Praca Podkategoria: Praca

Sortuj po:

 • WORKNOW - Praca dla opiekunek w Niemczech »

  Nasza firma zajmuje się organizowaniem pracy w Niemczech, jako opiekunów osób w podeszłym wieku. Ofertę zatrudnienia kierujemy do osób z kraju zainteresowanych legalną pracą w Niemczech. Od poszukujących pracy w opiece oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (sprawdzenie językowe przeprowadzane jest telefonicznie przez koordynatora rodziny), empatii w stosunku do osób starszych wymagających opieki, jak również stanu zdrowia pozwalającego zatrudnić się w tym zawodzie.
  Mile widziane jest także:
  posiadanie uprawnień do kierowania pojazdami - prawo jazy,
  referencji z poprzednich miejsc pracy,
  potwierdzeń o ukończonych kursach.

  WARUNKI PRACY: kontrakt - umowa zlecenie,
  podatek płacony w Polsce,
  organizacja wyjazdu i zwrot kosztów podróży,
  wsparcie 24h polskiego koordynatora w Niemczech,
  darmowe zakwaterowanie i wyżywienie,
  składki ubezpieczeniowe opłacane w Niemczech w AOK - okres składkowy wliczany do emerytury,
  wynagrodzenie od 1200 Euro miesięcznie - netto (zależność od stopnia znajomości języka niemieckiego oraz posiadanego wykształcenia i kwalifikacji).

  Data dodania: 30 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Blog finansowy ZarabiajPrzez24 »

  Blog opisuje metody pracy w domu dla każdego. Znajdują się tu zarówno sposoby z którymi poradzi sobie praktycznie każdy jak wypełnianie płatnych ankiet oraz nieco trudniejsze choć pozwalające na większy zarobek. Mowa tu np o programach typu revshare. Nie są to oczywiście wszystkie sposoby na zarabianie przez internet wymienione na stronie, a jedynie przykłady. W razie pytań lub wątpliwości chętnie pomogę zarówno na forum jak i bezpośrednio przez mail/fb.

  Data dodania: 30 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdziany Klasa 5 »

  Jeśli udało Ci się zdać z klasa 4 do klasa 5, to możesz być pewny, że teraz będzie już coraz ciężej. Kilka minut nauki dziennie i na przerwach zdecydowanie nie wystarczą na tym poziomie nauki. Będzie potrzebne wiele większe zaangażowanie i skupienie na lekcjach. Na sprawdziany klasa 6 zdecydowanie przydadzą się ściągi, które ułatwią zaznaczenie dobrych odpowiedzi. Do tego samo ich pisanie pozwoli nam zapamiętać większość istotnych rzeczy. Później na sprawdzianie nie będziemy mieć kłopotu z szybkim odnalezieniem danego zagadnienia na kartce. Jeżeli wiesz jakie dokładnie będą pytania możesz zrobić sobie sprawdzian gotowiec.

  Data dodania: 17 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Praca

(20)

Praca - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: