Biznes Podkategoria: Biznes

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Prywatne pożyczki »

  Obecny system emerytalny jest dość niepewny. Ciągłe zmiany wprowadzane w funduszu, prognozowane niewysokie emerytury - to wszystko ma wpływ na to, że wiele osób zastanawia się nad swoją przyszłością. Coraz częściej osoby te decydują się na różne rodzaje inwestycje. Takie przedsięwzięcie powinno być przemyślane, przynosić wymierne korzyści i mieć zrozumiałe i proste warunki. Statystyki pokazują, że w 2015 roku suma udzielonych pożyczek wynosiła 5, 2 mld złotych, a ponad 3 miliony Polaków korzysta co roku z pożyczek pozabankowych. Naturalnym jest więc, że coraz więcej osób decyduje się na inwestycję w prywatne pożyczki. Inwestor kupuje obligacje pod konkretną umowę pożyczki, stając się w sensie ekonomicznym udziałowcem tej pożyczki. Wynagrodzenie obligatariusza jest więc udziałem w zyskach z danej pożyczki, wyrażonym w oprocentowaniu obligacji. A wykup obligacji, następuje po spłacie pożyczki przez pożyczkobiorcę.

  Data dodania: 18 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Romipol.pl kółka do wózków transportowych »

  Przedsiębiorstwo Romipol, jako wyłączny przedstawiciel w Polsce przedsiębiorstw As Rollen a także Rhombus Rollen, jest dystrybutorem zestawów kołowych a oprócz tego kółek obrotowych do wózków i również mebli. Uzyskany certyfikat za najwyższą ocenę stabilności firmy wg Dun & Bradstreet Poland oznacza, że oferowane przez nas artykuły są wykonane z materiałów doskonałej klasy. Nasze kółka obrotowe cechuje także wysoka wytrzymałość a także staranne wykonanie. Swoją pracę traktujemy niezwykle poważnie, a do każdego zamówienia podchodzimy z maksymalną uwagą. Od samego momentu założenia przedsiębiorstwa, aż po dzień dzisiejszy paramy się jedynie oraz tylko dystrybucją towarów takich jak rolki a oprócz tego kółka do wózków transportowych, ponieważ chcielibyśmy znajdować się najlepsi w tym co robimy. Niezbicie każdy, nawet w największym stopniu wymagający klient znajdzie poszukiwany przez siebie artykuł, spośród proponowanejj przez nas szerokiej gamy asortymentu. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak oraz detaliczną.

  Data dodania: 07 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Destratyfikatory »

  Przedsiębiorstwo Techno Heat specjalizuje się w zakresie promocji, doradztwa technicznego, kompletacji urządzeń i również ich dostawy i wsparcia projektowego. Swoje usługi kieruje w stronę obiektów przemysłowych, handlowych, magazynowych, użyteczności publicznej, usługowych, sportowych oraz warsztatowych. Wszystkie urządzenia, które proponuje Techno-Heat są produkowane przez sprawdzone firmy z USA i brytyjskie. Klientom dostarcza nagrzewnice gazowe, promienniki, destratyfikatory i innego rodzaju urządzenia. Ogrzewanie, które proponuje firma, charakteryzuje się prostotą instalacji, wysoka skuteczność cieplna, niskie zużycie energii, bezpieczeństwo użytkowania i również równomierne rozprowadzanie ciepła. Wszystkie urządzenia są proekologiczne a także. W dodatku propozycja posiada wysoki poziom techniczny a oprócz tego niskie ceny.

  Data dodania: 29 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Badania geologiczne »

  Prezentowana tu przedsiębiorstwo PGI Pracownia Geologiczno - Inżynierska już od 1997 roku wykonuje usługi geologiczne, i również geotechniczne. Propozycja przedsiębiorstwa dedykowana jest dla sektora budownictwa. Usługi wykonywane są na terenie całej Polski. Geotechnika to niezwykle rozległa dziedzina, firma realizuje toteż zarówno projekty geotechniczne, jak i również geotechniczne badania gruntu na terenie budowy. Przedsiębiorstwo ma w swojej propozycji również wykonywanie geologicznych badań gruntu a także sporządzanie opinii geotechnicznych. Przygotowuje również dokumentacje geologiczno-inżynierskie dla obiektów budowlanych. Pełna propozycja firmy dostępna jest na stronie uslugigeologiczne. pl. Wskazane jest nadmienić, że każdy geolog zatrudniony w naszym przedsiębiorstwie, posiada uprawnienia geologiczne Ministra Środowiska lub Centralnego Urzędu Górnicznego do nadzoru geologicznego i również projektowania geotechnicznego.

  Data dodania: 29 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Linie lakiernicze »

  O ile chcą Państwo nabyć wysokiej jakości malarnie proszkowe, lecz niestety nie możecie znaleźć żadnej ciekawej propozycji w rozsądnej cenie, to jak najszybciej odwiedźcie naszą stronę ekomal. pl a oprócz tego dokładnie sprawdźcie co ma Wam do zaoferowania firma Ekomal. Dla nas bardzo ważnym priorytetem jest zadowolenie a oprócz tego satysfakcja klientów, z tej przyczyny do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny z bardzo dużym zaangażowaniem. Jedynie u nas znajdą Państwo kabiny lakiernicze, suszarki, kompletne linie lakiernicze i urządzenia do przygotowania powierzchni. Korzystamy z bardzo nowoczesnego sprzętu a także zatrudniamy dobrych fachowców, za sprawą czego jesteśmy w stanie podjąć się wykonania nawet najtrudniejszych i w największym stopniu trudnych zleceń. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce oferujemy projektowanie dostarczanych przez nas urządzeń na indywidualne zamówienia (na wymiar).

  Data dodania: 25 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Www.marfor.pl | Sery góralskie »

  Zachęcamy do wypróbowania usług przedsiębiorstwa Marfor. Jesteśmy firmą, która funkcjonuje na rynku serów. Dokładniej rzecz ujmując, jesteśmy serów góralskich. Nasze pojawienie się w branży miało miejsce 17 lat temu. Można powiedzieć, że cel jaki przed sobą postawiliśmy, nie uległ zmianie od początku funkcjonowania. Tym celem było formowanie asortymentu opierającego się o produkty regionalne a także tradycyjne (segment nabiałowy) Do tego byliśmy pierwszym wytwórcą w Polsce, który zdecydował się na wprowadzanie takich artykułów na rynek ogólnopolski. Należałoby też powiedzieć, że główny trzon prowadzonej przez nas działalności to sery góralskie a także sery wędzone. Chcecie wiedzieć więcej? Zajrzyjcie na naszą stroną online. O ile mimo wszystko będą jakieś nieporozumienia to namawiamy do kontaktu.

  Data dodania: 27 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Modelowanie parametryczne - http://megacad.pl »

  Architekci i również projektanci to zawody od lat uważane za artystyczne. XXI wiek daje obecnym adeptom w tych dziedzinach, jeszcze szerszy wachlarz możliwości. Obecnie, nie musisz kreślić na desce. Wystarczy, że kupisz cad dla projektantów. Twój projekt powstanie szybciej, niż Ci się wydaje. To wysokiej jakości program, który wspomaga projektowanie w dwu i trójwymiarze. Sprawdzone funkcje umożliwiają modelowanie bryłowe, powierzchniowe, a także hybrydowe. O ile szukasz narzędzia, które pozwoli Ci rozwinąć architektoniczne skrzydła, firma megacad. pl, daje Ci multimedialnego pomocnika. Nie czekaj, sprawdź program już dzisiaj. Teraz ograniczeniem jest tylko Twoja imaginacja. Gdy poznasz to narzędzie, już nigdy nie skorzystasz, z innego programu. Megacad. pl, wejdź, pobierz, rozwijaj swoje umiejętności. Namawiamy.

  Data dodania: 22 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Www.porolet.pl - pergola rzymska »

  Porolet w tym momencie od 1982 roku zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Mamy zaszczyt zaproponować Wam najrozmaitsze osłony przeciwsłoneczne do Waszych okien, na tarasy, balkony oraz do Waszych ogrodów. Nasze długoletnie doświadczenie sprawiło, że jesteśmy w stanie zrealizować multum inwestycji, również te w największym stopniu nietypowe. Współpracujemy z lokalami gastronomicznymi, które potrzebują do swoich ogródków letnich parasole. Oferujemy Wam także zabudowy tarasowe komercyjne, dzięki czemu Wasi klienci będą chętnie korzystali z możliwości zjedzenia poza domem. Prócz tego naszym klientom indywidualnym proponujemy zabudowy tarasu przydomowe oraz ogrody zimowe. Wszystkie nasze konstrukcje wykonane są z wielką dokładnością. Zwracamy uwagę na szczegóły, abyście byli z nas istotnie zadowoleni.

  Data dodania: 22 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wentylatory osiowe »

  Nawiew w różnego rodzaju gałęziach przemysłowych ma bardzo duże wdrożenie. Używane do tego wentylatory przemysłowe, muszą mieć dwie bardzo ważne cechy. Jedną z nich jest wydajność, a drugą jak można się domyślać, wytrzymałość. Przedsiębiorstwo Fantech para się tworzeniem wentylatorów stosowanych w suszarnictwie, budownictwie, przemyśle, rolnictwie i również wielu innych, o których możemy się dowiedzieć odwiedzając firmową stronę prowadzonej przez nas firmy. Między wentylatorów wypuszczanych przez ten zakład produkcyjny znajdują się wentylatory kanałowe, standardowe do 40 stopni Celsjusza a oprócz tego wysokotemperaturowe, nawet do 120 stopni Celsjusza. Dla klientów, których zapotrzebowanie na towary znajdujące się w propozycji Fantech jest wykraczające poza standardy, zakład jest w stanie zrealizować indywidualne zamówienie, zgodnie z wymaganiami a także wytycznymi zamawiającego.

  Data dodania: 22 05 2018 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

(18)

Biznes - nowa strona:

Adres: