Biznes Podkategoria: Biznes

Sortuj po:

 • Suszarnie do ziół : www.ventech.pl »

  Zakład VENTECH specjalizuje się wytwórstwem wszystkich elementów wyposażenia komór suszarniczych i również kompletnych aluminiowych suszarń. Duża wiedza a także niemałe doświadczenie sprawiają, że jakość usług znajduje się na najwyższym poziomie. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się m. in. suszarnie do drewna, suszarnie do ziół, suszarnie do palet, do drewna kominkowego, suszarnie do gipsu, wentylatory suszarnicze, grzejniki bimetaliczne, kominki wentylacyjne, i co niemiara więcej. Oprócz gotowych obiektów, można skorzystać z fachowej adaptacji pomieszczenia na suszarnię. To fachowe doradztwo w zakresie niezbędnego wyposażenia, lub nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Eksperci dopasują dla Ciebie m. in. typ wentylatorów, moc grzewczą, przekroje kanałów wentylacyjnych, oraz wiele innych.

  Data dodania: 10 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Romipol.pl kółka do wózków transportowych »

  Przedsiębiorstwo Romipol, jako wyłączny przedstawiciel w Polsce przedsiębiorstw As Rollen a także Rhombus Rollen, jest dystrybutorem zestawów kołowych a oprócz tego kółek obrotowych do wózków i również mebli. Uzyskany certyfikat za najwyższą ocenę stabilności firmy wg Dun & Bradstreet Poland oznacza, że oferowane przez nas artykuły są wykonane z materiałów doskonałej klasy. Nasze kółka obrotowe cechuje także wysoka wytrzymałość a także staranne wykonanie. Swoją pracę traktujemy niezwykle poważnie, a do każdego zamówienia podchodzimy z maksymalną uwagą. Od samego momentu założenia przedsiębiorstwa, aż po dzień dzisiejszy paramy się jedynie oraz tylko dystrybucją towarów takich jak rolki a oprócz tego kółka do wózków transportowych, ponieważ chcielibyśmy znajdować się najlepsi w tym co robimy. Niezbicie każdy, nawet w największym stopniu wymagający klient znajdzie poszukiwany przez siebie artykuł, spośród proponowanejj przez nas szerokiej gamy asortymentu. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak oraz detaliczną.

  Data dodania: 08 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Destratyfikatory »

  Przedsiębiorstwo Techno Heat specjalizuje się w zakresie promocji, doradztwa technicznego, kompletacji urządzeń i również ich dostawy i wsparcia projektowego. Swoje usługi kieruje w stronę obiektów przemysłowych, handlowych, magazynowych, użyteczności publicznej, usługowych, sportowych oraz warsztatowych. Wszystkie urządzenia, które proponuje Techno-Heat są produkowane przez sprawdzone firmy z USA i brytyjskie. Klientom dostarcza nagrzewnice gazowe, promienniki, destratyfikatory i innego rodzaju urządzenia. Ogrzewanie, które proponuje firma, charakteryzuje się prostotą instalacji, wysoka skuteczność cieplna, niskie zużycie energii, bezpieczeństwo użytkowania i również równomierne rozprowadzanie ciepła. Wszystkie urządzenia są proekologiczne a także. W dodatku propozycja posiada wysoki poziom techniczny a oprócz tego niskie ceny.

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne pożyczki »

  Obecny system emerytalny jest dość niepewny. Ciągłe zmiany wprowadzane w funduszu, prognozowane niewysokie emerytury - to wszystko ma wpływ na to, że wiele osób zastanawia się nad swoją przyszłością. Coraz częściej osoby te decydują się na różne rodzaje inwestycje. Takie przedsięwzięcie powinno być przemyślane, przynosić wymierne korzyści i mieć zrozumiałe i proste warunki. Statystyki pokazują, że w 2015 roku suma udzielonych pożyczek wynosiła 5, 2 mld złotych, a ponad 3 miliony Polaków korzysta co roku z pożyczek pozabankowych. Naturalnym jest więc, że coraz więcej osób decyduje się na inwestycję w prywatne pożyczki. Inwestor kupuje obligacje pod konkretną umowę pożyczki, stając się w sensie ekonomicznym udziałowcem tej pożyczki. Wynagrodzenie obligatariusza jest więc udziałem w zyskach z danej pożyczki, wyrażonym w oprocentowaniu obligacji. A wykup obligacji, następuje po spłacie pożyczki przez pożyczkobiorcę.

  Data dodania: 08 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Linie lakiernicze »

  O ile chcą Państwo nabyć wysokiej jakości malarnie proszkowe, lecz niestety nie możecie znaleźć żadnej ciekawej propozycji w rozsądnej cenie, to jak najszybciej odwiedźcie naszą stronę ekomal. pl a oprócz tego dokładnie sprawdźcie co ma Wam do zaoferowania firma Ekomal. Dla nas bardzo ważnym priorytetem jest zadowolenie a oprócz tego satysfakcja klientów, z tej przyczyny do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny z bardzo dużym zaangażowaniem. Jedynie u nas znajdą Państwo kabiny lakiernicze, suszarki, kompletne linie lakiernicze i urządzenia do przygotowania powierzchni. Korzystamy z bardzo nowoczesnego sprzętu a także zatrudniamy dobrych fachowców, za sprawą czego jesteśmy w stanie podjąć się wykonania nawet najtrudniejszych i w największym stopniu trudnych zleceń. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce oferujemy projektowanie dostarczanych przez nas urządzeń na indywidualne zamówienia (na wymiar).

  Data dodania: 16 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wentylatory osiowe »

  Nawiew w różnego rodzaju gałęziach przemysłowych ma bardzo duże wdrożenie. Używane do tego wentylatory przemysłowe, muszą mieć dwie bardzo ważne cechy. Jedną z nich jest wydajność, a drugą jak można się domyślać, wytrzymałość. Przedsiębiorstwo Fantech para się tworzeniem wentylatorów stosowanych w suszarnictwie, budownictwie, przemyśle, rolnictwie i również wielu innych, o których możemy się dowiedzieć odwiedzając firmową stronę prowadzonej przez nas firmy. Między wentylatorów wypuszczanych przez ten zakład produkcyjny znajdują się wentylatory kanałowe, standardowe do 40 stopni Celsjusza a oprócz tego wysokotemperaturowe, nawet do 120 stopni Celsjusza. Dla klientów, których zapotrzebowanie na towary znajdujące się w propozycji Fantech jest wykraczające poza standardy, zakład jest w stanie zrealizować indywidualne zamówienie, zgodnie z wymaganiami a także wytycznymi zamawiającego.

  Data dodania: 29 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Meble używane wysokiej jakości »

  Chciałbyś kolejny raz wyposażyć swoją przestrzeń biurową, wprawdzie widząc ceny mebli występujących w salonach, masz ochotę zrezygnować? Sprawdź tym samym niesamowitą ofertę przedsiębiorstwa Kruger Global, a przekonasz się, że jesteś w stanie zrealizować swoje plany za nieduże pieniądze. Komis mebli biurowych zaproponuje Ci bowiem tylko używane wyroby meblarskie. Choć pochodzą one z drugiej ręki, są w tak idealnym stanie, że rozumie się samo przez się pomyliłbyś je z całkowicie nowiutkimi artykułami. Oczywiście główną ich zaletą jest bardzo niska cena. Meble używane Kruger Global zdobędziesz za niewielkie pieniądze, a przy tym będziesz mógł je zamówić od razu przez Internet, by poczekać na nie już w swoim biurze. Wszystkie formalności załatwisz od ręki, nie tracąc swojego cennego czasu. Współpraca z tą firmą wyjdzie Ci tylko na dobre.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Folia termokurczliwa »

  Pożądane byłoby zadbać o odpowiednie opakowanie swoich produktów, gdyż klienci bardzo pewnie zwracają na to uwagę. O ile jest Wam potrzebna folia z nadrukiem o dowolnej wielkości, to nasza firma ją dla Was z chęcią wyprodukuje. W naszej firmie działa linia produkcyjna z najnowszymi maszynami, za sprawą czego udaje nam się wytwarzać biodegradowalne siatki foliowe. W bogatej propozycji przedsiębiorstwa wyszukać można, takie rzeczy jak - folia z nadrukiem, torba z nadrukiem, taśmy ostrzegawcze a także wiele innych. Opakowania produkowane są z tworzyw sztucznych na indywidualne zamówienia. Przedsiębiorstwo Gabo skupia się na tym, tak aby wachlarz był doskonałej klasy. W ostatnim czasie firma stworzyła linię całkowicie biodegradowalnych folii bez dodatków chemicznych.

  Data dodania: 29 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Www.porolet.pl - pergola rzymska »

  Porolet w tym momencie od 1982 roku zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Mamy zaszczyt zaproponować Wam najrozmaitsze osłony przeciwsłoneczne do Waszych okien, na tarasy, balkony oraz do Waszych ogrodów. Nasze długoletnie doświadczenie sprawiło, że jesteśmy w stanie zrealizować multum inwestycji, również te w największym stopniu nietypowe. Współpracujemy z lokalami gastronomicznymi, które potrzebują do swoich ogródków letnich parasole. Oferujemy Wam także zabudowy tarasowe komercyjne, dzięki czemu Wasi klienci będą chętnie korzystali z możliwości zjedzenia poza domem. Prócz tego naszym klientom indywidualnym proponujemy zabudowy tarasu przydomowe oraz ogrody zimowe. Wszystkie nasze konstrukcje wykonane są z wielką dokładnością. Zwracamy uwagę na szczegóły, abyście byli z nas istotnie zadowoleni.

  Data dodania: 19 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ulotki Gorzów Wielkopolski »

  Prince to dobry dystrybutor materiałów reklamowych. Zapewniamy Was, że wszystko co nam dostarczycie znajdzie się u odpowiednich ludzi. W tej chwili od ponad 20 lat funkcjonujemy na rynku, za sprawą czego zdobyliśmy spore doświadczenie w kolportażu ulotek reklamowych, folderów, katalogów i innych rzeczy, które będziecie kazali nam dostarczyć. Zatrudniamy najlepszych pracowników, którzy punktualnie rozwożą a oprócz tego dostarczają wszystkie materiały reklamowe, zarówno te, które są osobiście adresowane, jak również te bez adresu. Jako agencja reklamowa, oprócz dystrybucji, zajmujemy się również drukowaniem materiałów reklamowych. Wystarczy wyłącznie, że przekażecie nam swoje zlecenia a my je niezwykle ochoczo wykonamy. Zachęcamy na ulicę Kosynierów Gdyńskich 44, Gorzów Wielkopolski, gdzie znajduje się nasza firma. Będzie nam bardzo ujutno.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Badania geologiczne »

  Prezentowana tu przedsiębiorstwo PGI Pracownia Geologiczno - Inżynierska już od 1997 roku wykonuje usługi geologiczne, i również geotechniczne. Propozycja przedsiębiorstwa dedykowana jest dla sektora budownictwa. Usługi wykonywane są na terenie całej Polski. Geotechnika to niezwykle rozległa dziedzina, firma realizuje toteż zarówno projekty geotechniczne, jak i również geotechniczne badania gruntu na terenie budowy. Przedsiębiorstwo ma w swojej propozycji również wykonywanie geologicznych badań gruntu a także sporządzanie opinii geotechnicznych. Przygotowuje również dokumentacje geologiczno-inżynierskie dla obiektów budowlanych. Pełna propozycja firmy dostępna jest na stronie uslugigeologiczne. pl. Wskazane jest nadmienić, że każdy geolog zatrudniony w naszym przedsiębiorstwie, posiada uprawnienia geologiczne Ministra Środowiska lub Centralnego Urzędu Górnicznego do nadzoru geologicznego i również projektowania geotechnicznego.

  Data dodania: 16 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny wynajem telebimów »

  Sintel to a w szczególności profesjonalny sprzęt multimedialny. Bezbłędnie sprawdza się jego osoba w większych firmach, które zajmują się organizacją konferencji, po wielokroć przygotowują poważne imprezy czy też po prostu chciałyby zaopatrzyć się w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Firma Sintel oferuje ich tak naprawdę sporo, a w dodatku nie ogranicza się do sprzedaży tylko standardowych i najpopularniejszych sprzętów. W jej asortymencie pojawia się albowiem i klasyczny telewizor LED, a oprócz tego telebim strefa kibica, i wysokiej klasy oświetlenie - wszystko to, co związane jest z nowatorskimi multimediami. Osoby zaciekawione podobnymi rozwiązaniami powinny koniecznie zajrzeć na stronę należącą do Sintel, ażeby tam poczytać o różnych sprzętach oraz akcesoriach. W ten sposób nie ulega wątpliwości odnajdą pośród nich coś, co się im przyda.

  Data dodania: 20 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp Łowicz »

  Oferujemy wysokiej jakości outsourcing na obszarze miejscowości Łowicz i również pobliskich okolic. Nasza oferta usługowa adresowana jest lecz i do sporych firm korporacyjnych, ale także do niewielkich, działających lokalnie przedsiębiorców. Jeśli chcą Państwo zmniejszyć koszty prowadzenia firmy czy też zwiększyć poufność i również obronność danych, to w dalszym ciągu dziś skontaktujcie się z nami. W pierwszej kolejności polecamy oferowane przez nas kompleksowe usługi księgowe i kadrowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, za sprawą czego udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku a oprócz tego nabyć wielu stałych klientów. Dzięki naszej pomocy zdobędą Państwo olbrzymią przewagę nad konkurencją. Zatrudniamy doświadczonych fachowców, za sprawą czego jesteśmy w stanie podjąć się wykonania nawet bardzo trudnych zleceń.

  Data dodania: 16 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Www.marfor.pl | Sery góralskie »

  Zachęcamy do wypróbowania usług przedsiębiorstwa Marfor. Jesteśmy firmą, która funkcjonuje na rynku serów. Dokładniej rzecz ujmując, jesteśmy serów góralskich. Nasze pojawienie się w branży miało miejsce 17 lat temu. Można powiedzieć, że cel jaki przed sobą postawiliśmy, nie uległ zmianie od początku funkcjonowania. Tym celem było formowanie asortymentu opierającego się o produkty regionalne a także tradycyjne (segment nabiałowy) Do tego byliśmy pierwszym wytwórcą w Polsce, który zdecydował się na wprowadzanie takich artykułów na rynek ogólnopolski. Należałoby też powiedzieć, że główny trzon prowadzonej przez nas działalności to sery góralskie a także sery wędzone. Chcecie wiedzieć więcej? Zajrzyjcie na naszą stroną online. O ile mimo wszystko będą jakieś nieporozumienia to namawiamy do kontaktu.

  Data dodania: 10 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Modelowanie parametryczne - http://megacad.pl »

  Architekci i również projektanci to zawody od lat uważane za artystyczne. XXI wiek daje obecnym adeptom w tych dziedzinach, jeszcze szerszy wachlarz możliwości. Obecnie, nie musisz kreślić na desce. Wystarczy, że kupisz cad dla projektantów. Twój projekt powstanie szybciej, niż Ci się wydaje. To wysokiej jakości program, który wspomaga projektowanie w dwu i trójwymiarze. Sprawdzone funkcje umożliwiają modelowanie bryłowe, powierzchniowe, a także hybrydowe. O ile szukasz narzędzia, które pozwoli Ci rozwinąć architektoniczne skrzydła, firma megacad. pl, daje Ci multimedialnego pomocnika. Nie czekaj, sprawdź program już dzisiaj. Teraz ograniczeniem jest tylko Twoja imaginacja. Gdy poznasz to narzędzie, już nigdy nie skorzystasz, z innego programu. Megacad. pl, wejdź, pobierz, rozwijaj swoje umiejętności. Namawiamy.

  Data dodania: 08 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Multicom - kasy fiskalne Jelenia Góra »

  Kasy fiskalne Jelenia Góra to coś czego potrzebujesz? Na naszej stronie znajdziesz wszystko czego szukasz. Mamy w swojej ofercie kasy fiskalne oraz kasy fiskalne online. Wyślemy za Ciebie wszystkie potrzebne dokumenty do Urzędu Skarbowego, powiemy Ci jak obsługiwać kasę fiskalną oraz pomożemy w uzyskaniu zwrotu 700 zł. Zaprogramujemy również na Twojej kasie nagłówek, wszystkie pozycje, stawki vatowskie oraz ceny.

  Data dodania: 08 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Konserwacja budynków Warszawa »

  Zarządzasz nieruchomościami? O ile tak to na pewno potrzebna przedsiębiorstwo, która zajmie się ochroną przeciwpożarową i konserwacją budynków. Dlatego też namawiamy do zaznajomienia się z propozycją naszej firmy, która para się realizacją tego rodzaju usług od bardzo wielu lat. Jesteśmy w stanie zająć się ochroną nieruchomości zarówno pod kątem fizycznego zabezpieczenia jak oraz ochrony przeciwpożarowej. Paramy się także usługami z zakresu konserwacji oraz serwisu infrastruktury budynku. Dbamy o ich poprawne poczynania. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym usługom każdy będzie w sumie sprawdzony w swoim budynku. Najbardziej istotne dla nas jest kompetencja a oprócz tego zadowolenie naszych klientów. Przez }wszystkie lata naszej działalności wykonaliśmy bardzo co niemiara różnych projektów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 30 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie materacy »

  Używamy sprzętu Karcher renomowanej na Europejskim rynku do prania i czyszczenia kanap, narożników, materacy, sof, foteli, krzeseł, zabawek pluszowych, dywanów wykładzin. Posiadamy środki piorące likwidujące alergeny i bakterii. Miły zapach tapicerki. Atest PZH. Nietypowe zlecenia. Prace wykonujemy na miejscu u klienta w domu lub biurze. Szybkie schnięcie tapicerki meblowej. Szybki dojazd. Warszawa i okolice.

  Data dodania: 25 03 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

(21)

Biznes - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: