Nieruchomości Podkategoria: Nieruchomości

Sortuj po:

 • Kancelaria Notarialna Szczecin »

  Kancelaria Notarialna Szczecin. Notariusz Szczecin. Sporządzanie testamentów, zapisów windykacyjnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, oświadczeń o przyjęciu i odrzuceniu spadku, europejskie poświadczenia spadkowe, umowy sprzedaży, umowy deweloperskie, umowy przeniesienia, umowy przedwstępne, umowy spółek, protokoły zgromadzeń wspólników, protokoły zebrań wspólnot mieszkaniowych, umowy majątkowe małżeńskie, rozdzielność majątkowa, podział majątku, dział spadku, zniesienie współwłasności

  Data dodania: 27 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Www.nieruchomosci-domo.pl »

  Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO zaprasza serdecznie do swojej siedziby zlokalizowanej w centrum Jeleniej Góry przy ulicy Piłsudskiego 11/1 na pierwszym piętrze. Biuro otwarte jest w godzinach 10. 00-17. 00 i w tych godzinach profesjonalni agenci są do dyspozycji klientów. Pomoc, doradztwo, sprawnie prowadzone transakcje kupna, sprzedaży oraz zamiany takich nieruchomości jak: domy, mieszkania, działki budowlane czy też lokale usługowe. Nieruchomości Jelenia Góra DOMO to firma działająca zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Odwiedź stronę i zapoznaj się z ofertą.

  Jesteś wymagającym klientem, który ceni sobie komfort i luksus jak nikt inny? Właśnie dla takich klientów Nieruchomości Jelenia Góra DOMO posiadają w swojej ofercie Apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż oraz Apartamenty Karpacz na sprzedaż. Ekskluzywne apartamenty w samym sercu Karkonoszy, w dwóch uwielbianych przez turystów malowniczych miejscowościach. Zostań posiadaczem jednego z nich, ciesz się częściej niż raz w roku pięknem karkonoskich widoków i zarabiaj przez pozostałą część roku. Skontaktuj się z Biurem Nieruchomości DOMO w Jeleniej Górze!

  Data dodania: 10 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pod zastaw nieruchomości - Skup-nieruchomosci24.pl »

  Pod adresem Skup-Nieruchomości24. pl znajdą Państwo pożyczki pod zastaw. Zastawieniu może podlegać obojętnie jaki typ Państwa nieruchomości. Mogą to być przykładowo mieszkania, działki, a także dom. Należy zwrócić największą uwagę na to, że ten typ dofinansowań zorientowany jest na osoby, które w pilnym trybie potrzebują zastrzyku pieniędzy. Pożyczone pieniądze mogą pojawić się na koncie w czasie 24 godzin od podpisania umowy. Jeśli zatem szukają Państwo pożyczki, to skup nieruchomości sporządzi właściwą ofertę. Warto również zaakcentować, iż terminy pożyczki rozkładane są w taki sposób, aby były jak najbardziej wygodne dla klientów. Usprawnieniom podpada nie tylko czas spłaty, ale również wysokość rat – bardzo często są dostosowywane do możliwości pożyczkobiorcy. A dzięki temu pożyczkobiorca jest w stanie poprawić swoją kondycję finansową i równocześnie spłacać pożyczkę.

  Data dodania: 08 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami Radom »

  Jesteśmy firmą, która na rynku istnieje od dawna a oprócz tego trudni się zarządzaniem nieruchomościami i również wyceną nieruchomości. Dysponujemy zaawansowaną kadrą specjalistów, dla których zarządzanie nieruchomościami to chleb powszedni. Każdą nieruchomością opiekujemy się w taki sposób aby każdy właściciel nieruchomości zyskiwał na naszych działaniach. Poza zarządzaniem nieruchomościami nasza firma para się wycenianiem nieruchomości. Wycenę nieruchomości jesteśmy w stanie przeprowadzić między innymi dla osób prywatnych jak a oprócz tego banków, urzędów skarbowych i wielu innych instytucji. Załoga naszej firmy mają niemałe doświadczenie i również są w stanie przeprowadzić nawet bardzo wymagające zlecenia. Kluczowym miejscem, w którym dostępne są nasze usługi jest Radom. Jesteśmy racja w stanie świadczyć je w jego najbliższej okolicy.

  Data dodania: 08 05 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nieruchomości

(18)

Nieruchomości - nowa strona:

Adres: