma Poltax pomaga także Klientom przy zakładaniu firmy. Będziesz mógł na nas liczyć w trakcie wypełniania właściwych papierów. Razem wybierzemy odpowiedni sposób rozliczeń podatku. Sprzedajemy także praktyczne oprogramowania do planowania finansów firmy, przez które zrozumiesz rozliczenia podatkowe.

  Dla naszego biura kluczowa jest skuteczność działań i terminowe wykonywanie zleceń. Wszelkie usługi prowadzimy w oparciu o bogatą wiedzę prawną i bogate doświadczenie w pracy z różnorodnymi firmami. Nowoczesne narzędzia księgowe dają nam możliwość prawidłowo rozliczać Twoje finanse i korzystniej analizować Twoją sytuację biznesową. Z nami Twoja firma jest w dobry rękach.

  Data dodania: 18 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdzona księgowość Tarnowskie Góry »

  Każde przedsiębiorstwo ma obowiązek prowadzić pełną ewidencję księgową. Nie każdy przedsiębiorca czuje się aczkolwiek na siłach, ażeby samemu dokonywać opisanych czynności. Pomocą okazuje się sprawdzone biuro księgowe, które rzetelnie zajmie się profesjonalną obsługą rachunkową a także kadrową. Taxus działa na rynku polskim z powodzeniem od 2003 roku. Lata doświadczenia sprawiają, że podejmujemy się każdego, nawet pracochłonnego zlecenia. Właścicielka przedsiębiorstwa, dyplomowana księgowa posiada stosowny Certyfikat Księgowy, który jest uprawnieniem do wykonywania działalności. Z biurem Taxus rozliczysz swoje podatki, bez późniejszej konieczności wprowadzania korekt w deklaracji PIT. Firma para się również rozliczaniem podatków VAT, prowadzeniem ewidencji kadrowo - płacowej i prowadzeniem podatkowych ksiąg przychodów oraz rozchodów.

  Data dodania: 08 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sigmatica.pl - księgowość internetowa »

  Placówka sigmatica. pl oferuje księgowość online. Jest to prosty i komfortowy sposób na podsumowywanie rachunków, wyliczanie podatku od dochodu, podatku VAT, a także wykonywanie innych wyliczeń. W ostatnim czasie księgowość przez Internet wyróżnia się coraz większym zaufaniem. Przedsiębiorcy dzięki temu zyskują niezbędny czas i pieniądze. Proponowane przez placówkę usługi księgowe online są na najwyższym poziomie. Dzięki temu właściciele firm powierzają kwestie księgowe i związane z finansami doświadczonym księgowym. Księgowość internetowa jest idealnym wyjściem nie tylko dla dużych firm, ale również dla mikro biznesów rozwijanych w niewielkich miejscowościach. Przedsiębiorcy nie muszą za każdym razem dojeżdżać do biura rachunkowego. Większość spraw i sprawozdań jest realizowanych za pośrednictwem drogi elektronicznej.

  Data dodania: 13 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Peter Green - usługi księgowe dla firm »

  Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem usług świadczonych w firmie Peter Green. Usługi otwockiego biura rachunkowego nie od dziś kreują nowe standardy w zakresie obsługi klienta. To tutaj właśnie każdy ma całodobowy dostęp do swojej firmowej dokumentacji. Firma zadba również o to, aby klient nigdy nie zapomniał o ważnych płatnościach i terminach a wszystko to za sprawą alertów i powiadomień odbieranych za pomocą SMS i e-mail.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Porady podatkowe online | proxima-doradztwopodatkowe.pl »

  Proxima Doradztwo Podatkowe to propozycja dla wszystkich firm, które chcą skorzystać z pomocy fachowców, w dziedzinie prawa podatkowego. Wiemy, że niektórzy mogą zupełnie gubić się w przez cały czas zmieniających się przepisach prawnych. Niemniej jednak z naszą obsługą wszystko będzie pod należytą kontrolą. Nie tylko pomożemy Wam w uzupełnianiu wszystkich dokumentów związanych z podatkami, lecz również możemy stać się Waszymi reprezentantami przed organami podatkowymi oraz przed Sądami Administracyjnymi. Porady podatkowe to nie tylko zakres działania naszej działalności. Zajmujemy się także innymi rozliczeniami, tj. składki ZUS, ubezpieczenie zdrowotne. Do naszych usług zaliczane jest także doradztwo w dziedzinie funduszy unijnych. Nasza wiedza jest właściwie ogromna a także śmiało możecie ją wykorzystać. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 12 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie symfonia »

  Przedsiębiorstwo Biomedic Info Sp. z o. o. to bezwarunkowy lider w dziale tworzenia a oprócz tego rozwoju programów mających za zadanie wspieranie działania firm swoich klientów. Do głównych produktów należy oprogramowanie symfonia (Symfonia a oprócz tego Sage Symfonia ERP). Spośród konkurencji wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, wieczny intensyfikacja i rozkwit naszej propozycji oraz złożoność tego, co proponujemy, dlatego że lecz również sprzedamy Ci programy jakich potrzebujesz, ale także w mgnieniu oka a także sprawnie przygotujemy twoją firmę poprzez szkolenia i inne tego typu elementy do właściwego ich wykorzystania zgodnie z przeznaczeniem. Twoje potrzeby i również oczekiwania wykraczają poza standardowe funkcje naszych programów? Zostaną one dostosowane tak moja osoba tego sobie zażyczysz. Symfonia kadry i również płace to jedynie mały ułamek naszej propozycji.

  Data dodania: 06 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie materacy »

  Używamy sprzętu Karcher renomowanej na Europejskim rynku do prania i czyszczenia kanap, narożników, materacy, sof, foteli, krzeseł, zabawek pluszowych, dywanów wykładzin. Posiadamy środki piorące likwidujące alergeny i bakterii. Miły zapach tapicerki. Atest PZH. Nietypowe zlecenia. Prace wykonujemy na miejscu u klienta w domu lub biurze. Szybkie schnięcie tapicerki meblowej. Szybki dojazd. Warszawa i okolice.

  Data dodania: 25 03 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rachunkowość

(21)

Rachunkowość - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: